Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blondyneczka86

zmieniac sie dla chlopaka?

Polecane posty

Gość Blondyneczka86

on niesamowicie lubi blondynki,mi tez sie podobaja ale....te suche wlosy..lamia sie wypadaja....nie wiem czy sie oplaca,ja chyba wole miec swoje ciemne,ale zdrugiej strony chce mu sie podobac..wiec co mam robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
jestes idiotka bo w ogole swita Ci w glowie pomysl zmienianai koloru wlosow dla faceta. dla faceta.... skoro jest z Toba to podobasz mu sie taka jaka jestes, z ciemnymi wlosami. ciekawe co on dla Ciebie moglby zrobic.... NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przysmerfiacie z tym
nie mozesz sobie polozyc koloru, musisz utleniac? w zyciu bym nie wpadl ze w dzisiejszych czasach jest jakis problem ze zmiana koloru wlosa! tylko idze do fryzjera, a nie drobna oszczednoscia i chalupnicza metoda! inna sprawa, ze skoro jestes ciemna, a on jest z Toba, to wcale mu sie te blondyny nie podobaja az tak bardzo:) przynudzasz:) ale to moze byc ciekawe doswiadczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka86
ale jak on mnie poznal to mialam akurat biale wlosy do posladkow dlugie..on wlasnie takiej szuklal a dopiero potem wrocilam do swojego koloru,wiec jak zaczal ze mna byc to mialam wlasnie takie lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przysmerfiacie..... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka86do posmerfiacie
i nie da sie" polozyc" koloru,na blond nie ma innej rady jak tylko utleniac,a jak widzialam ze chcial zebym miala blad to sobie znow zafarbowalam ale dlamnie to nieestetyczne wlosy suche i te odrosty,ja nie wiem czemu chlopakom sie to podoba ,mi sie zxygac chce jak tes odrosty widze u kogos a co dopiero u suebie,czy ktorys tu sadzi tez ze to brzydke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika1000
Wcale nie jesteś idiotką! To chyba normalne, że my kobiety chcemy podobać się swoim mężczyznom :) Jeżeli boisz się, że włosy Ci się zniszczą to nie farbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka86do posmerfiacie
zebys widzial jak on patrzy na blondynki,kiedys patrzyl na mnie ...jeszcze lepiej ..a teraz...zrobilabym wszystko zeby mu sie podobac ale to chyba nie ma sensu juz mu sie niepodobam to moze juz mnie kocha?juz na mnie nie patrzy tak jak kiedys i niesadzi juz ze jestem ladna,zalaman jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka86 MARIKA
ale czemu im sie to podoba,prawie wszystkim,przeciez takie wlosy sa oaskudne,milo sie chlopakom podobac ale z drugiej strony to mi sie to nie podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka86a dziewczyna 19
w sumie tez tak mysle,przeciez ja nie chce zeby on sie dlamnie przegarbowywal tylko dlatego ze mi sie spodobaly u kogos np czarne wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×