Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszuuukujaca

praca w domu. CHRISTINA ART slyszal ktos? Prosze o rade!!

Polecane posty

Gość poszuuukujaca

witam.Slyszal ktos o firmie CHRISTINA ART ? Przyjmuja oni na umowe o dzielo, praca w domu, skladanie bizuterii. Jest ktos kto sie orientuje w tym temacie? Nie jestem pewna co do firmy,dlatego pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari369
Witam! wiem co to za firma, wpłacałam pierwszą kaucję i to było juz jakis czas temu. Od tamtej pory przesuwali dwa razy terminy na prośbę ludzi których się zgłaszało coraz więcej, i nie wiem, ten termin jest do końca lipca i mieli do mnie zadzwonić właśnie do tego czasu, ale tego jeszcze nie zrobili, jutro napiszę im maila jeśli nie zadzwonią, nie wiem co tego wyjdzie. Trochę to przesuwanie terminów jest podejrzane, ale zobaczymy. pozdrawiam maria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knight
cze Mari. Podaj miejscowość w jakiej działa ta "firma". Sprawdzimy ją. Nie lubimy naciągaczy-złodziejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari369
to jest ich adres: CHRIS INTERNATIONAL 32 Fontany Street 01-884 Warsaw tak było na ich stronie: www.chrisart.cba.pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari369 Na co wpłacałaś kaucję? Jeśli na bizuterię to możesz się spodziewać problemów, bo jeśli już cokolwiek otrzymasz i później złożysz to sama będziesz musiała to sprzedać. Nigdy nie należy ufać firmie, która zanim zatrudni, żąda pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fontany
??? a cóż to za ulica w Warszawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taka ulica w Warszawie
ul. Fontany. Na Bielanach. Jakub Fontana był architektem. W tej okolicy jest więcej "architektoniczych" patronów ulic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knight
faktycznie na stronie napisali że mają się odezwać do 31 lipca. I jak odezwali się? Jak masz jakiegoś znajomego z Wawy to proponuję wysłać go na tzw. "zwiad" na tę ulicę i rozejrzeć się za szyldem firmy i ewentualnie domagać się swego na miejscu. Po przeczytaniu ofery zdaje się że jest gdzies haczyk. Mogą przeciągać w nieskończoność wysłanie części do składania, zebrać trochę kasy z przelewów, skasować stronkę i umyć ręce. Dziwne że nie ma informacji o telefonie. p.s. sprawdziłem NIP i REGON. Zgadzają się. Być może jakiś przedsiębiorca "dorabia" sobie na przekręcie (są znane takie przypadki) no ale mogę się mylić. Jeżeli to przekręt przydałoby się dorwać gości i nagłościć sprawę po lokalnych gazetach by przestrzegać internautów przed wyzyskiwaczami. A ile zapłaciłaś za zamówienie? Często jest tak że ludzie dają spokój gdy tracą kilka złotych. A oszuści po kradzieży na tysiącach ludzi mają niezły utarg z tego tytułu. Przejadę się rowerkiem po okolicy i może fotkę zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knight
aha i jesze jedna możliwość. Działają legalnie i rozliczają się z US. Jednakże po zebraniu dużej ilości zamówień mogą przesłać tę biżuterię i zerwać umowę (nie ma zapisów o odszkodowaniu w momencie niewywiązania się z umowy któregoś z współpracowników) czyli jak wyżej ktoś napisał po prostu nie zapłacą za złożoną biżuterię. Tym samym sprzedają paciorki, których później nikt nie chce i trzeba na własną rękę sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari369
wpłacałam 20 zł za pierwsze zamówienie na 10 złożonych branzoletek, tylko teraz czekam na zwrot tych pieniędzy bo ich o to prosiłam, no i zobaczymy czy mi oddadzą te pieniądze. a z tymi zwiadami to dobry pomysł, sama chciałam tam wpaść kiedy bym była warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari369
wpłacałam 20 zł na zamówienie na pierwsze 10 złożonych branoletek, a teraz czekam na zwrot tych pieniędzy bo ich o to prosiłam, no i zobaczymy czy mi coś oddadzą. z tymi zwiadami to dobry pomysł, sama sprawdzę to "miejsce" kiedy bedę w wawie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari369
eee myslałam że pierwsza wiadomość się nie przesłała...hm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knight
daj znać jak sprawdzisz. Na innym forum też się dopytywali o tę firmę. Jak wcześniej pisałem NIP i REGON się zgadzają...ale należą do jakiejś filharmonii w innym mieście. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rich
TEŻ DAŁEM SIĘ CHYBA NABRAĆ .WPŁACIŁEM IM 40 ZŁ.INIE MA ŻADNEGO ODZEWU .ZNALAZEM W WYSzUKIWARCE KILKA TELEFONOW .ALE NIE ODPOWIADAJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marma
Witam wszystkich.Szukając dziś ofert o zarobku,chcąc sprawdzić jedną z nich trafiłem na Waszą stronkę.Pierwsze wasze wzmianki o tej firmie są z połowy lipca.Biorąc pod uwagę Wasze głosy i dzisiejsza datę uznaję to za lipę i nie wchodzę w to.Podaję gdzie znajdziecie to ogłoszenie datowane dziś. www'owi.pl(w dziale praca).Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booooomba
Czuć faktycznie gruby przekręt.A może ktoś z forumowiczów-tych z Warszawy zada sobie fatygi i wyskoczy obadać ten adres,bo sama ulica istnieje i proszę nie mylić z fontanną bo prawidłowa nazwa to ul.Domenico Fontany 32.Był to włoski architekt zasłużony dla Warszawy.Warto może zastanowić się nad zbiorowym doniesieniem do prokuratury,wczoraj i dzisiaj facet wrzucił mnóstwo tych samych ogłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Travolta
Zapraszam na www.marlem.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handy
A czy ktoś z Was słyszał może o firmie PROART ze Starogardu Gdańskiego? Dostałam dzisiaj pocztą ich ofertę i też oczywiście trzeba coś wpłacić, nie mam zamiaru wpłacać, chyba że się dowiem, że to faktycznie uczciwa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handy
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunkak
Czy ktos slyszal o proart w starogardzie gdanskim? Prosze o informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika.ceg
Ja wysłałam pieniądze do PROART dostałam za to koperty i list w którym piszą na czym polegałaby ta współpraca, a polea ona na ogłaszaniu sią na darmowych portalach, o oferowaniu pracy przy adresowaniu kopert, pieniądze dostaje się rzeczywiście za kopertę zaadresowaną ale do osoby która chce z naszego ogłoszenia o pracę skorzystać. Wobec tego nie jest to zwykłe adresowanie kopert tylko wciąganie do interesu coraz większej ilości osób które myślą że dostają normalną pracę, a okazuje się że stają się takimi samymi naciągaczami, jacy ich naciągnęli. Ja wpłaciłam firmie 50 zł, ale jak przeczytałam na czym ta praca polega to zrezygnowałam. Nie chciałam pakować się w to bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam, ale jak chcesz sobie trochę dorobić do etatu to polecam pracę przez internet w programie partnerskim http://partner.proficredit.pl/. Można sobie nawet sporo zarobić, to tylko zależy od tego ile dziennie chcesz pracować :) Zachęcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×