Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość tomekgolas
hejka jestem z lubelskiego lubie sex sam z partnerka lub dwie mam 44 l. jest chetna do klikania mam gg 40333434 meil tomaszglinka@wp.pl i skype czesto jestem nago w kamerce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joawiac
Witajcie Mieszkam w LUBLINIE. Mam 32 lata dwoje malych dzieci i "męża". Jestem mamą i gospodynią. Żoną i kobietą przestałam się czuć już dawno. Jestem bardzo samotna. Szukam koleżanki, mężatki z podobnymi problemami, kogoś z kim można wyjść na basen, aerobik, spacer, kawę, pogadać. Nie interesują mnie imprezy, tylko zwykła bratnia dusza do pogadania. Pracuję zawodowo, uwielbiam szydełkować, rozmawiać. Od dłuższego czasu szukam koleżanki. Proszę o kontakt. Pozdrawiam joannasyk@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joawiac
To jeszcze raz Ja. Poczytałam kilka wypowiedzi i załamuje mnie to, że w świecie pełnym ludzi tak wiele jest Nas Samotnych. Tak trudno znaleźć kogoś, kto zechce z nami porozmiawiać, wysłuchać, opowiedzieć o swoich radościach i smutkach. Najbardziej chyba przykre jest to, że tak wiele samotności jest w małżeństwach. Mi kiedyś wydawalo się, że mąż jest przyjacielem, bratnią duszą, że małzonkowe patrzą i ida w tą samą stronę. Bardzo się rozczarowałam, bo jest inaczej. Pozdrawiam samotnych. Chętnie nawiążę kontakt z osobami samotnymi, żonami, mamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekgolas
witam was tu tomek l. 45 i gosia 24 jestesmy sex para szukamy odwaznej nauczycielki lib praktykanki do nas nasze gg 40333434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Jakby ktoś chciał poklikać,lub wyskoczyć na kawkę (bez żadnych podtekstów) to piszcie na email.Sosnowiec i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starość mnie dopada
Witam. Zawsze byłam optymistka i z uśmiechem patrzyłam w przyszłość... ostatnio łapie strasznie doły( chyba dopada mnie starość -kończę 38 lat). Wszystko idzie nie tak w pracy koszmar... mam córeczkę ,gdyby nie ona ,to.... a niedawno tyle planów miałam,tyle marzeń.Jestem z górnego śląska ... jeśli ktoś ma nadmiar pozytywnej energii na zbyciu , chętnie ją przejmę ;) Pozdrawiam moje gg 13737161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania n
Witam. Jestem Ania i mam 30 lat. Mieszkam w Piotrowicach, 12km od Kłodzka. Mam męża i dwójkę dzieci ale brakuje mi przyjaciółki. Jeśli ktoś jest zainteresowany znajomością ze mną proszę pisać na e-mail: ania-now1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remenka
Witam! Szukam kogoś z kim mogłabym porozmawiać, chociaż e-mailowo. Jestem z lubuskiego, mam 35 lat i 3-letnie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remenka
a to mój e-mail: poleska1000@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamia mia
starośc mnie dopada chyba żartujesz!!! Młoda laska z ciebie. jestem w trakcie rozstania z mężem nie mam nikogo z kim mogłabym gdzieś wyjść pogadać, zbliżaja sie wolne dni a ja będę siedziec jak kołek sama w domu. dzieci dorosłe maja swoje sprawy. z mężem jeszcze na siłe mogłabym pociągnąć ale to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starość mnie dopada
niby jest ok, mam wspaniałą córkę, ale czuje się samotna....na długi weekend majowy planujemy naukę jazdy na rowerze na dwóch kółkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starość mnie dopada
Zawsze byłam silną niezależna kobieta, teraz coraz bardziej brakuje mi kogoś obok siebie, by ktoś wreszcie się mną zaopiekował, zatroszczył... STARZEJE SIĘ JAK NIC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka 74
witam ja jestem samotna już 13 lat nie sama mam syna zbuntowanego nastolatka szukam bratniej duszy mieszkam w świętokrzyskim oto mój mail anetajustyna@op.pl Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My z ZG
remenka odezwij się do Nas. jesteśmy z lubuskiego. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem 34 letnią żoną i matką. Jestem ze Szczecina ale obecnie mieszkam w Holandii i szukam chętnych do rozmów o wszystkim i o niczym. Nigdy nie wierzyłam w przyjaźń ani nawet w dobrą znajomość, a bardzo chciałabym zmienić zdanie , tylko jakoś nigdy nie miałam szczęścia. Może teraz to się zmieni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez imienny
hej. Pomagam wszystkim dookoła, a potem dostaje od nich kopa. Uratowałem już nie jeden związek ale co to daje. Tak naprawdę nie mam żadnej koleżanki. Chodzę do szkoły gdzie są sami chłopacy. Mam 17lat i mieszkam w Toruniu.. Chętni do popisania pisać na nr. gg 38145001. Najlepiej dziewczyny w podobnym wieku i też z Torunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva625
witam , mama 39 lat, czuje sie jeszcze czasami młodo, poznam jakies kolezanki z ok. koszalina , kogoś z kim mozna polatać po sklepach , porozmawiać , czuje sie samotnie, tak mi sie w życiu ułożyło, że gdy nagle ocknęłam się zauważyłam, że jestem naprawdę sama. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leo minor...
Czlowiek jest zwierzeciem stadnym, tak to ogolnie znany fakt, a mi zajelo mi 30 lat z hakiem by do tego dojsc. Zawsze bylo cos wazniejszego niz przyjazn, inne wymowki i teraz nawet nie ma z kim pogadac, wszyscy wydaja mi sie obcy albo "znajduja sie na innym etapie zycia". Do rzeczy, szukam kogos z kim moglbym sie podzielic wrazeniami dnia, poradzic sie, wygadac sie, posmiac sie wspolnie z dowcipow, wymienic doswiadczenia. Niewazne skad jestes, nie wazne jak wygladasz, wazne, zebysmy znalezli wspolne tematy i mieli czas i checi by o nich pogadac. Nie oczekuje niewiadomo czego i sam tez niczego konkretnego nie obiecuje. Masz ochote sprobowac, odezwij sie na maila leominor80@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elag45
Mężatka, 3 dzieci,często czuję się też samotna, chciałabym, żeby ktoś wysłuchał moich problemów, posłucham też chętnie cudzych, brakuje mi bratniej duszy, kogoś z kim można porozmawiać o wszystkich i niczym. Dzięki temu portalowi dowiaduję się, że dużo osób ma problemy z samotnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaPłock1984
ja też szukam znajomych- wspólne wypady na imprezki, do kina ale i na spacery i plac zabaw gdyz mam małe dziecko. Mieszkam w Płocku, moj nr gg 43062393

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam na Mazurach. I podobnie jak większość osób, które się tu wypowiedziały nie radzę sobie z samotnością. Mam 32 lata i trochę bagażu doświadczeń życiowych. Tkwię w nieudanym związku. Ale może jest ktoś kto chciałby mnie mimo to poznać. Kiedyś miałam wiele marzeń. Jednym z nich było mieć prawdziwego przyjaciela. Życie nie pozwoliło mi ich spełnić, a o części marzeń zapomniałam. ...ale może to marzenie nie zapomniało o mnie i w końcu ktoś taki się znajdzie... blue.summer@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mir78Mys
Witam! Mam na imię Mirek 33 lata jestem z Mysłowic, samotny,mam problem z poznaniem dziewczyny która chciała by zemną być już się strasznie załamuje ponieważ uważam ze moje plany odpychają dziewczyny ponieważ pracuje, nie imprezuje co chwila, nie palę papierosów, za alkoholem nie przepadam mam ciekawe zainteresowania lubię rozrywkę na poziomie, (co znaczy że nie interesuje mnie stanie z żulami pod klatką). Byłem kiedyś zaręczony z kochaną dziewczyną ... niestety dziecinne życie okazało sie być dla 27 letniej kobiety lepsze niż moje plany, zostawiła mnie z dnia na dzień... Ktoś by pomyślał ze taki plany... ale niestety dziewczyny wolą być z takimi co imprezują palą papierochy, piją pod klatką taka jest rzeczywistość czy my normalni ludzie nie mamy już szans na miłość związek własną rodzinę ? Szukam normalnej dziewczyny, szczerej i oddanej z Mysłowic lub okolic. Piszczie śmiało ! gg 4367310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitencja
jestem z bialego jest ktos tutaj tez?? nie znam nikogo mam rodzine ale nic poza tym nie mam z kim isc na spacer do baru czy polazic po galerich... tragedia umre chyba... mam 22 lata i jestem dziewczyna:D piszcie gg 39503060 chetnie poznam przyjaznych ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta2299
Wiek: 32 lat Miasto: Piła Województwo: Wielkopolskie Kraj: Polska Rodzaj związku: PoważnyWzrost: 178 cmWłosy: Ciemy brązOczy: NiebieskieSylwetka: Nie powiemPrezencja: ŚredniaStatus: WolnyPoczucie humoru: Bawią mnie dobre kawałyWykształcenie: ŚrednieZawód: InnyPreferencje wiekowe: Wiek nie ma znaczeniaPierwsza randka: Uścisk dłoniReligia: KatolickaPoziom wiary: Wierzący/a lecz nie praktykujący/aMieszkam: W mieścieMieszkam z: Z rodzicamiPalenie: NigdyAlkohol: Nie pijąca/yDochód: Wole nie mówićWydaje pieniądze: RozsądnieDzieci: Nie mam dzieci Mam dużo życia i radości, ostatnio robiłam rytuał u szamanki Qnari. Wierzę w miłość i prawdziwe uczucie, nie w bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaWsobieJestSamąSobą
Hej, jestem z okolic poznania i szukam przyjaciółki w wieku od 17 do 19 lat. Strasznie doskwiera mi samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina40...
z tej strony kasia 41 lat ..2 doroslych synow juz samodzielnych ...od miesiaca walcze z sydromem opuszczonego gniazda tak to ponoc sie nazywa ...brakuje mi dzieci ,i tym samym czuje sie cholernie samotna mimo ze mam meza ktory nie jest zlym facetem ale coraz mniej mamy okazji do wspolnej radosci ,jestem z pomorza kokretnie z wejherowa jesli ktos bedzie chcial poznac mnie moze wspolne zaiteresowania wymyslimy chetnie bym pojezdzila na rowerze poszla na ipreze ..mile widziane malzenstwa ...oczywiscie tylko w celach znajomosci ...pozdrawiam podaje mejla mlynska1971@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podlasie ? Białystok? okolice też Nelunia? Daj daj jakiś kontakt Summer80 z jakiego miasta ? nitencja, napisałam do Cb Jestem z okolic Białego, mam 20lat, i chętnie poznam fajnych ludzi. slonce_anocha@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosadora
Hej, trafiłam tu przypadkiem i postanowiłam sie dołączyc, nie jestem sama a czuję się bardzo samotna. Mam 38 lat, męża i 1,5 roczną córeczkę. Do tej pory było całkiem nie źle, ale od kiedy siedzę w domu to dotarło do mnie że tak na prawdę nie mam przyjaciółki z którą mogłabym pogadac, zwierzyc sie z różnych problemów i czasami gdzieś wyskoczyc, czy na zakupy czy kawe. Miałam wrócic do pracy ale niestety okazało się że po urlopie wychowawczym już nie mam gdzie wracac, córcia zaczeła chodzic do złobka a ja siedzę sama w domu i z dnia na dzień samotnośc zaczyna mi coraz bardziej doskwierac. Jeśli jest gdzieś jakaś pokrewna dusza która miała by ochotę ze mną pogadac to proszę o sygnał, może na wzajem sobie pomożemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×