Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkasgjhww

czy przyjac te oswiadczyny?

Polecane posty

Gość ssdeee
chce spedzic dlatego sie godzi na slub choc to nie po jego mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz nie
boi się samotności, pamiętaj jednak że w każdej chwili może się wycofać jak jest niepewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facert z serii
Kolejność jest taka: - najpierw gniazdo (dom/mieszkanie) - potem samica (ślub) - potem młode (dzieci) I też żadnych gwarancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, czy to normalne? Jedna osoba chce teraz, druga się ociąga. Przyjmiesz te oświadczyny, to potem, gdy będzie się coś działo, będą wymówki z jego strony, a Ty będziesz się z tym źle czuła. Powiedz mi, naprawdę tego chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uirffgdy
obiecal ze nie bedzie zadnych wymowek ze nie bedzie mi wypominal... on mnie bardzo kocha le slub naprawde jest nie po jego mysli... tak jedt wycjhowany kocha mnie bradzo i dlatego dla mnie sie pobiera czasem mysle ze za duzo analizuje, pobiera sie zmilosci i koniec filozofii to jego problem, on sie nagina ja powinnam lajtowo sie cieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz nie
To życzę powodzenia, chociaż współczuję , bo widać że postępujesz egoistycznie bo to Ty chcesz ślubu a on nie. Pamiętaj ślub to kolejny etap i nie jest taki łatwy jeśli nawet ludzie się bardzo kochają 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffrfrtfrr
czy ja postepuje egoistycznie?? codzien sie pytam czy mu bedzie dobrze, jak nie to go rzuce, nie bede zmuszac, to on blaga zebym zostala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz nie
Chyba szantaż;):-Di chyba chcesz tym postem zagłuszyć swoje sumienie;) Ja już uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facert z serii
Hawe a home Albo mieszkanie. And.... hawe a good diworce:))))) Tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daj sobie spokój ze ślubem! ja bardzo chce się pobrać, ale to jest nasza wspólna decyzja, nigdy nie będę zmuszać faceta do tego by powiedział mi przed Bogiem \'tak\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waidcy
odradzacie ???ogolne mowiac odradzacie?tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facert z serii
Przecież ona też go "nie zmusza". Dziwka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia24
Czytam to i mam wrażenie, że większość piszących tu osób ma poprzestawiane w głowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyna jest z facetem parę ładnych lat, kocha go, sypiają ze sobą, a kiedy chce wyjść za niego za mąż, uważacie, że jest nie w porządku, bo go zmusza. To śmieszne. Ja uważam to za naturalne, że chce wyjść za niego za mąż. Mężczyźni z reguły mają obawy przed tzw. utratą wolności i mąłżeństwo często jest z inicjatywy kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×