Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

No to mi ulżyło. bo ja tez nie umiem wejść, a myślałam, że to komp oszalał. Znów mnie cały czas loguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamunia
witam niestety znowu cos sie dzieje i nie da sie wejsc na klub....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej też nie moge wejść na forum, marchewko nie mam aktualnie gg więc tu mi napisz jeśli to nie tajemnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi no jasne że nie tajemnica, tylko juz wczoraj tam nie mogłam wejść. Jakiego olympusa wybraliście? chciałam zapytać ;) łał mi tam się nawet udało wejść, przeczytałam posta MM i mnie wywaliło jak chciałam się przywitać. my mieliśmy noc przerąbaną, Kacper nagle wstał przy \"mam talent\" jak ta dziewczynka spiewała \"dziwny jest ten świat\" (cóż za ironia ;) ), próbowaliśmy wygasić tv ale jak akurat wyłączyliśmy to młody wstał i zrobił \"ćććśśśśśśś\" no i nie wytrzymaliśmy i zaczeliśmy rżeć :D :D :D no i bujaliśmy się potem we trójkę do 23 chyba. Potem po dlugiej męce i płaczu padł, po to by co chwile się wybudzać i popłakiwać :( ale wstał niczym skowronek już o 5.00, na szczescie zasnął znowu przy mleku i dociągnął do 8.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko właśnie czytam z pudełka i podaj...olympus sp 570 uz, my mieliśmy wcześniej też olumpusa i stwierdziliśmy że zostaniemy przy tej firmie, ale niestety to też jest duże bydle, choć poprzedni też był dużu, no ale wielkośc podobno się przekłada na jakość ;) Kurde nadal nie mogę wejść na forum a akurat mam chwilkę. Dziś robie na obiad bakłażana wg spectry i zobaczymy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie otwiera mi sie strona !! Mam chwilę , a tu dupaaaaaa mamo magdo - Ja rodziłam . Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa dupa dupa ... jakie to słodkie...to gwiazdkowanie ... już się odzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to se jeszcze pierdolnę uśmieszek :D :D :D :D :D :D :D mój ulubiony :D a to jeszcze jeden, a co! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D nie to żebym taka wesolutka była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja nie mam pojęcia co to za usterka...czekam aż minie...a ona się uczepiła jak rzep psiego ogona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam mogłam Judce nic nie mówić, że to lub tamto usunęłam wtedy byście nawet nie zauważyły papa dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze to czy usunelas czy nie, to mniejszy problem... Wiekszy, ze odeszlas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu nie jestem w temacie, ale wracaj kochana do nas, nie może byc tak ze ciebie nie będzie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×