Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Morelka2006

Cytologia w ciąży!!!!!!

Polecane posty

Gość Morelka2006

Dziewczyny mam pytanie; jestem w 10 t.c i zaniepokoił mnie wynik cytologi. jest na nim napisane ,iż STAN HORMONALNY NIEZGODNY Z DANYMI KLINICZNYMI- ESTROGENNA REAKCJA NABŁONKA MIMO CIĄŻY". Czy ktos sie spotkał z takim wynikiem, co to oznacza??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia kropkowana
Mam nadzieje, ze ktos bedzie wiedzial bo tez jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuu
błagam niech ktoś napisze.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze masz lekarza prowadzacego ciaze? No to pedz do niego, lub zadzwon - w koncu chyba chodzi o Twoje i dziecka zdrowie... Nie rozumiem takich przyszlych mamus - takie pytania to nie na forum, a do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonsultuj ze Swoim lekarzem!!! najprawdopodobniej masz nie wydolne ciałko żółte i produkuje ono za mało progesteronu - stąd dominują estrogeny:( Powinnaś dostać receptę na duphaston lub luteinę (to to samo lekarstwo) i uzupełnić niedobory progesteronu - żeby nie dopuścić do plamień. To bardzo częsta sytuacja i nie masz się co zamartwiać - jednak jak najszybciej powinnaś uzupełnić te niedobory. Od 12tyg ciąży - funkcję ciałka żółtego przejmuje łożysko i zazwyczaj ono już w pełni wydolnie produkuje progesteron i kończą się problemy z jego niedoborem. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×