Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Ale nikt tak nie kocha slodyczy jak ........JA hehehehehhheeh ;p Przelicytowalam Was obie :) hihiihihihihih Szyszki zrobilam ale smieje sie do meza ze trazba byc chyba po 1kg toffi i krowek zeby wyszla solidna porcja :) Pierogi zrobilam :) nieomieszkalam sprobowac . A jutro zrobie kapuste zgrochem , bo zapomnialam namoczyc na noc grochu i grzybkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to papapa dziewczyny WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!! My już wyjeżdzamy całusy dla wszytskich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za porady ubraniowe :) pierwszy spacerek od 3 tygodni sie udał :) to ja melduję, że idę ubrać choinkę ....potem machnę jeszcze podłogi ...i śWIęTA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zobaczcie na bobasach jak moje dziecko pol godziny temu zasnelo:) niestety jak go przenioslam obudzil sie:( dodam tylko ze ciasto mial w uchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam z Kacpim u rodzinki, ale poniewaz my zawsze we dwojke, no i teraz ten etap nieśmiałka moje dziecko przechodzi, to moje malenstwo ciagle plakalo, za duzo ludzi mowilo do niego na raz, i byl tym bardzo zestresowany :( uspokajal sie u mnie, ale i tak co jakis czas poplakiwal, przeszlo mu po bagatelka, 4 godzinach :( jak juz prawie wychodzilismy. ale i tak bylo fajnie, jest tak rozkoszny!!!!! wtula sie we mnie i smieje, albo patrzy na mnie z bliska i ciagnie za policzki, usta, i micha mu się cieszy ❤️ dostal piekne prezenty!! piekna bluza polarkowa, zabawka (zolwik szeleszczacy i grzechoczacy) i slodycze - to dla nas oczywiscie :P murzynek (bo to jego wczoraj pieklam) wyszedl, ale......zakalec :( margaryna z cukrem i kakao mi sie zagotowala :( nie wiedzialam ze sie NIE ma zagotowac :( czekam na meza i ide robic bigosik i fasolke do barszczyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - :D co bylo w tym (hmm....zaryzykuję ;) :D ) czekoladowym cieście nad którym (lub w zasadzie PO którym ;) ) zasnął?? :D dzieki za przepis, moze mi sie uda go zrobic / znaczy może zdążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUPII ale czad :D rozpoznaje moj nick i przyjmuje nawet jak jest duza litera, extra zajebioza :D a ja sie dziwilam jak wy to robicie (Andzia, Fraszka) ze nawet jak piszecie od malej litery to macie tą samą stopkę i tyle samo duzo postów :D echhh, jestem wczesna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABKA (sprawdzona) produkty: 1,5 szklanki mąki pszennej 0,5 szklanki mąki ziemniaczanej 6 jaj szklanka cukru stopiona kostka masła cukier waniliowy 2 łyżeczki kakao łyżeczka proszku do pieczenia olejek waniliowy Żółtka jaj ukręcić z cukrem na puszystą masę. Dodać stopione i wystudzone masło i jeszcze chwilę ubijać. Dodać parę kropli olejku. . Ubić białka na sztywno z odrobiną soli. Delikatnie dodać białka do ukręconych żółtek z masłem. Mieszać delikatnie łyżką i powoli dosypywać mąkę z proszkiem. Foremkę wysmarować margaryną i wysypać bułka tartą. Włożyć połowę ciasta a drugą połowę wymieszać z kakao i wyłożyć na wierzchu. Można posypać drobno pokrojonymi orzechami. Piec 180stopni od 45 minut do 1 godziny w zależności od pieca mnie wyszla a pieklam ja pierwszy raz:) wzielam sie za sprzatanie a moje dzieci dzis jak aniolek:)bawil sie grzecznie wycinal...itp... po 18.00 mowi ze chce cos zjesc pytam wiec chcesz ciasta a on : no tak ( w zeszlym tygodniu ulubionym zwrotem bylo nooooo pewnie:)no wiec dalam mu ciacha i dalej sprzatam po chwili widze ze lezy na stole a noga my dynda... pytam synusiu a co ty taki smutny....nie widzialam ze spi bo siedzial plecami do mnie....heheh patrze a on smacznie chrapie;) ale sie usmialam...szybko po aparat i pstryk pstryk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesciowa babke polewa gotowa( sory ze sie powtorze ) polewa czekoladowa..mleczna... ta slodsza.. ja niestety nie mialam:( roztopilam gorzka czekolade:) wogoel to marne mam zapasy jesli chodzi i produkty na wypieki wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu - Alek słodki śpiący królewicz :D JESZCZE RAZ NA śWIęTA OD NASZEJ TRóJKI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo pojawią się namiary......hmmmmm i jak tu być anonimowym....musze o tym pomyśleć ....ale to już po świętach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nim gwiazdka zabłyśnie, Nim święta przeminą, Niech Wam błogosławi Panienka z Dzieciną. Niech się Wasze życie w szczęśliwości splata, dziś, jutro, w Nowym Roku i po wszystkie lata!\" Ale przede wszystkim tego, co najważniejsze: dużo, dużo,dużo zdrówka dla Was i dla dzieciaczków. Nula a dla mężusia potrójnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dziś pierwsza w ten mroźny wigilijny dzień. W Mysłowicach -9, a u nas w pracy tylko 12 stopni, więc siedzę w kurtce. Jeszcze odnośnie ubierania - ja ubierałam rajstopki, body, cipła bluże i na to kombinezon, ale Krzysiu miał gruby spiworek, więc mozna było zrezygnować ze spodni. Szalik ubierałam, ale pod kombinezon. Sama nie znoszę, jak jest mi zimno w szyję. Marchewko - nie masz pojęcia, jak chętnie zabrałabym was na wakacje. Jeżeli chcesz przepisy to proszę: bardzo prosty piernik 4 jajka 2 szklanki cukru zmiksować dodać 3/4 szklanki oleju i zmiksować dodać 2 szklanki mąki wymieszane z 1 łyżeszka proszku do pieczenia i 1 łyżeczką sody przyprawę do pierników 2 szklanki tartej marchwi (1 na grubej tarce, 1 na drobnej) wszystko wymieszć i piec ok. 50 minut w temp. 180 stopni. po upieczeniu przełożyć powidlami i polać polewą Niech cie nie przeraża ta marchewka, bo ona sie w cieście rozpada, nie czuć jej, tylko ciasto jest takie wilgotne. Co o makówek to odradzam kupno gotowego maku, bo on jest bardzo mocno doprawiony. Na makowiec może być, natomiast przy makówkach może zemdlić. Jeżeli chcesz, to mogę podać przepis na makówki - wczoraj zrobiłam. Szef miłosiernie pozwolił nam wyjść o 12, więc jadę po Krzysia do przedszkola i potem ostatnie prace domowe - wynieść pudla z choinki do piwnicy, dokończyć piernik i poprasować ubrania na dziś i na jutro. A Krzysiowi waga jak stanęła wiosną na 19 kg, to do dziś ani drgnie, choć urósł z 7 cm. :( nawet przedszkolanka mu powiedziala, że jest najchudszy w przedszkolu. Buuu, szkoda, że nie mogę mu oddać paru kg. Ale jak ma utyć, skoro je malutko, a energia go roznosi. chyba czerpie ją z kosmosu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa- witam:) to juz nawet w Wigilie oszczedzaja i musisz marznac? wrrr co do makowek to moja siostra doszla do wniosku ze masa nie jest gorzka ... wczesniej moczylam mak i nieraz trafil sie jej okropnie gorzki:( stad propozycja masy.... jesli marchewa lubi slodycze to chyba slodszy mak nie jest dla niej problemem:) po co przejmujesz sie waga Krzysia jak sama stwierdzilas ze jest podobny do tatusia tak??chlopcy to przewaznie szczypiorki heheh ja mam dwoch siostrzencow i w tym wieku tez mozna im bylo policzyc wszystkie kosci:) aaa teraz chlopy jak trzeba hehh nie grubi nie chudzi:) caluski dla Krzysia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - to nawet nie chodzi o to, ze ten mak jest słodki, tylko bardzo nafaszerowany olejkami, taki \"perfumowany\". Moja mam kupowala go do makowaca, bo nam smakował, ale ostatnio reszta rodziny podniosła bunt, że to jest okropne i w tym roku mamy porządny makowiec z resztek makówek. A Krzysia tata raczej do chudych się nie zalicza. Jest napakowany, a do tego pojawił mu się brzuszek. Zapomniałam przynieść mleko i jem owsiankę zalaną wodą. :( Bleee, ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa- owsianka z woda feeeeeeeee mozesz smialo powiedziec ze poscisz:) ale pewnie tatus Krzysia jako dziecko byl chudzinka:) a tu brzuszek.......hhheh moj maz tez przez jakis czas mial dorodny brzuchalek....ale przez te roboty \"zaginal\" z czego bardzo sie cieszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Kochane - Zdrowych, pogodnych radosnych rodzinnych Świąt. Spełnienia marzeń i góry prezentów:) Zyczy Ola z chłopakami:) Dziekuję za wszystkie osobne życzenia niestety w ferwore walki przedswiątecznej nie zdązyłam odpisac wszystkim:) Buziaki ogromne dla wszystkich trzymajcie sie ciepło i do \"zobaczenia\" po swiętach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO WłAśNIE TEGO WIECZORU GDY WIATR ZIMNY śNIEGIEM DMUCHA W SERCA ZłAMANE I SMUTNE PO CICHU WSTęPUJE OTUCHA TO WłAśNIE TEGO WIECZORU ZłO ZE WSTYDU UMIERA WIDZąC JAK SILNA I PIęKNA JEST MIłOść GDY PIęśCI ROZWIERA TO WłAśNIE TEGO WIECZORU OD BARDZO WIELU WIEKóW POD DACHEM TKLIWEJ KOLęDY BóG RODZI SIę W CZłOWIEKU! dla wszystkich koleżanek dla Waszych dzieci i mężów dla całej rodziny życzenia spokojnych i zdrowych świąt życzy ola z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu extra extra extra:D To śpiewają The Drifters, Clyde McPhatter i Bill Pinckney. Ta ich wersja zawsze mi się bardzo podobała, ale od dzisiaj Twoja nie ma sobie równych, zarąbiste z tymi reniferami i Mikołajem :D A ja mam dołka, już bym chciała, żeby było po. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja, żeby się nie powtarzać, składam wam życzenia gwarowo: Skuli Świont Godnich, a Nowego Roku, Jak koże Ojcow Naszych tradycjo, Chciołbych pozdrowić wszystkich, niy yno Ślonzokow, We zdrowiu, szczynściu bydźcie nom dycko. Niych Wom Ponboczek kożdy dziyń sprzijo, Chleba powszednigo niych Wom dycko styko, Życi rodzinne w zgodzie niych mijo, Bez wszystki lata, do końca życio, A jak ostatnio przidze już godzina, Niych bydzie przi Wos ta Bosko Dziecina. Wydawało mi się, że mam wszystko opadnowane, a tymczasem nie. Na dodatek w mikrofalwce wybuchła mi polewa czekoladowa :( Całe wnętrze ubrudzone, a wygląda - nie będę mówić, żeby nie obrzydzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nic lepszego jak wy nie napiszę :) pieknie to napisałyście, więc my życzymy wam tak skromnie ale prosto z serca: ZDROWYCH, POGODNYCH, I SPOKOJNYCH śWIAT, SPEłNIENIA MARZEń, I SAMYCH PIęNYCH!! CHWIL W NADCHODZąCYM NOWYM ROKU żYCZE WAM JA Z RODZINKą :) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ale przede wszystkim, tak jak Agol - zdrowia zdrowia zdrowia!!!! dla nas i naszych rodzin :) eh mam nadzieje ze nie bedzie faktcznie tak mocno wypachniony ten mak z puszki, bo nie mam gdzie go zmielic :( czy zamiast chałki mogą byc sucharki?? utonęłam w przygotowaniach świątecznych :( jestem padnięta. wspolczucia dla tych co zawsze cala wigilie przygotowuja samiw domu, no i glownie dla Spectry, ona to sie naszykuje dla tylu gosci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×