Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naiutek

zdrada czy nie?

Polecane posty

Gość naiutek

dziewczyny poradźcie mi proszę, bardzo kocham mojego faceta, ale dowiedziałam się, że zrobił coś bezczelnego....kiedyś chodził z taka jedną i gdy poszedł z kolegami na piwo ona sie do niego przytuliła, drapała po włosach i się całowali chwilę, ppotem on uciekł.....ja go tak kocham...mówi, że to był błąd, że nadal chce być ze mną, że mnie kocha, ze nie wie dlaczego to zrobił...co mam zrobić? świat mi się zawalił. Co byście zrobiły na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiutek
uciekł od niej, nie wiem co mam zrobić...jesli się kogoś kocha to mu się takich rzeczy nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiutek
oj bo grali w lotki w pubie i ona się do niego przytuliła i go pocałowała i sie zaczęłi całować, a jego koledzy zmieniali lokal i go zawołali i uciekł, nic mi nie powiedział, to się stało 2 tygodnie temu, przeczytałam ich rozmowę na gg, pisał, że ja przeprasza, że to był błąd, był tym zarzenowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no toż mówie przecież że głupi bo uciekł od niej. mógł przelecieć, a potem uciekać. wtedy to mogłaby być afera, ale tak to beczysz nie wiadomo o co :-0:-P powtarzam rzuć dziada co nie umie wykorzystać sytuacji :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiutek
ej to nie jest śmieszne, ona mu się wcale nie podoba, to jest tylko jego kumpela. Jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodzio....
wybacz mu!! sam mówi, że żałuje. Chyba każdy zasługuje na drugą szanse!!:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiutek
ale jak ja teraz mu zaufam? przez przypadek się o tym dowiedziałam, bo mu gg przejrzałam. Przysięgał mi że mnie nie zdradzi...dla niego to nie jest zdrada, dla mnie jest, co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodzio....
źle zrobił, wiem, że trudno ci wybaczyć, ale ja bym chyba dała mu szanse..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDRADAdla mnie zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
jak moze mu sie nie podobac skoro sama napisalas ze kiedys z nia chodzil...i skoro by mu sie nie podobala to raczej by sie z nia nie calowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiutek
ona zawsze na niego czyhała, kiedyś chodzili ze sobą, ale powiedział jej, ze bedą tylko przyjaciółmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób to samo
pocałuj sie z kims innym to bedziecie kwita i zwiazek bedzie rozwijal sie dalej, ja bym tak zrobiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_18
obetnij jej wlosy-bedzie miala za swoje :D tak bylo napisane w "fakcie" swinka halinka, ja kiedys zagladalam facetowi, moj facet nigdzie do pubow nie chodzi bo nie ma powodu, ale zawsze mozna wiedziec co i jak. teraz gdy to pisze siedze na chlopaka kompie i otworzylam gg-archiwum, widze ze tam jestem tylko ja i taki sprzedawca :D(cala liste rozmow ma na drugim kompie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×