Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słuchamcały czas

dziwne myśli o ex

Polecane posty

Gość słuchamcały czas

dużo złego sie wydarzyło nie jesteśmy raezm ale długo się zbierałam zeby to zakończyć minęło kilka m-cy i jak o nim myślę to mam ochotę sie z nim porządnie seksić albo raczej"zerżnąć"go tak żeby zapamietał do konca życia.Staram sie zbyt często o nim poza tym nie myśleć bo bardzo mnie skrzywdził i jak to wszystko sobie przypominam to mam zepsuty co najmniej dzień:( Zdrowe takie myśli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaśka_k
eee tam, exa co Cię krzywdzil żerżnąć? a zeby mi cipka uschła to bym nie dała 😠...a chociaz moze nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zemsta nie ma sensu
"zemsta" - tak powinnam to napisać :), ale wpisując to słowo w pole adresowe brzmio banalnie;napisałam więc w cudzysłowiu, bo tylko wówczas brzmi ironicznie. tak naprawdę, co to za zemsta? zreżnięcie tej czy innej dupy, to dla faceta nie zemsta, tylko uciecha, a już na pewno nie kara. a ty przecież chcesz go jakoś ukarać. bardziej "ukarzesz go" , wychodząc za mąż za mężczyznę, który cię pokocha, niż dając dupy niby z zemsty byłemu. wydaje mi się jednak, że z powodu braku jakiegokolwiek zainteresowania ze strony facetów przychodzą ci go głowy beznadziejne myśli. a przecież, wystarczy tylko opanować emocje, i wziąć życie w swoje ręce - czyli żyć dalej, zostawiając byłego w spokoju, dla własnego spokoju zresztą też. na nim świat się naprawdę nie kończy. spróbuj więc autorko, poszukać w swoim życiu czegoś sensownego :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchamcały czas
wreszcie ktoś coś sensownego napisał :) Pzdr. P.S. zdaje sobie z tego sprawe przeciez tylko pisze takie pierdoły bo mi hormony skaczą z wyposzczenia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×