Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość formuła

dziewczyny, macie tak czasem?

Polecane posty

Gość formuła

ze mimo to, ze macie pelno kompleksow, to czasem sa takie dni, ze uwazacie sie za przepiekne w prawie calej okazalosci, chociaz tak na prawde zbyt wiele sie nie zmienilo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie :D raz przechodząc koło lustra, rzucę okiem i stoję gapiąc się na siebie nie mogąc uwierzyć jaka ze mnie fajna dupa, a raz nawet nie chce wiedzieć, że mam lustra w domu :O zależy od dnia, humoru itepe, itede 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaaw
Boze jamam tak codziennie nawet pare razy dziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość formuła
nie noi - codziennie to ja tak nie mam ;) raczej nieczesto mi sie to zdarza :) ale dzisiaj - tak jak napisala xaxaxa - zarabista ze mnie dupa - doslownie i w przenosni! :) chociaz wczoraj wstydzilam sie prawie rozebrac przy facecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz latem mam tak codziennie
i stwierdziłam, że pomimo tego iż nie chodzę wyzywająco ubrana, bo w spodenkach za kolano, koszulce na ramiączkach i "kamaszach" (tak określa buty, które noszę moja mama) to chłopy gapią się na mnie jak nie wiem co i niestety również ci, którzy akurat jadą samochodem więc czasem boję się by wypadku nie było przeze mnie;) nie wiem już co mam zakładać, bo gdybym jeszcze półgoła chodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaaw
ja mam jeszcze tak ze jak wstaje to lece do lustra i naprawde czasem jak sie od razu wstanie to sie wyglada pieknie :) skora jet tak ladnie napieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka345
tez tak mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi taaam
kiedys czytałam, że każda kobieta w momencie gdy ma dni płodne i w okolicach tych to właśnie patrzy na siebie mniej krytycznym okiem, odnosi wrażenie, że jest ładniejsza i atrakcyjniejsza niz zwykle (oczywiście wiąże się to ze zdobyciem samca i przyszłego ojca dzieci:P) Przed okresem i w trakcie "czuje" sie gorzej i brzydziej...i myślę, że cos w tym jest...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka Pieścikiewicz
mimo , ze mam zeza takiego , ze mi lzy po plecach ciekna , piersi nie mam tylko krostki, nogi krzywe, twarz z horrorow bez charakteryzacji oraz trzy zeby dlugie czarne i krecone to mam czesto takie chwile , ze sie uwazam ,za piekniejsza nawet od Marylin Monroe. niestety chlopaki tak mnie nie postrzegaja i mam na osiedlu ksywke Marylin Manson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×