Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ekscytująca_M_23

Chce się kochać z facetem, który..

Polecane posty

Gość ło matko i córko...
moze Ty się śpieszysz zawsze gdy sie spotykacie, albo oni się śpieszą albo juz podrywają inną w tym samym biurowcu albo są sparowani albo to geje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu
no, no:) czysta kultura:) ooo teraz ja mam prawo uzyc slowa "chamka"!:) Twoje poprzednie "prostak" nie pasowalo, ale do Ciebie "chamica" pasuje jak ulal:) moze sie czegos tutaj nauczymy, jakie teraz slowo poznamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu
jest jednym z tych geji..i dlatego cie szczerze nienawidzi bo robisz mu za duza konkurencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu
"z tych geji"? znaczy z ktorych?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekscytująca_M_23
no i znowu >>>> gdybyś myślał troche główka to byś sie domyslił że to podszywacz.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekscytująca_M_23
poza tym miałes juz sobie iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu
uhm, latwo zwalic na podszywacza. trzeba brac odpowiedzialnosc za swoje slowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko i córko...
albo uznali, ze w pracy się nie podrywa albo ich kolezanki bardziej im nadskakują a Ty nic nie robisz, więc co się będą wysilać - takich chcesz? chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekscytujaca_M_23
{rosze idz juz sobie, bo sie zaraz rozplacze! Faktycznie jestem tylko zwykla recepcjonistka i kiblowa w moim 30 pietrowym biurowcu. Nie wpadlam na to, ze nie podchodza i mnie nie podrywaja, bo jestem dla nich zbyt nisko. Ide dobie poplakac w reka naszej sprzataczki Pani Frani z Wybrzedowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekscytująca_M_23
Jesteś dla mnie nikim, zwykłym sfrustrowanym PROSTAKIEM i nie czuje potrzeby Ci się tłumaczyć.. najwyrażniej inni też chcą zebyś sobie poszedł :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekscytująca_M_23
czasami robie facetom z mojego biurowca obciag z polykiem ale mimo to oni nie zwracaja na mnie dalej uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekscytujaca_M_23
PS. Nie wspomnialam ze mam nerwice natrectw i ciagle zazeram draze z biedronki po 99 groszy paczka na promocji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekscytujaca_M_23
Moja kolezanka Jola z sasiedniego biurowca (maja az 40 pieter) uwaza ze to moze byc dlatego, ze kiedys mnie wszyscy widzieli jak mnie posuwal Pan Tadeusz - nasz 50 letni ochroniarz! Ale to nie byla moja wina, bo ja tylko zanurkowalam pod stol po draze ktore mi wypadly, a on odrazu mi sie do dupki dobral. Co mialam mu powiedziec? Zrobil swoje, ja w miedzyczasie zjadlam draze, ale wszyscy widzieli, moze to dlatego? Jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu
no i wyszlo ze jestes dziwka i szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekscytująca_M_23
no trochę wysiłku rzeczywi scie w to włożyłeś.. gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu
podszywacza nie rozpoznajesz? ja sie tak do Ciebie nie odzywalem. naprawde jakas opozniona jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekscytująca_M_23
a Ty jesteś zwyczajnie głupi... to przykre,i ze nie jesteś młody, inteligentny i przystojny.. współczuje ci szczerze! Żegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu
ale i tak wyrochal bym cie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu
z moich postow wynioslas jaka jest moja fizycznosc?:) jestes tragiczniejsza niz sadzilem, tak mi teraz dowalilas ze chyba sie poplacze:D oj dziecino, a przyszlo Ci do glowy, ze mam na tyle dobre mniemanie na swoj temat ze mnie takie Twoje gadania po piorkach tylko splynie? nie oceniaj innych po sobie zakompleksiona duszyczko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znowu
okazało sie jaki jestem mondry :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię szczupłe i atrakcyjne dziewczyny i Ekscytująca taką się wydaje. Chętnie się z Tobą spotkam. Napisz do mnie maila (znajdziesz go w profilu), bo tu na forum nie da się normalnie porozmawiać. Mam 180 cm wzrostu i ważę ok. 75 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×