Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ja jestem normalny

znudzony kobietami

Polecane posty

Gość czy ja jestem normalny

Cześc , czy ja jestem normalny , że mi się nie chce zdobywac kobiet , umawiać się z nimi , gadać starać się? Nie ejstem gejem a wogóle nawet nie chce mi sie seksic ? wole sie onanizowac czy ja powinnienem iść do psychologa ? Jakos tak mi sie nie chce starac , latac za kobietami , smiesza mnie i nie odczuwam, potrzeby wiazania sie z zadna , chociaz chetne sa , nawet mi sie nie chce z nimi gadac , byc grzecznym milym wiecie jak gadam z kumplem to sie starac nie musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem normalny
no nic ebde je ignorowal i jak któras bedzie chciala czy cos bede reagowal agresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrtt
r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie
kwestia zawodow, ktore przezyles, jakiejs goryczy, i powoduje ze brak ci wiary w cokolwiek, motywacji i checi. Taka stagnacja. Mialam tak. Jeszcze nieraz do mnie to wraca. Kosztowalo mnie to duzo bolu i sily. Teraz jestem silniejsza ...emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem normalny
szkoda mi czasu na kobiety , zreszta na was tez mi pradu szkoda , mozecie popisac a ja sprawdze jutro w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotliwa Joanna
ja myślę, ze nie zawodów - moze ma takie powodzenie, ze juz nic mu się nei chce:D laski szanujmy się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda na to
,że masz bardzo niski poziom testorenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie
chcialbys wierzyc w to co mowisz, ale to jest tylko twoja obrona i asekuracja. Jestes wrakiem emocjonalnym, niezaprzeczalne. Ale nie obudzisz sie, poki nie bedziesz chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie
....a moze jestes tak zapatrzony w siebie, ze nie widzisz nic innego, to tez choroba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem normalny
tak masz racje jestem zagubionym malym chlopcem i panicznie boje sie kobiet:) wiecie co ja serio mowie kobiety mnie podrywaja np to wogole mnie nie odczuwam potrzeby rozmowy z nimi wrecz mnie irytuja chyba musze isc do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko.. jezeli one (kobiety) będą zaintersowane tobą to już znajdą sposób, żebyś ty też się nimi zaintersował. A jak nie będą tobą zaintersowane to tym lepiej dla ciebie, nie będziesz się musiał denerwować niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotliwa Joanna
ja mam gorzej - tez nie odczuwam potrzeby, ale wykocić to bym się wykociłą i tu jest ta sprzeczność:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie
nie znam cie, wiec nie wiem czy az potrzebujesz psychologa. Jak dlugo to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w sumie ciekawe , nono . Nie odczuwasz potrzeby rozmowy z nimi i piszesz na babskim forum :( :D Ale moze jakiś pierwiastek meski sie przyplącze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem normalny
a juz najbardziej mnie denerwuje jak sie do mnie pindrza , patrza sie na mnie w autobusie czy cos jade sobie skacowany do roboty a tu jakas dzewczyna sie patrzy na mnie marzac o wielkiej milosci swojego zycia brrrrr okropnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem normalny
szukam porady bo wiem ze to nienormalne jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem normalny
albo do mnie podbija w pubie czy na imprezie czy cos brrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnotliwa Joanna
za latwo Ci przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ona patrzy i mysli , boże jak on taki na kacu do autobusu o własnych siłach wsiadł :( Chyba przesadzasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie
terefere....usmialam sie... za to nasz gospodarz jest cholerna chmura gradowa, biedaczek...sfrustrowany, wyrzuc te zlosc z siebie tutaj! to tez mala recepta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem normalny
jestem mlodym biednym napalonym chlopcem zadna mnie nie chce:( lepiej wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem normalny
kobiety mnie nudza wogole mnie nie fascynuja nie wiem dlaczego wole pogadac z kumplem bo wiem ze on cos w glowie ma a z wami to róznie z reguły ogromna pustynia intelektualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam nie , a Tobie ? :D No masz problem , ale nie tego rodzaju o którym myslisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem normalny
a tak wogole to za 15 20:00 umowilem sie z dziewczyna , która widze ze ma na mnie ostro ochote lapie mnie za rece , chce czulosci i pieszczot a ja spotykam sie z nia od 2 miesiecy i nawet nie mam ochoty by jej pocalowac , dodam ze jest bardzo ladna i studiuje za mna na uczelni , widze ze juz nie wrabia ciekawe ile wytrzyma , pomimo tego ze ejstem dla niej lodowaty taki eksperyment psychologiczny przeprowadzam , wpraszala sie juz do mnie , zapraszala do siebie , nie dam sie ejj przez najblizsze pol roku ciekawe czy wytrzyma :) zaraz leceeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie
nieee....nam nie jest lepiej, ale moze tobie bedzie. I nie stawiaj sie tutaj w ten sposob, bo to zakrawa na niezle niezrownowazenie. Umiesz powiedziec co czujesz i co myslisz a nie tylko obrzucac blotem, i dosc ubogim slownictwem? Pewnie umiesz. Wiec nie rob z siebie zgorzknialego dzieciaka tylko mysl logicznie i rozmawiaj, bo tutaj nie ma lasek ktore sie na ciebie slinia....hahah, tylko chca pomoc tekiemu biedakowi..... jak to wykorzystasz, to zalezy od ciebie. A jezeli nic do ciebie nie dotrze, to nie dziwie sie dlaczego jestes jedna wielka frustracja... Wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem normalny
pewnie teraz pisze gdzies na kafe czy cos ze poznala super chlopca a on jest wobec jej zalot obojetny , ja wiem ze ejstem wredny , ale nie odczuwam potrzeby ani ochoty na nia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ? To na kpine zakrawa :D Facet , który nie ma ochoty idzie na spotkanie ? :D Heh - piwa by sie prędzej napił , albo z kumplem spotkał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie
to po cholere sie bawisz innymi? Moze sam juz zatraciles granice i nie znasz siebie. Nie wiesz czego chcesz. Bawisz sie innymi. Nie chcialabys doczekac chwili, kiedy ktos tobie zrobi wode z mozgu..... Ach...zapomnialam, pewnie go teraz malo uzywasz. Masz obsesje na punkcie swojej "powierzchownosci" tj wygladu. I kobiety traktujesz tylko jako obiekty. Co za pewna prawidlowosc... Tak na marginesie..... Jakie ty spotykasz kobiety? Takie, jakie przyciagasz.... Nie ma sie czym chwalic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×