Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samimi

A6W-pierwszy dzien! jest ktos ze mna???

Polecane posty

Gość dzikuuu
witam ja właśnie jestem na 3 dniu juz wykonałem nie powiem trening jest wyczerpujący kiedyś tam coś trenowałem brzuch więc wiem że dla początkujących ten program może być ciężki... bądźmy dobrej myśli pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afkadgd
kurwa banany jebane!!! wystarczy trochę poczytac i juz powinniscie wiedziec ze a6w nie jest na spuszczenie sadła tylko na wyrobienie mięśni. wszystkie grubasy które chca miec kaloryferek muszą skonczyc a6w i zarazem mieć odpowiednią dietę chociaz grubasom tego nie polecam bo po spuszczeniu sadła i tak nie bedzie widac kaloryferka bo skóra nie bedzie napieta tylko zwisająca...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ******************************
a ja niestety jestem rozczarowana. mowcie sobie co chcecie. robilam ta A6W na wakacje,zawsze mialam wycwiczony brzuch,ale chcialam jeszcze mocniej. na poczatku efejty fajne, bylam zdziwiona,ze juz po paru dniach taki efekt!!jednak po kilkunastu dniach monotonii jak mialam kolejny dzien to robic to dostawalam momentalnie depresji, byla to dla mnie straszna katorga. potem jak przestajesz cwiczyc, efekt zanika-ktory moim zdaniem i tak nie byl zadna rewelka! teraz chodze na specjalne cwiczenia na brzuch i nogi,do tego cardiofit i workout, to mi sprawia przyjemnosc ,a efekty nie sa gorsze! drugi raz bym sie nie zabrala za A6W!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianca8
dziewczyny, jestem przy 12 dni, wczoraj nie zrobilam a6w, nie mialam kiedy :/ czy to znaczy ze musze zaczynac od poczatku? czytalam gdzies, zeby dalej ciagnac, bo jeden dzien to nie jest az tak straszna przerwa, ale co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyyy
hmm a ja dzisiaj ciwczylam 5 dzien i tak mysle czytajac te wypoiwiedzi czy jest sens dalej cwiczyc?? jak mysliscie?? bo efektow narazie nie ma..tzn brzuszek jest tylko troszke bardziej plaski ..:D tluszczu za bardzo nie mam. Zalezy mi na pieknym kaloryferku:)) pozdrawiam.:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałabyś już mieć efekty
po kilku dniach? Na ładne mięśnie pracuje sie miesiącami. Ze swej strony mogę dodać, że po zakończeniu całej serii cwiczen a6w widac sporą różnicę w stosunku do stanu poczatkowego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyyy
zle mnie zrozumialas ja nie chce miec juz efektow poproistu zastanawiam sie czy dalej cwiczyc i czy po calej serio bede miala jakies efekty ;] ale chyba jednak pomecze sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałabyś już mieć efekty
no cwiczenia po pewnym czasie zaczynają nudzić ale warto je przeprowadzic do końca a potem z 2 razy na tydzień je powtarzać. Jeśli ci one zbyt nie odpowiadaja to spróbuj ABS, są bardziej urozmaicone i ciekawsze. choć po pewnym czasie wszystkim sie mozna przejesc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyyy
hmm no mam nadzieje ze wytrwam a Cwiczonka z serio 8 minutes tez zaczynam cwiczyc:D na podladki brzuzek i nogi z na koncu rozciaganie :D no i oczywicie a6w myslicie ze wyrzezbie sobie do wakacji ladne cialko?? bo wlasnie na tym mi zalezy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wakacji przy systematycznyc
cwiczeniach spokojnie zdążysz to zrobic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaoka
Hej! Jestem załamana jak czytam niektórych komentarze, które próbują zniechęcić nieco grubszych.... mam więcej ciałka ale nie znaczy że ma mnie ktoś zniechęcać.... ćwiczyłam dzisiaj i będę próbowała wytrwać do końca. Chę schudnąć i będę dążyła do tego jak najlepiej potrafię:) macie jakąś dietkę lub sposób na zgubienie kilka kilo w niedługim czasie??.... Pozdrawiam wszystkie te miłe szóstki ..:) mam nadzieje że mi się uda..:) pozdrawiam . bądźcie wytrwałe:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaoka
Hej! Jestem załamana jak czytam niektórych komentarze, które próbują zniechęcić nieco grubszych.... mam więcej ciałka ale nie znaczy że ma mnie ktoś zniechęcać.... ćwiczyłam dzisiaj i będę próbowała wytrwać do końca. Chę schudnąć i będę dążyła do tego jak najlepiej potrafię:) macie jakąś dietkę lub sposób na zgubienie kilka kilo w niedługim czasie??.... Pozdrawiam wszystkie te miłe szóstki ..:) mam nadzieje że mi się uda..:) pozdrawiam . bądźcie wytrwałe:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyyy
brawo.:)) trzymam za Ciebie kciuki napewno uda Ci sie wytrwac do konca.:* a co do dietki to ..hmm.. sprobuj tak.oprocz cwiczen ja polecem a6w i trening 8 minutes :) nie jedz NIC po godz . 18 ! zero slodyczy zamiast bialego chleba chleb razowy . :) duzo warzyw . mysle ze narazie wystarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaoka
Też mam taką nadzieje...:) powiem szczerze że kiedys bardzo dużo ćwiczyłam ale przestałam i aż mi mięśnie drgają:D hehe dam rade ... musze bo lato idzie i trzeba jakoś wyglądać..:) trzeba sie pozbyć gdzie nie gdzie rozstępów... wy też macie z rozstępami problemy???... ja tak i poprzez ćwiczenia słyszałam że giną;) trzeba sprawdzić:D pozdrawiam kobitki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaoka
Hej wam !! Czemu się nikt nie odzywa na forum??:) Ja dzisiaj mam 4 dzień a6w ..:) co dziennie jest lepiej:) boje sie tylko tych 24 cykli:( ale dam rade ..:D a jak u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyyy
a ..:( ja przestalam:(( cwicze teraz filmiki 8 minutes i inne cwiczonka sobie wymyslam.. a szkoda ze przestalam a6w bo brzuszek mi sie juz taki ladny robił.:( no ale Tobie gratuluje wytrzymalowsci.i trzymam kciuki zebys wytrwala do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaoka
dzisiaj 6 dzień huhu:D pozdrawiam:):D piszcie coś:P:P!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika_freaks921234567
witam ;p wczoraj przeczytałam o tych ćwiczeniach i dzisiaj zaczęłam pierwszy dzień..na razie jest fajnie bo krótko ;p ale ciekawe jak będzie później..piszę to po to bo boję się że nie wytrwam a zawsze w grupie raźniej ;D chciałabym schudnąć parę kilo do wakacji chociaż jestem szczupła ale jednak ;p no i oczywiście chcę mieć ładnie zarysowany brzuszek żeby wyglądać fajnie w bikini hehe ;d a więc mogę się przyłączyć?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waluś
siema siema siema ja dzis zacząłem ciekawe jak mi pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami1993
chce zaczac robic te cwiczenia jakie sa efekty po zakonczeniu tych 6 tygodni? mam nieco wypukly brzuch czy splaszczy sie on troszke? prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami1993
chce zaczac robic te cwiczenia jakie sa efekty po zakonczeniu tych 6 tygodni? mam nieco wypukly brzuch czy splaszczy sie on troszke i spali sie tluszczyk ? prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami1993
chce zaczac robic te cwiczenia jakie sa efekty po zakonczeniu tych 6 tygodni? mam nieco wypukly brzuch czy splaszczy sie on troszke i spali sie tluszczyk ? prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami1993
chce zaczac robic te cwiczenia jakie sa efekty po zakonczeniu tych 6 tygodni? mam nieco wypukly brzuch czy splaszczy sie on troszke i spali sie tluszczyk ? prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baeeerrra
sciema jesli ktos ma troche wypukly to nie splaszczy ja po ciazach mam taki lekko zwisly choc szczupla jestem i cwicze regularnie i 6 stke tez cwiczylam i dupa bede wdziieczna jesli ktos ma inny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska83
hej babki ja tez zaczelam trenowac dopiero pare dni temu wlasnie przed chwila skonczylam 50 min aerobik z plyty oczywisce z przerwami wejdzcie na strone www.clubfitnes.pl tam jest duzo propozycji cwiczen lub wpiszci po prostu fitness lub konkretna rzecz jaka chcecie znalezc jest masa tego ja siedzialam nad tym pol dni jast tyle tego ze nie mozna wyrobic z oczami zycze wam i sobie duzej i silnej motywacji bo to co robimy nie jest takie latwe traymajcie sie i do dziela i chwalcie sie sukcesami bo w ten sposob podrzymujemy sie na wzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megamasakra
siemka. czy możecie mi powiedzieć jak dokładnie wykonywać ćwiczenie 5 z "szóstki". bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17stka
kurcze, jestem juz na 6 dniu i wyczytałam, ze te cwiczenia nie pomagaja spalać tłuszczu z brzucha, to w jaki sposob staje sie on bardziej płaski? troche starcilam przez to zapał, bo najbardziej zalezy mi wlasnie na pozbyciu sie tłuszczu z tych partii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam facet
ćwiczenie nr 5 różnie wykonują ja osobiście ręce na karku i pionowe nożyce te ćwiczenia fakt są raczej dla osób szczupłych, z tego względu że lepiej są efekty widoczne co nie znaczy że u osób z otyłością nic nie dadzą. a6w /dieta wysokobiałkowa/ jakiś sport i na prawdę efekty szybko przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damroka
Grupa wsparcia a6w, zapisy na tury, dyskusje, RAZEM ŁATWIEJ :) Następna tura już 13 kwietnia, dołącz już teraz. www.a6w.frix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hee jA moge dołaczyc dzisiaja sposiałąm sobie wsztsko z neta :) i mam juz te ciwczenie (6 tak ) ?aa moze mi ktos poweidiziec jak sie ma do tego ta tabelka a ? z tymi cyklami bo ja nieiwme jak je robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×