Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angel.

Niekótre kobiety naprawdę są starszne.

Polecane posty

Moja sąsiadka z bloku obok, była z facetem 4 lata.. niecały ROK temu zginął ON w wypadku samochodowym. Była to tragedia, chłopaka dobrze znałam, bardzo sympatyczny. A dziś się dowiaduje, że tydzień temu wzięła ślub i jest w 5!!! miesiącu ciąży.. :O Ja rozumiem ułożyć sobie życie, ale po niecałym roku od śmierci narzeczonego, Ona już w 5 miesiącu? już ślub? Ehhh nekótre baby to sama bym na stos wygnała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam, że lepsze to niż płakać nad grobem, co przecież nie pomoże w niczym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyttrr
a moze to ty jestes straszna?, przeciez nie wiesz co ona przezywa , przezywałąa, jakie motywy i uczucia nią kierowały. Przeżyła tragedię, winy za to nie ponosi, to dobrze, ze w miarę szybko sie z tego podniosła i usiłuje ułożyc sobie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie pomoże, ale po utracie ukochanej osoby, wydawało mi się zawsze, że człowiek dłużej cierpi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem cierpi
ale moze iala dosc tego wszytskiego, byla w dolku...ktos probowala ja pocieszyc......... po co marnowac zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal na to patrzec
a dzien dobry sasiadko sluchaj sobie no nie wtracaj sie w nieswoje sprawy bo cie do sadu podam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejt
Znowu generalizujecie:O Jej sprawa, nie znasz jej na tyle by sie dziwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o Sa straszne, zawistne, zazdrosne i próbują za wszelką cene niszczyć związki szczęsliwych osób :o O tak, bywają straszne kobiety :) Ale dajemy z nimi radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z angel
dla mnie to nie jest normalne,kiedy dziewczyna po długim związku z facetem i po jego śmierci,niemal w przeciągu 3 miesięcy zachodzi w ciąże z innym. Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyttrr
i w tym problem, przeciez nie wiesz , czy ona w dalszym ciągu nie cierpi i nie tęskni.Moze chciała przy boku innego zagłuszyc ten ból, moze i znalazła uczucie. My tak naprawde nic nie wiemy. Jedno jest pewne tamtemu chłopakowi krzywdy ona nie robi, a jak przez to pezechodzi jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto chodzi, że ją znam. wyrazilam swoje zdanie, wy wyraziliscie swoje. nie musicie mnie odrazu jechac. co człowiek to inne zdanie. pozatym sama się tego wstydzi. Wziela ślub we W od domu rodzinnego. matka powiedziała, że córka zrobiła jej wielki zawód, wstydzi się. coż tu dużo pisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ciebie obchodzi czyjeś, życie????!!!!! Zajmij się swoim może ten bardzo sympatyczny chłopak wcale nie był taki sympatyczny żyłaś z nimi w jedynm domu? Nie oceniaj bo nie masz do tego prawa to jej życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyttrr
dla scisłosci, jezeli minał rok, aona jest w 5 miesiacy, to zaszł aw ciaże 7 miesięcy po utracie poprzedniego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej życie. i oceniam, bo nikt kto jest i ma uczucia po niecalym 3 miesiacach od smierci ukochanego nie idzie do lozka z innym. chyba, ze jakas lekkich obyczajow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejt
dobra, po pierwsze skad wiecie kim był dla niej ten facet z ktorym była, jaki był, kim jest dla niej ten facet, ile go zna.... Straszne jest jak ludzie potrafią jednoczyć sie w cierpieniu z kims obcym, ale juz jak troche postepuje inaczej niz inni dobrzy i moralni ludzie i o dziwo jest szczesliwy, to dla niektorych ponad ich zdolnosc rozumowania. Dobrze ze dziewczyna ma kogos, nawet tak szybko, nie znam jej wiec nie osadzam, zreszta LEPIEJ tak.... Wiem, szkoda ze nie probowała popelnic samobojstwa, albo nie przezywa depresji widocznej dla wszystkich, NO WIELKA SZKODA - zdecydowanie JEST STRASZNA:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel jeszcze raz piszę nie twoje życie i nie masz prawa oceniać wierz mi napewno Ciebie też ktoś z boku obserwuje i ocenia i ciekawe jak byś zareagowała na niesprawiedliwą opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJT A CO DLA CIEBIE TO NIC DZIWNEGO, ZE KOBIETA PO SMIERCI NARZECZONEGO, WSKAKUJE PO 3 MIESIACACH KOMUS DO LOZKA? NO PROSZE CIE.. JA JEJ NIE CHCE OCENIAC, ALE TO SMUTNE... JEJ CHLOPAK KTORY NIE ZYJE.. NAPEWNO BY TEGO NIE CHCIAL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad...sad...sad
moze cierpi?!?!?! a musi to robic w taki sposob zeby wszyscy to widzieli? zebyscie mieli sie nad kim 'uzalac' i miec satysfakcje? jacy to szczesliwi jestescie a innych to takie nieszczescia dotykaja,co? zalobe sie nosi W SERCU!!! a nie demonstruje przed wiecznie nienasyconymi oczami i uszami sasiadow i 'zyczliwych'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja jej nie oceniam. to tylko refleksja moja.. bo p 3 miesiacach rozumiem, stworzyc z kims duet.. zaprzyjaznic sie, ale odrazu dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyttrr
no własnie , zapewne brakuje tu pewnej widowiskowości cierpienia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz, może ją molestowal psychicznie? Dobrze go znasz może byłaś jego kochanką skoro tak cię to bulwersuje? A może ją zdradzał na lewo i prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak anioł z Ciebie
Tylko,że czarny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejt
a skad wiesz co by on chciał???????????????? Ratunku!!! :O Puszczać to sie moze dziewczyna za kase, a ktos kto kocha za szybko dla niektorych jest normalnym czlowiekiem zyjacym czasem w nienormalnym swiecie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem Kochanką, tak jak więkscość Was na tym forum (dla tych, które nie są, szacuneczek) :) znałam ich dobrze, było im dobrze. Na jego pogrzebie.. myślałam, że jej psychika siądzie.. piękny wiersz na wieńcu.. ona szalona.. z rozpaczy.. otwierała trumne.. pomogli jej..tuliła go długo... a tu nagle bach... wskoczyla gosciowi do loza.. ;/ i nie oceniam.. tylko pisze. a jak macie mnie jechac to zegnam.. sio sio temat nie istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyttrr
a jezeli nawet to co?? Ale przypominam, ze zrobiłam wyliczenie w ciąże zaszł a po 7 !!! miesiącach od jego śmierci. I moze tylko szukała zapomnienia , moze bliskości , a moze to i nowe uczucie od początku było. Jej sprawa. A chłopak mimo, ze dal ciebie sympatyczny, dla niej ostanio taki nie był, moze przerchodzili kryzys i tak by si e rozstali, przrciez tego nie wiesz , no i dobrze , bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak anioł z Ciebie
precz diablico!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra. Pozdrawiam Was ;) nie piszcie juz. UWAZAM TOPIK ZA ZAMKNIETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×