Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pariss

norweskie biura podróży

Polecane posty

podajcie prosze jakies linki do norweskich biur podrózy. Moga byc chociaż przykładowe ceny np. Hiszpania, Egipt (tydzien, HB). CZy moze od nas z Polski jest taniej ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że na pewno z Polski będzie najtaniej. tylko musisz przeżyć drogę tam i z powrotem i zalezy jaki masz hotel na miejscu. A ta droga tam i z powrotem...uuuuu...może być naprawdę różnie. Cheers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. właściwie to może jeszcze zależeć od tego czy masz wycieczkę lotniczą (moim zdaniem). Bo może samoloty polskich lini lotniczych są lepsze niż to, co na ziemi. nie wiem i nie zamierzam wiedzieć na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zainteresowanie. Chodzi mi głównie o porównanie cen naszych i norweskich. Nie wybieram się stamtąd absolutnie. Chodzi mi to po głowie odkąd koleżanka powiedział mi, że jej córka (która jest w Norwegii) to teraz będzie sobie jeździć za takie małe pieniądze po świecie, że ho ho! Hiszpania po 500 zł wychodzi, nie chce mi sie w to wierzyć bo znam nasze ceny polskie i jakby nie było to Hiszpania za 500 zł to nawet autokarem nie jest realna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×