Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Mysico - ja też się zastanawiałam i jeszcze do tej pory nie kupiłam bo jak się zdecydowałam to nie było w sklepach, teraz już nie wiem czy kupić czy Aga za stara już nie jest ;) Spectro co sądzisz? jak długo się Kaia bawiła? aha, w Auchan są po 119zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - szczeniaczek uczniaczek robi furorę wśród dzieci :) to też: http://www.allegro.pl/item255207191_pianinko_organki_wielofunkcyjne_firmy_simba_hit_.html PIANINKO ORGANKI WIELOFUNKCYJNE FIRMY SIMBA HIT!!! (255207191) - Aukcje internetowe Allegrohttp://www.allegro.pl/item265770749_bawi_6m_miss_papou_eduk_lalka_do_nauki_ubierania.html BAWI 6M+ MISS PAPOU eduk. lalka do nauki ubierania (265770749) - Aukcje internetowe Allegro w smyku drogo bo zdzieraja jeszcze marżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oderwałam się od lektury, bo dostałam wariacji. U nas pada deszcz :( Jak Krzysiu zobaczył dziś rano szron na trawie, to stwierdził, że szkoda, iż nie wstaliśmy w nocy, żeby pojeździć na sankach. Z takich ekstra zakupów zimowych dokupiłam tylko dżinsy ocieplane polarem, ale maluchy mają kombinezony, więc takie zakupy są im niepotrzebne. Kozaczki z zeszłego roku jeszcze są dobre, mam nadzieję, że nie będę musiała kupować nowych w środku zimy. Mysico, nie ma takiego czegoś jak bezczynszowe mieszkanie. Nawet, jeżeli masz mieszkanie własnościowe, to musisz płacić za: zarządzanie nieruchomością (chyba że trafisz na zarząd, który pracuje gratis), oświetlenie nieruchomości i ogrzanie, sprzątanie, odśnieżanie, ubezpieczenie OC. Do tego dochodzi jeszcze fundusz remontowy, którego może nie być, ale wtedy trzeba dopłacać do remontów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiałek w nowej czapie :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec52f2cf227d9607.html Zębiska Misiałka :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be32ab6d5dda054a.html Marchewko myśle że przyda się jakiś rozpinany sweterk najlepiej taki ze stójka a ni kapturem. Michał urodził się w sytczniu i ja to raczej ubierałam mu śpiochu = kaftanik na to ciepłego pajaca i kombinezon, do śpiowrka, na to jeszcze koc i pokrowiec od wózka. Ale Kacperek jest większy i sama nie wiem - ja głupieje jak ubrać mojw szczęście :) Ale myśle że jeden dwa swtreki najlepiej większe bo można podwinąć rękawki się przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa ja też tak myśle, że to jakiś kit :( Marchewko ta mis papu super. Organki nie bardzo bo miske ma ten stoliczek edukacyjny co wam wczoraj pokazałam i swoją drogą jest super bo to jedyna zabawką kórą się dłużej bawi więc polecam. Wcześniej nie miał stojaka dokreconego a teraz jak doszły nózki to normalnie dla niego nowa zabawka :D Przy czym w auchon kupiliśmy to za 80 zł a nie 150 jak na allegro. Marsjanko ja czytałam że to rózne są okresy kiedy ten sczeniaczek interesuje, bo np. mój pewnie by jeszcze nie zajarzył że trzeba wcisnąc łapkę itp. więc może dla Agi byłoby ok. I mówisz że w Auchon są po 119 zł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarażliwy ma ten uśmiech Michałek :D jesuuuuuuuuu jakie te zabawki wszystkie drogie :( chyba kupie jakis papier szeleszczący w kwiaciarni i sama bede mu szeleścić 😭 80 zeta za zabawke która szeleści i grzechota :O przegięcie pały!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziecie kupować sanki, to zwróćcie uwagę, żeby oparcie było dokręcane, a nie jedna rurka wkładana w drugą, bo takie odpadają. Ja w tym roku chyba odkręcę oparcie, bo jak jedziemy razem, to muszę obracać sanki tył do przodu, bo mam za wielki tyłek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas tez pada snieg:) z samego rana wybralismy sie na kawke do Tatianki:) potem JA jechalam do domu a maz siedzial jako pasazer:) obiad zrobilam w tempie ekspresowym zupa jarzynowa i potrawka z kurczaczka mnia mniam..... marchewo- alek ma te biale organki od chrzestnej ( na mikolaja w zeszlym roku) powiem szczerze jest to zabawka dla 2latka... wczesniej bawil sie nimi .....tatus.....heheh stoliczek edukacyjny spoko ale uzywany bez nog hheh moje dziecko uwielbia auta , traktory , ciezarowki.......aktualnie siedzi na nocniczku a wokol lezy ok 5 autek roznej wielkosci.....nie ma jak relaks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
kobietki, chec kupic nowa gitare kalsyczna mezowi pod chionke, czy któras sie zna i mzoe mi doradzić. nie ma być za droga, ale przyzwoita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majko niestety sie nie znam:( Patryk zjadł własnie na obioadek rybkę - bardzo mu smakowała:) Jak mi pozwoli to poczytam co u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) u nas też padał deszcz ze śniegiem... Dziewczyny, odpowiem na Wasze pytanka później, bo zmykam teraz, jedziemy z mężem znów na rekonesans różnych rzeczy do domu. A do Kasi przyszła p. Ewa. Huraa:) Byłam z Kasią u lekarza, jeszcze ma posiedzieć w domku, tj. wyjść na lekki spacerek jak nie będzie bardzo brzydko, a do przedszkola może od czwartku. No to już lepiej:) Super, że jesteście!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS PO DłUGIMMMMM WEKENDZIE! juz chyba nie przeczytam wszystkiego co napisałyscie,więc jak ktoś coś pisał do mnie to prosze o powtórke! chrzciny sie udały,była mała fajna imprezka,pozniej przesle Wam zdjecia andziu-przelałam ci pieniazki i przesłałam dane na poczte wp mamuniu-ja te aniołki bede zamawiac w przyszłym tygodniu,bo od nich przesyłka idzie dosc długo a ja chce je dostac przed swietami,jak bedziesz chciec to daj znac a kase mi przeslesz jak bedziesz miec pozdrawiam wszystkie mamusie ale nie mam czasu sie rozpisywac-mąz w pracy a ja sama z dwoma diabełkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico - czapusia sliczna a twoj Misiu wyglada w niej uroczo :) co do sniegnu u nas tez pada i pada :( deszcze ze sniegiem .Lubie snieg ale najbardziej w swieta kiedy sa takie puchowe i biale :) ale swetrow i golfow nie cierpie brrrr . Piszecie o szczeniaczku chrzestny Tatianki walsnie kupil slicznego owczarka niemieckiego :) taka malutka kuleczka a jak warczy hihiih :) Dzis Mamunia byla w odwiedzinkach i tatianka byla grzeczna :) a ciocia wreszcei mogla ja wycalowac :) na ile pozwoli syns:-) Ja juz porzadki porobilam w kuchni bo po wczorajszym montowaniu i skladanki stolu i krzesle bylo troche balaganu .Mam zamiar powolutku sprzatac sobie w szafeczkach , kuchnia juz zrobiona .W koncu wrocila mi chce do czegokolwiek bo juz ostatni to nawet podlogi misie umyc nie chcialo oczywscie zrobilam to ale meza tez gonilam do pracy :) hehehheh .No a teraz juz mysle ze beda to juz takie porzadki swiateczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Sosnowcu deszcz ze śniegiem, nie lubię takiej pogody-pluchy....za to nie mogę się doczekać srebrzystego śniegu i lekkiego mrozu :D mysico- synuś w czapie przesłodki :) , jeśli chodzi o szczeniaczka uczniaczka to ja jestem zdecydowanie na tak. Alusz od początku jest zachwycona, tarmosi nim i pioseneczki włączają się same ....nigdy się jej nie nudzi i zawsze poprawia jej humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na szczescie porzadki swiateczne beda raczej przyjemne heh bo tak w nowiutkim i przestronnym i nie zagraconym mieszkanku przyjemnie sie sprzata....łudze sie tylko ze do swiat zrobia mi ten schodek pod brodzikiem:)musze kupic alkowi firanki do pokoju inne dac do przeszycia zaopatrzyc sie w ozdoby swiateczne... olapi - tak sobie pomyslalam ze nie chce cie narazac na koszty bo nie dosc ze zalplacilabys koszty przesylki to jeszcze musialabys mi to przeslac:) ile wogole wynosi oplata za przesylke??poszukam innych ozdob:) dziekuje za propozycje.... marze o komodzie pod tv i regale do salonu nie mam gdzie postawic ladych ozdob😭 heheh ktore musialabym najpierw kupic zalaczylam nowe fotki na bobasach:) jak alus robi ciasteczka..... pol dnia bylismy dzis bez tv bo antene zasypal snieg:( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico- synus uroczy:) i pomyslec ze tak mamie daje popalic... no ale za ten piekny usmiech mozna wiele zniesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robienie ciasteczek z 2latkiem to fajna zabawa szkoda tylko ze ciasto jest wszedzie:( Alek najpierw gniotl ciasto rekami potem walkowal po czym wpadl na pomysl zeby pojezdzic na nim swoja mala betoniarka......hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z cieplejszych ciuszków kupiłam na razie sztruksowe ogrodniczki podszyte polarem i sztruksową kurteczkę, Aluszka wygląda w tym zestawie jak wielki misio i na styk mieści się w gondolce. Nie cieszy mnie fakt , że przyjdzie nam się przeprowadzać do spacerówki na zimę :( Zamówiłam przez internet śpiwór do wózka spacerowego, ale gondolka jednak zdecydowanie lepiej chroni przed wiatrem .... ....aha i zastanawiam się nad kupnem cieplejszych bluz bo takie bawełniane to chyba nawet po domu nie długo będą za chłodne.... Na razie po domu ubieram Pączka w body i bluzkę bawełnianą z długim rękawem, rajstopki i skarpetki + spodnie....a Wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu - Aluś zdolniacha :) ... i kuchnia taka przestronna ....ja to mam raczej taki aneks kuchenny typowy w polskim budownictwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja alka ubieram w majtusie na to body ( mam jeszce kilka takich wiekszych) koszulke z dlugim rekawem i rajstopy:0 czasem zakladam mu spodnie .. przewaznie biega w rajtuzkach chyba ze tak jak ostatnio ubrudzil wszystkie rajstopki i chodzil w spodniach i skarpetkach... a jaka masz temperature w domu?? bo jak stala 9 22-23 stopnie)to ja bym nie zakladala spodni:) przeciez ma pampersa.. body... rajtki... i skarpetki...i pewnie baraszkujena kocyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i dziś mała rewolucja :) ....obniżyliśmy Aluszce materac :)...i właśnie coś ma problemy z zaśnięciem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka psych.
witam drogie mamy,czy ktoras z Was zgodzilaby sie poddac swoje 2u letnie dziecko obserwacji psychologicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu - a jak tam Aluś zaakceptował nowy pokój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej kolezanki Olenka tez sie burzyla jak rodzice zmienili jej wysokosc materacyka... moj syn znowu czuwa w nocy i nie da sie przeniesc do lozeczka😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie bawi sie w nim.... szkoda tylko ze jest jeszcze nie urzadzony:(tak jak trzeba.. nie moge patrzec na to okno bez karnisza i firanek....i tlumacz chlopu ze musza byc,. najlepiej gazete by przykleil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×