Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annanika

mało sexu?

Polecane posty

Gość Annanika

Doradźcie mi coś dziewczynki. Mam chłopaka, jesteśmy razem 5 cudownych lat. Oboje pracujemy, ja się jescze uczę, on rozwija swój interes. Wszystko byłoby fajniue gdyby nie fakt, że coraz mniej się kochamy. Dla mnie to katorga, gdyż uwielbiam sex, ale nie chcę go zdradzać ani zadawalać się plastikowym gadżetem czy jakimś warzywem. Jest dla mnie bardzo ważny, widzę jak wiele czasu poświęca się swojej pracy, ile nerwów go to kosztuje... Jestem w 100 % nawet 200, pewna, że nikogo nie ma na boku. Podejrzewam, że ochotę traci ze względu na swoją pracę. Jak mam pomóc naszemu pożyciu? Czym go zainteresować? Liczę na mądre i dojrzałe odpowiedzi, za które dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annanika
Widzę, że niewiele osób jest zainteresowanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extaz
poprostu jest z Toba z przyzwyczajenia... i pewnie to sie rozwali po czasie nawet prawdopodobnie dzieki Tobie bo bedziesz potrzebowala wiecej czulosci.....ech zwiazki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annanika
Hmmm... Bardzo podbudowujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extaz
no to zajrzyj w to glebiej Ty kogos mocno kochasz,..poswiecasz 100% czasu pracy czy jak najwiecej swojej milosci??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinia
jedzcie gdzies na romantyczny weekend, zeby sobie na nowo przypomniec pioerwsze miesiace wielkiej milosci i odswiezyc wasze uczcuie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extaz
jak on poswieca 100% czasu pracy to ciekawe jak pojada:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie jakas ja
a moze jakas kuszaca seksowna nowa bielizna??? jesli mieszkacie razem wes odprezajaca kapiel i zacznij paradowac w czyms kuszacym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziew ziew ziew...
--> Extaz, może nie pracuje w weekend. Może bedzie miał urlop. To się zdarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extaz
Ziewuś a jak masz kobiete(faceta) to coraz rzadziej sie kochasz? albo postaw sie na miejscu tamtej i jak bys zareagowlal(a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annanika
o kurka... Czyli że niby znudził się mną? Hmmm... A słowa zapewnień o miłości jego do mnie? Nie liczą się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziew ziew ziew...
Pewnie że nie coraz rzadziej, ale co to ma wspólnego z tym że mogą wyjechać np w weekend? :D Nawet jesli cos się u nich dzieje źle, to moim zdaniem należy ich nakłaniać do podjęcia próby naprawienia sytuacji, a nie wmawiać "poprostu jest z Toba z przyzwyczajenia". Nie pomagasz jej w ten sposób, a ona topik założyła po to, żeby przeczytać jakieś rozsądne podpowiedzi jak pomóc ich pożyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczyn moze byc wiele
my możemy tylko gdybac Ale prawdą jest, że po pewnym czasie związek powrzednieje, facet jest pewny swego i jest juz inaczej niz na początku i z tym drogie panie i panowie też nalezy sie pogodzić, to normalne. A tutaj widze róźne temperamenty on czasem, a ty wciąż. Ale wiesz mi praca potrafi byc absorbująca, szczególnie jesli się myśli o sielance w przyszłości i się do czegos dąży. Widziałam już nie jedna parę, która własnie z takiego powodu sie roztała. On zmęczony po pracy ( nie doszukiwac się innych przyczyn to akurat fakt) i ona która wciąż chciała czegos nowego. I teraz niech ktoś mi powie że sex w związku nie jest ważny. Pod tym względem też trzeba się dopasowac pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×