Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna ania

straszliwe sny z narzeczonym

Polecane posty

Gość smutna ania

hej moja udreka ostatnio staly sie natarczywe sny.. codziennie sni mi sie ze moj partner zdradza mnie z inna kobieta na moich oczach i odchodzi!! raz sie zdardzylo ze prowadzil pikantna rozmowe z jakas dziewczyna na gg i od tej pory nic wartego podejrzenia nie robi bo zagrozilam odejsciem.. jednak.. caly czas przesladuje mnie mysl ze mniezdradza.. ja go zdradzilam (uprawialam sex z innym)- owszem ale czy to moze byc przyczyna mojej fobii?? w ciagu dnia nie mam takiego przeczucia ale gdy sie budze jestem cala zdrzana i zdruzgotana pomozcie jak temu zaradzic i co moze byc przyczyna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ania
hm myslalam ze w dziale o uczuciach powinnam to umiescic!! czy naprawde nikt nigdy nie mial podobnych przezyc?? haloooo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaaa
Moj chloapak ma podobny do Ciebie problem..Tez snia mu sie horrory w roli glownej ze mna..Czasem na ulicy tez wydaje mu sie, ze ide z jakims facetem z reke..Mysle, ze to zazdrosc..Skoro Ty bylas nie fair, to boisz sie, ze i on robi cos za Twoimi plecami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattaa
masz zdrade na koncie i sumienie nie daje ci spokoju, kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaaaaaa
Moze moj chlopak tez mnie zdradzil????Ze ma takie horrory?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattaa
niewykluczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ania
agatta sama jestes kretynka napisalam ten topic zeby mi ktos doradzil jak sie pozbyc tego problemu bo moze ma cos takiego za soba.. odpowiedzi tak ograniczonych ludzi jak ty ktozi maja wystawiac podobne komentarze nie sa mile widziane peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ania
jak sie pozbyc tych snow? :| chyba za bardzo go kocham :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzemka popołudniowa
Twój sen wyraża frustrację w Twoim związku uczuciowym, stanowi wypomnienie twojego czynu i przestrogę przed jego powtórzeniem. I wcale nie jest oznaką tego, że Two mężczyzna Cię zdradza w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaania
ja tez mam takie sny,pojawily sie niedawno,a juz jakis czas razem jestesmy.Ja mojego nie zdradzilam,wiec nie mam zadnych wyrzutow sumienia. Raz snil mi sie,ze kapal sie nago z jakas panienka pod prysznicem na moich oczach,potem, ze podrywal moje kolezanki i ja to oczywiscie widzialam.Jeszcze jeden sen, ze sie przespal z jakas i ja sie dowiedzialam i nic sobie z tego nie robil. Wlasnie te sny sa jakies takie realne, ze jak sie budze to z taka pewnoscia, ze na pewno kiedys mnie zdradzil.Nie wiem skad to sie wzielo, ufalam zawsze jemu, nigdy zadnych podejrzen.Zaczelam natomiast sie zastanawiac odkad mam te sny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Życie jest snem, a sny to sny\"... Dziewczyny, dajcie sobie spokój, jak bedziecie cały czas oglądać się na sny, popadniecie w psychozę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........................ll
bo jesteś dziwką, że się puscilaś z innym. Do końca życia będą cię prześladować Dziwy Mary haha ! :P Kretynka i pipa grochowa z Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, ale własciwie czemu go zdradziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się ostatnio śniło, ze mnie trzymali w klatce w pozycji leżącej i smarowlai kwasem solnym, ponieważ musiałamumrzeć. najgorsze było smarowanie gałek ocznych. A klatka była jak suszarka do naczyń. Nie ma co robić wielkiego halo ze snó, ja mam zawsze jakieś kosmiczne. Ten co powyzej, albo ze całowałam się z janem chrzcicielem, albo ze siedze w wannie i wszedzie pływają wielkie crane pleminki. I inne takie. To jest wyraz stresu czasem niekonkretnego. A moze, Autorko, to Twoja zdrada wyzwala w Tobie takie sny. Z tego co odczytuję przyszła łatwo i wielkiej rzeczy z niej nie robisz. Sny są obrazem tego, ze boisz się, ze On moze to traktować tak samo. Myśl moja własna: może. To się nazywa sprawiedliwość. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bezczelność
Sama go zdradzilaś a jemu grozisz odejściem? On wręcz powinien cię zdradzić ale tak żebyś się o tym dowiedziala a potem zrobić grzecznie pa pa i odejść w siną dal. Sumienie cię dręczy Jego kochasz ale to ci nie przeszkadzało uprawiac seksu z innym? To nie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie ma
przestan o tym myslec. niewarto Aniu co ma byc to bedzie , tracisz tylko sile i enerie. nie warto. lepiej czesciej sie usmiechaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i rzadziej zdradzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes bardzo fair, ty gorisz odejsciem bo on z kims rozmawia na gg, a ty go zdradzasz i jest ok? a jesli o te sny chodzi, to pewnie o tym myslisz, masz to gdzies zakodowane w glowie i dlatego potem masz takie sny..tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×