Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

witajcie koffane z rana ;) my już nie śpimy, czekamy na tatusia aż wróci po imprezce - śpi u dziadków ;) i pomyśleć że kiedyś spałam do 11.00 :O idę pooglądać fotki Kamyka :) Nula -dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluś śliczniutki, kochany widzę że pomaga mamie wycinać ciasteczka :) , a Mamunia na jednym zdj. (w Anglii) jaki paker, Alusia jedną ręką niczym piórko trzyma :D ja bym się zarwała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaczynamy właśnie pierwszą drzemkę :) marchewo - od rana wojowniczy nastrój ?? :) mamuniu - dla Ali ślimak ma jeszcze za małe elementy...ale jak podrośnie to kupię....myślę , że nie można szaleć....nie ma go na liście ....no i nie mamy żadnej gwarancji, że inne zabawki z Chin (a to 90 %) są bezpieczne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pełna podziwu, że sie komuś chciało zakładać profil i kopiować moj suwaczek i NIBY zdjecie mojego synka, ktore po otwarciu okazuje się strona nie istniejaca --- oooooo nie udalo sie skopiowac zdj. dziecka????? no co za szkoda, byloby juz zupelnie wiarygodnie!!! A ogólnie jesteśmy zgorszone :O :O :O takie obrzydlistwa - no fuuuuj, KOFFANIUTKIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyniu- hmm pocieszylas mnie....z ta zabawka:) marchewo- no troszke zdziwil mnie ten post hehhe nula- kamyczek uwodzi nas z rana uroczymi ksztaltami hehe boski.... moje dziecko spalo o 20.00 do 8.00 rano i pozowolil mamusi polezec do 8.30.... moge powiedziec ze sie wyspalam.... cudnie bylo miec wieczor dla siebie.... obejrzalam z mezem swietna komedie:) skonczyl robote przed 21.00..... posiedzielismy pogadalismy fajnie bylo.... potem poszlismy slodko spac:) alek troszke wiercil sie w nocy w koncu nad ranem przeszedl... ale to juz nie przeszkadzalo... spalo nam sie naprawde slodko:) moje kochanie...mam cudnie dziecko... wczoraj mialam super\"prysznic\"hehe najpierw sie wyplumkalam z synem.... uspilam itp....w koncu chcialam zapytac meza za ile konczy.... wyszlam wiec na klatke a tu z drzwi sypnelo na mnie mnostwo gipsu:( bylam cala biala..... doda tylko ze mialam umyte wlosy.. buuuuu teraz juz wiem jak bede wygladac przyproszona siwizna na stare lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez ale ulice a nie komputer hheh alek spi jednak musi miec drzemke:)maz go uspil....cud:) ja prawie caly obiadek dostalam od tesciowej ..... zrobila rewelacjny gulasz:) ja tylko do tego ziemniaczki i duszona marchewke... miala krupniczek z wczoraj ale dostalam pomidorowke... pycha..... wiecie co juz wiemy jak ze soba zyc z tymi obiadami:) ja poszlam na ustepstwo i gotuje malemu malenki garnuszek zupy a jak my mamy ochote to wiekszy.... drugie dania tez robie sama:) jak babcia ma ochote cos podrzucic to bierzemy chyba ze my nie chcemy,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale bajkowo pruszy za oknem ....aż mi się zachciało świąt....choinki....bałwana.....bycia razem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu - czyżbyś pokochała teściową...a feeee :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyniu- o co ty mnie posadzasz heheh no cos ty.....probuje ujarzmiac moj buntowniczy charakter.... trzeba sie nauczyc zyc w symbiozie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajna.....ale chyba nie do kościoła :).....za to na przebranie po oczepinach jako niespodzianka dla męża.....REWELACJA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko się pochwale że zaliczyliśmy spacerek w śniegu - Misiek soedział jak zaczarowany :D:D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu - nie oglądam...weszłam na stronkę ale nie chce mi sie odtworzyć muzyka. ....ależ mnie rozmarzyła ta suknia.....a tym czasem wcinam na obiad placki ziemniaczane z gulaszem....a przecież zaledwie chwilę temu tańczyłam z Sebkiem pierwszy taniec do \"Sukcesu\" Niemena....aż sobie posłucham....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - my odpuściliśmy spacer bo mnie coś gardło drapie....a korciło mnie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli przy spacerach jesteśmy...napiszcie dziewczyny czy wkładacie maluchom rękawiczki....i buty...a jeśli tak to jakie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna sukieneczka.....nas czeka chrzest w maju...mam nadzieje, że będzie ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się ciemno robi...i ...jak tu normalnie funkcjonować......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....Polska Mieszkam w Polsce Mieszkam w Polsce Mieszkam tu tu tu tu Tu tu tu tu tu tu tu tu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyniu-ja starszemu ubieram kozaczki Elefanten-sprawdzone i są super nic nie przemakają i są wygodne a malutki ma zawsze ciepłe paputy i nóżki schowane w spiworku mnie tez ten snieg nastraja tak świątecznie,już myśle o prezentach...na allegro są bardzo fajne ciuchy dla facetów z firmy cipo baxx to moze coś mężowi znajde nula-gratuluje egzaminów,rozumie twoją radość bo sama mam stypendium i wiem że ciężko jest na to zapracować a kasa się przyda widze ze temat pierwszych posiłków jest na topie.U nas to było tak że jak kacperek skończył 5 m-c to poleciałam do sklepu kupic mu jakies deserki i obiadki a on zaczął pluć i nici z jezdonka ,potem jeszcze pare razy próbowaliśmy i dalej nic,więc dałam mu odpocząć i spróbowałam dopiero po paru tygodniach i wtedy mu zasmakowało .Tak że nie ma co się sugerować tym że juz od 4 m-ca można dawac ,trzeba próbować owszem ale nic na siłę,nie każde dziecko w wieku 4-m-cy jest gotowe na takie jedzonko.A zupek nie kupowałam wcale bo małemu nie smakowały i bardzo szybko zaczął jesc to co my a kupowałam deserki w słoiczkach i kaszki bo to uwielbiał mamuniu-wracając do tych aniołków to nie myśl że ja cię na siłę namawiam ale oni mają naprawde ładne te rzeczy i wielokrotnego użytku a ja za przesyłke nie płace bo moja tesciowa zamawia za taką kwote ze przesyłke mamy za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×