Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chciałabym klapsa

mam ochotę na ostry numer z moim facetem...ale taki

Polecane posty

Gość chciałabym klapsa

żeby on był brutalny. Zerrwał za mnie majtki, związał mnie i niemal zgwałcił. I zeby mówił do mnie wulgarnie. Chciałabym, ale boję się że pomyśli że zwariowałam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja swojemu powiedziałam i było super okazało się że też chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcaiłabym klapsa
serio? No cóż my cz ęsto eksperymentujemy...ale to wydaje mi się moze za ostre. Ale mam na to ochotę od dawna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zastanawiaj się tylko powiedz mu to podczas gry wstępnej powinno zadziałać ;) aż mi się zachciało już do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym klapsa
mi też;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym klapsa
nawet na tą okazję kupiłam sobie seksi mini i czarne suuuper wysokie szpilki (chyba tylko do leżenia;-)) żeby go mocno podniecić a potem udawać niedostępną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie jest jak facet na siłę rozchyla ci nogi im wiekszy stawia se opór tym seks jest przyjemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to na co czekasz
zaproś go do tej gry;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wyznalam swojemu kochasiowi ze chcialabym zeby mnie zakul w kajdanki..no i zeby mnie tak mocno sponiewieral....och....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocidełko
miałczydełko, bo Ty chyba za bardzoś zboczone...nawet facet tego nie wytrzyma.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym jak uciekł wpadłam na pomysł by sponiewierać sie sama i przez pół dnia jeździłam w wózku na zakupy na parkingu przed Biedronką co pewien czas pohukując niczym sowa ;-) ale miałam odlot :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahhahahahahahahahahah
az sie oplulam ze smiechu z tym wozkiem z biedronki, ja pierdziele, wspaniale wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie oplulam ......i do tego posikalam ...ale co tam pojde pohukiwac jak sowa...idac do lazienki hahahahahahahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahahahhahahahha:D no ja też mam często ochotę, żeby mnie zgwałcił;) ale nie wyobrażam sobie jakoś... że to ja miałabym Go ... a wielu facetów o tym marzy ehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja tez mam
takie marzenia i potzreby, uwielbiam klapsy brutalnosc szarpanie za wlosy poniewieranie i oster slowa, lubie jak mowi do mnie facet ty suczko a juz od prawie 4 lat niczego takiego nie doswiadczylam:( tak mi tego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to zaluj....mnie to strasznie kreci bo mi daje klapsy dwoma rekami na raz...kiedys wzial mnie za wlosy i zaprowadzil z pokoju do kuchni na stol...no...i teraz tylko te kajdanki zostaly do wyprobowania...ale nie jakies tam z futerkiem rozowym tylko takie rasowe....hmmm no on tez jest rasowy...hihihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona dziewica
:D łe, bo ja bym tak z mężczyzną zrobiła:D (tzn. zgwałciła) i to się okazuje, że niektórzy też tak lubią, jupiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu......pomyliłam sie. zaprowadził mnie pod stół i kazał mi wąchać swoje rasowe skarpety podczas gdy on zajadał się ogórkową. no ale jazda, mówie wam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbie nie trafiles.....bo on lubi pomidorowa...ale mysle ze ty lubisz ogorkowa...hmmm zawsze moge ja dla ciebie ugotowac.....czemu nie....kucharka jestem niezla ...tak jak kochanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja tez mam
ja tam wole jak facet mnie gwalci:) albo mocno tzryma za kark przyciskajac mnie do lozka i takie ostre klapsy daje, ja chce dostac klapsa:((((((((((((((((((((((((! i byc ostro zerznieta!!!!!1 ja pierdziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona dziewica
:P hmmm no ja nie wiem czy wolę, chociaż pewnie wszystkiego bym chętnie spróbowała, jako, żem z tych napalonych dziewic. No ale nie pomyślałyście, że może i oni tak lubią:):P? p.s. Lubią?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja tez mam
lubia!!!!!!!!!! nie wszyscy, of koz, tylko skad ja mma wiedziec na poczatku znajomosci co kto lubi? szkoda mi czasu marnowac na kogos kto ma inne upodobania sexualne niz ja, ale co kurw mam go spytac od razu na poczatku czy lubi ostra jazde z dawaniem mi klapsow? pewnie ze bym tak zrobila najchetniej, ale jakos to chyba nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollllllllllllllllllllykkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona dziewica
ło matko:O:O spokojnie...sorry, ale jak zaczynasz się zakochiwać, to chyba najpierw upodobań seksualnych nie rzucasz okrakiem na stół, a jak nie gra-to cześć. A jeśli tak, to płytkodenna jesteś. Poza tym, to takich rzeczy, to potrzeba zaufania! Że tam to gra, a w życiu codziennym, nadal jesteś jego kobietą, którą tu szanuje, tam poniewiera. {cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona dziewica
no oki, lubią! Ale na odwrót? Żeby to raz ich tak zniewolić i sobie wziąć co moje:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×