Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brown eyed girl

Pryszcze- prosze przeczytajcie

Polecane posty

Ja wiem,ze mnostwo bylo juz tematow o trądziku,ale jest ich az tyle,a ja nie mam zbyt wiele czasu zeby przejrzec wszystko od deski do deski. Konkretnie moim problemem sa pryszcze z ropą albo czyms takim w srodku.. one zawsze mają taki \'czubek\' bialy albo zolty:( Nie wiem nawet czy maja jakas inna nazwe:/ Poza tym zawsze wychodzą w tych samych miejscach i nie pomaga na nie nic..zadna masc,herbatki ani inne \'cuda\'. Nie mam pojecia jak sobie z nimi poradzic,dotychczas wyciskalam,ale potem jest jeszcze gorzej. Chce z tym skonczyc. Wiec jesli ma ktos linka do tematu o czyms takim to prosze o podanie:) Albo jesli ktos bylby tak uprzejmy i napisal co moge z tym zrobic,bylabym bardzo wdzieczna:) Nie zostawiajcie mnie w potrzebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj swwego dermatologa o badanie tzw \"wymaz\" zobaczysz jakie bakterie Cię zaatakowały i wtedy dostaniesz skuteczny antybiotyk albo lek bo tak o na oko mozna próbować i próbować i to nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alonka098
wiesz co zauwazyłam ze mi własnie tez wychodzą w tych samych miejscach...dokładnie w tych samych....nie moze jakos bardzo często ale mam wrazenie ze regularnie...potem to znika i znowu :( echhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaskom
Może sprawdż zieloną glinkę? Ona wszystkie bakterie wyciąga ze skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drożdże też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super dzieki za odpowiedzi :) Musze zaraz poszukac o tym leku, oby tylko nie byl za drogi :) Zieloną glinke wyprobuje napewno, a ile ona kosztuje? Mi te pryszcze wychodzą zawsze przed okresem, i utrzymuja sie mniej wiecej tydzien,potem znikają i od nowa... :/ No trudno,musze w koncu sie tego pozbyc bo mam dosc!:) jeszcze raz dzieki za odpowiedzi.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm,Zit zapper kosztuje 65zł, no coz, nie stac mnie na niego:( sama jeszcze nie zarabiam,a nie chce naciagac za bardzo rodzicow ;) No coz, po urodzinkach kupie prawie na 100% :D jesli za te 4 miesiace sie nie pozbede pryszczy :/ A co myslicie o maseczce tea tree z oriflame? Bo zit zapper zawiera wyciag z drzewa herbacianego,a ta maseczka chyba tez,wiec moze sproboje.. bylabym w niebie gdyby jeszcze dzialala na wągry :) Jeszcze raz dzieki za wsyzstkie rady :* i 3majcie za mnie kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam ten sam problem
ale teraz moja cera jest o niebo lepsza w porownaniu sprzed miesiaca :o wtedy to miałam aż taka strupowata brode bo ciagle mi sie na niej w tych samych miejscach robily przyszcze :o teraz już prawie wsio zeszło, co prawda co jakiś czas mi coś wyskakuje ale to juz nie to samo co wtedy :o a co zrobiłam? poprostu przestałam nadmiernie wyciskać i przesuszać skóre różnymi cud kosmetykami do trądziku. teraz używam tylko mydła protex, kremu nivea visage young no i pudru. z racji tego ze moja skora jest w stanie raczej dobrym, plauje kupić capivit a+e oraz kwas foliowy i myśle ze za kolejny miesiac bedzie jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ten sam problem: dzieki za wsparcie:) ja pije herbatke z bratka (dopiero tydzien ale nie widze efektow) i lykam tabletki z drozdzy juz miesiac,a efekty mierne..wiec jesli chodzi o te wszystkie tabletki to jakos nie mam zaufania ;) na dodatek mam pelno wągrow, chyba w koncu sie wybiore do dermatologa. Uzywam tez zelu i kremu z Granier Czysta Skora,na poczatku pomagalo ale juz mi sie buzka przyzywczaila... Maseczki tez stosuje i nic. :( No moze mi przejdzie z wiekiem,ale ile mozna czekac ;) Dzieki za wszystkie rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas..
uzyj metronidazol-zel 1 % , to antybiotyk na recepte , ale on kosztuje troche ponad 3 zeta , jak poprosisz farmaceutke to na pewno sprzeda bez recepty, mnie pomagal tonic benzacne, a kolezanka byla na peelingu kwasami i cere miala super po tym. bierz doustnie cynk ten forte, mozniejszy. i to chyba tyle co wiem na ten temat i co stosowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas..
ja mam problem z tradzikem od 13 roku zycia a mam juz 24 :O to choroba ktora trzba leczyc, ja najczesciej chodze do kosmetyczki dermatologa trzeba znac do kogo sie idzie bo podobno moze niezle buzie popsuc jak zle leki przepisze takze uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas..
dieta to nie regula, tak jak te leki nie wszystko musi pomoc ja omijalam wszystko czego nie wolno i to przez dwa lata i bez efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zazywam tranu, cynk zazywalam - bez najmniejszych efektów. Olejek z drzewa herbacianego kupie chyba razem z tą maseczką z Oriflame:) I do dermatologa rowniez sie wybiore :) Niestety (a moze stety ;) ) zauwazylam ze u mnie rowniez na cere nie ma wplywu to co jem. Tez ( z wielkim bolem;) ) unikalam czekolady, slodyczy,jadlam warzywa i owoce a tradzik byl i jest:( ja mam tradzik od 12 roku zycia, teraz mam 16 lat. z tym ze taki silny jak mam teraz pojawil sie 2 lata temu. Raz jest lepiej,raz jest gorzej.. tyle ze ja juz dluzej tego nie wytrzymam:( Postanowilam ze wyproboje wszystko,byle tylko pomoglo:) Jetescie super,dzieki za odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas..
brown masz 16 lat takze nie zalamuj sie bo to moga byc tylko hormony jednak poilnuja tego bo widzisz ja sie juz mecze 11 lat trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thomas.. tak wiem, mówia ze to przechodzi z wiekiem i mam nadzieje ze tak bedzie,ale sama wiesz jak tradzik moze zniechecic do zycia :( Ja za Ciebie tez 3mam kciuki i mam nadzieje ze Ci sie w koncu uda!:) Pozdrawiam :)! i powodzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×