Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ryszard30

Znam niezawodny sposób na wzbudzenie zaintersowania wśród kobiet

Polecane posty

Gość Gzyms
Pucio zrobił się agresywniejszy i zaraz sobie zwalil pałe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gzyms ja widze ze Tobie to bardziej potrzebne ,bo Ci za chwile dekiel rozpe**** Widzisz od \"tego\" nadmiaru glowa boli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puciu kasanie -kasaniem sie zwalcza;) Takim bardziej dotkliwszym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefan murć
Ta seria zagadek przeznaczona jest dla osób początkujących oraz dla młodszych miłośników łamigłówek. Umiejętności zdobyte podczas ich rozwiązywania przydają się przy rozwiązywaniu zagadek z wyższych poziomów trudności. Osoby doświadczone rozwiązują je średnio w ciągu 10-30 min. Nadają się idealnie do biura, kawiarni, pubu, imprezę lub na prezent. Cieszą się dużym zainteresowaniem towarzystwa i gwarantują udaną zabawę. Ważka Zadanie: Zdejmij ramię bez używania siły. Czy zmieścisz się w czasie poniżej godziny? Przeczytaj recenzję naszych zagadek. Poziom średni Zagadki z tego poziomu są prawie dwa razy trudniejsze od zagadek z poziomu podstawowego. Ich rozwiązanie wymaga kilku kroków pośrednich. Osoby doświadczone rozwiązują je średnio w ciągu 30-60 minut a prawdziwym mistrzom zajmuje to ok. 10 min. Doskonale nadają się na prezent urodzinowy, imieninowy lub świąteczny. Poziom trudny Te zagadki cieszą się chyba najwiekszą popularnością. Są prawdziwym wyzwaniem dla tych, którzy zdobyli już doświadczenie. Rozwiązuje się je stopniowo i trwa to od 1 do 3 godzin. Umiejętności zdobyte podczas rozwiązywania zagadek z niższych poziomów mogą się tu bardzo przydać. Idealne na prezent dla ludzi lubiących ambitne wyzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzyms
Pucio -> A to ty jednak jesteś inteligentniejszy? Ja ci coś powiem jak mawiał nasz Edrju Lepper, człowiek nie jest yteligenty bo mu się tak wydaje, ja się urodziłem ytelignetny, a ty tej inteligencji się uczyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym usłyszała tekst: \"ale Ty jesteś malutka\" to mężczyzna wypowiadający te słowa musiałby zginąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×