Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devone

idiotyczny sen

Polecane posty

Snilo mi sie cos okropnego i nie moge sie do tej pory uspokoic. W moim snie mialam na nogach i szyi straszne rany, normalnie zywa krew, ktore ciagle sie otwieraly, tryskaly krwia, a ja mdlalam, bo bylo mi tak slabo. Normalnie \"czulam\" we snie ta slabosc. Snilo mi sie jeszcze, ze byl przy mnie moj chlopak(tak jak on naprawde wyglada), ale jezdzil ze mna takim starym pociagiem przez las inny koles, wygladal naprawde strasznie, nazywalam go tez moim chlopakiem. Mozecie sie smiac albo pytac, co pale, ale napiszcie, jak mam to interpretowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczepeczka
rzeczywiście masz się czym podniecać, ja mam takie sny nieustannie i bardzo je lubię, bo przynajmniej coś się dzieje. sen jak sen i po co interpretacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czułąś naprawdę słabosc
i sta te rany itd. kiedy człowiekowi sni sie ze sie topi to znaczy ze przez chwile naprawde nie oddycha, itd ..... wszystko co sie dzieje w naszym organizmie odzwierciedla sie we snie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość youyuooo
a może się przejęłaś czyimś opowiadaniem jak to go strasznie "pożarły" komary, może jakiś horror widziałas, czytałaś coś i teraz twoje wspomnienia/wyobrażenia wróciły we śnie nie wydurniaj się z tą interpretacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za komentarze, nie chodzilo mi o doslowna interpretacje, czyli, ze moge umrzec za 2 dni, tylko jakie znaki z mojej podswiadomosci to moze przesylac. A tak na marginesie, gadalam dzisiaj z moim chlopakiem, jemu snilo sie 2 dni temu, ze bylismy razem na statku, byl sztorm i ja zaginelam, szukal mnie, ale nie mogl znalezc. Prosil mnie, zebym uwazala na siebie. Teraz mi wkrecil taka jazde, ze sie boje przez okno nawet wyjrzec, jeszcze mi sie ten moj dzisiejszy sen jak po haszyszu przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co palisz
Bo ja tez tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się śniło, że znajoma wróciła z sezonówki z Holandii (a był dopiero 1tydz po jej wyjeździe). Dwa dni później wróiła... Teraz sniło mi się że następna znajoma wróciła z Holandii (a ma wrócic dopiero pod koniec sierpnia). Dowiedziałam sie wczoraj od jej rodzeństwa, ze za niedługo wraca na tydzień... czysty przypadek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam w takie bzdury nie wierze, ale to dzisiaj mnie zatelepalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię takie sny.Zawsze mi się sprawdza,że jak krew,czysta,czerwona z ran gojących się normalnie (niezaropialych,brzydkich) to radość.Wiele razy tak mialam i zawsze spotkalo mnie coś bardzo miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to straszne co piszesz ale wiesz że jak ktoś coś bardzo czegoś chce to tak naprawdę jest w tym bardzo dużo małej wyobraźni bumcykcyk a to może być i kwadrat wpisany w koło po to by było jasno w demokracji kukuleles .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×