Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miauczydelko

znieczulenie...

Polecane posty

wiadomo ze depilacja miejsc intymnych - zwlaszcza warg sromowych jest bolesna ...mowie tu o wyrywaniu wloskow mechanicznie....w zwiazku z tym uslyszalam ze mozna kupic krem z lidokaina posmarowac sobie cipcie i zabrac sie do depilacji.....mam pytanie czy ktoras z kobietek na forum probowala tego? jestem ciekawa bo codzienne golenie cipki sporo zajmuje czasu choc jestem blondynka i nie mam duzego zarostu....chce po prostu zeby byla aksamitna w dotyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestan golic
zacznij podpalać zapalniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz przecież golić ;) Hoduj jak trawnik :) potrafią być takie piękne! (trawniki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zapaloną kochanką ale zeby zaraz zapalniczką? eeeee chyba tego swojej cipce nie zrobie...a co o trawniczka.....no coz ....mam i ja trawniczek ladnie przystrzyzony ale nie moge pozwolic na to zeby mi jakies chwasty drozke do raju przykrywaly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla kogo raj, dla tego raj ;) dla kogo innego to zupełnie co innego :classic_cool: są tacy, co lubią nieprzetarte szlaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fserad
wiekszosc uważa ,ze busz dla oka jest aseksualny.Moze poniekąd przez to ,ze wszyskie babki na filmach xxx są ogolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto masz 35 lat
i sie pytasz jak wydepilowac cipke zeby byla aksamitna? chyba jeszcze nigdy nie mialas gladkiej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fserad
dochodzi do tego ,ze nieogolone są obleśne i blee .Kiedyś to było na porządku dziennym gdy kobiety sie nie goliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zawsze gladka...tylko ze to wymaga ode mnie czasu...ktory moglabym spozytkowac zupelnie inaczej...depilacja starcza mi na ok tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fserad
a faceci ogolone tyłki i klaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, miauczydelko ... nie dziewictwo miałem na myśli ;) Chyba już zmęczony jestem :( Czas zmienić pieluszki, wszamać kaszkę i do łóżeczka z grzechotkami w końcu wskoczyć :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×