Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margeuritte

zmecozne zwiazkiem

Polecane posty

Gość margeuritte

chyba mam dosyc nie umiem odjejsc ale strasznie mi zle, ciagle tesknie ciagle jestem sama ciagle na niego czekam :( kto tak ma tojakas paranoja? obsesja?nie wiem wariuje po woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia79
ja tak mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jest ci zle , ciagle jestes sama a jego wciaz nie ma, to zadaj sobie pytanie czy tak własnie chcesz zyc? byłam w takim bagnie jakis czas temu i wiem ze to nie ma sensu , taki facet dla którego wszystko inne jest wazniejsze od ciebie chyba nie jest ciebie wart!!! a raczej na pewno. olej go i nie czekaj , pokaz mu ze masz swoje zycie ..moze wtedy, kiedy poczuje sie z lekka olany , ocknie sie ale ja bym uciekała z takiego układu pozdrawiam ..wiem co to znaczy uzaleznienie od faceta i wieczna samotnosc w zwiazku.... a raczej w pseudo zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka ma racje. odejdz od niego, jezeli wtedy facet sie zmieni to rób jak uwazasz, a jezeli nie - to chyba nie było by sensu tego ciagnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0123
ja też tak mam .🌼 pamiętaj że nie na wszystko musimy się godzić . koniecznie coś z tym zrób inaczej nabawisz sie depresji i tyle będzie z Twojego związku . Pamiętaj to tylko facet Trzymaj się jestem z tobą . Pozdrawiam Pa Pa [ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×