Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia357

Poradzcie co robić

Polecane posty

Jesteśmy razem od 4,5roku była to miłość na odległość 150km więc zdecydowaliśmy że zamieszkamy razem z jego mamą, czyli ja się przeprowadze do niego. Zostawiłam wszystko prace rodzine znajomych i się przeprowadziłam po dwóch miesiącach znalazłam pracę i wszystko układało się super mamy wspólme konto wspólny samochód pracujemy mamy (mieliśmy) plany na przyszłość, dodam że mieszkamy razem od 1,5roku.Wydawało by sie że wszystko ok ale od jakiegoś miesiąca zaczeło się coś dziać w naszym zwiazku załważyłam ze coś kręci i oczywiście odkryłam że pisze sms-y do jakiejś dziewczyny spytałam co to ma znaczyć a on na to ze popadliśmy w rutyne i szuka wrażeń ale to tylko sms-y nic więcej że zależy mu na mnie i wogóle ale jest facetem i to u facetów normalne że firtują z innymi kobietami i musze to tolerować .Niweiem co robić bardzo go kocham i bardzo mi na nim zależy niewyobrażam zabardzo sobie życia bez niego.Co ja mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliska
Nie daj sie wkrecic ze wszyscy faceci tak robia i ze potrzebuja wrazen przez sms - y, nie Ci glupot nie wciska. Coz najpierw powazna rozmowa, stawiasz sprawe jasno ze nie podoba Ci sie to i nie bedziesz tego tolerowac zapytaj jak on by sie poczul gdyby sytuacja byla odwrotna, najpierw sprobuj rozmowa od tego zacznij, ale badz stanowcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw szczera rozmowa ale w 4 oczy :) ps. hmmm szuka wrażeń :o i to nic poważnego tylko SMSy :o ... niezły kit :P ... a jak Cię zdradzi to powie że to był tylko zwykły sex :P ... no wybacz ale gościu Cię oszukuję i próbuje się usprawiedliwić i zamydlić Ci oczy ... może ta dziewczyna nie wie że istniejesz ... a tak pozatym jaby mu zależało na Tobie to byłby z Tobą szczery i nieszukał wrażeń u innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już z nim rozmawiał i to dość poważnie widze że sam niewie czego chce, z jednej strony boi sie że zostanie sam a z drugiej szuka wrażeń, najgorsze jest to że ja tu niemam zawielu znajomych ani rodziny a do swojego miasta napewno niewruce a pozatym niewiem czy mogę jeszcze żyć bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zadzwonilam do tej dziewczyny i spytalam czy wie o moim istnieniu powiedziala że nie ale niewiem czy to prawda bo jej przyszywany brat dobże wiedzial że ja istnieje a od niego miala numer do mojego chlopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliska
No ale lepiej ci bedzie z kims kto cie oszukuje i takie numery robi, zaczyna od sms-ów a skończy sie na sexie z jakąs inną i co wtedy, przecież nie chcesz byc oszukiwana, a on własnie zaczyna cie w sposób perfidny oszukiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony bardzo mi na nim zależy ale z drugjej niewyobrażam sobie że on mi robi takie numery i będziemy ciągle się kłucić a jeszcze w tym wszystkim jest jego mama która jak najbardziej jest za mną ogulnie cała jego rodzina mnie zaakceptowała więc bardzo ciężko mi podjąc jakomkolwiek decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam różne myśli może wynająć jakiś pokuj i zobaczyć co będzie jak sobie poradzę, myślalam też o wyjeździe za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliska
Wiesz to jest dobry pomysł, wtedy przekonasz sie czy ten związek ma jakąs przyszłośc, takie krótkie rozstanie na jakis czas powinno wszystko wyjaśnic i nie bój sie podejmowac takich kroków bo są one dla twojego dobra i dla przyszłosci waszej lub tylko twojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież jej przyszywany brat mógł powiedziec że był z kimś w związku ale zerwał i obecnie jest sam ... wiesz co otwórz oczy i przestań patrzeć na swego faceta przez różowe okulary bo nadejdzie czas że on pozna inną która go tak zafascynuje że Ciebie bez żadnego zastanowienia pożuci ... i co wtedy ... będziesz lamentować że pozwalałaś jemu na takie wybryki bo to zachowanie wg mnie świadczy o jeszcze niedojrzałym emocjonalnie człowieku ... on poprostu się Tobą znudził :o i szuka tych wrażeń u innych kobiet (narazie jest jedna co odkryłaś), a Tobie mydli oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzień mamy wyjechać na zaplanowane wakacje i niewiem co w tej sytuacji zrocić jechać czy dać sobie spokuj i zacząć szukać nowego mieszkani dla siebie i zacząć żyć muszę zmienić swoje życie i utwierdzacie mnie w moich myślach narazie poszukam jakiegoś lokum a potem zobaczymy może wyjade i jakoś to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliska
Lepiej teraz podejmij taką decyzję , pomyśl o tym co może byc po ślubie, przecież nie chcesz męza który bedzie cie oszukiwał, a on idzie własnie w takim kierunku, wiem ze to trudne ale zastanów sie im wcześniej tym lepiej, nie daj sie zwieśc jego słowom kocham bo jeżeli sie kocha to nie robi sie tak drugiej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×