Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robert73

potrzebuję kogoś

Polecane posty

nieee, to raczej ten ktoś był głupi a winę zawsze widzimy tylko w sobie głupie to, ale tak jest czasami się zastanawiam czy wszyscy tak mają czy tylko wybrane jednostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto uwierzyć
oj, na pewno nie wszyscy. Wystarczy rozejrzeć się w koło , ile chodzi po świecie takich zarozumiałych palantów, przekonanych o swojej doskonałości... Ja żałuję, że nie jestem taka pustą suką , co to potrafi owinąć sobie faceta wokół palca i robic z nim co zechce.. Ja szukam partnerstwa, przyjaźni , zaufania... ech, czemu to takie pokręcone... Ten ktoś mi powiedział na dowidzenia, ze zasługuję na szczęście 1000 razy bardziej niż kto inny. Mam to gdzieś , skoro nie zasługuję na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie zastanawiają takie wypowiedzi w stylu \" zasługijesz na szczęście 1000 razy bardzie niż kto inny\" jak można być szczęśliwym kiedy kochana osoba odchodzi, ucina wczystko,odrzuca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto uwierzyć
takie głupie teksty, żeby usprawiedliwić własne tchórzostwo...albo skurw* charakter... przeżyłam... ale jak tu teraz zaufać "kiedy ktoś mówi jesteś moim ideałem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert73
jutro będę.Dzisiaj nie mam siły aby cokolwiekpowiedzieć.Przepraszam.Nie mam siły.Boję się,że to jednak nie minie i wyląduję w jakimś zakładzie.Spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto uwierzyć
Robetcie... pogadaj z nami, czasem łatwiej to wszystko co Cię gryzie , wyrzucić z siebie przed obcymi. Ja dzięki takim anonimowym rozmowom przetrwałam najgorsze chwile w życiu.Moi znajomi do tej pory nie wiedzą co się ze mna działo. A tu poznałam kilka naprawdę miłych i wartościowych osób i nawiązalam jedną bardzo ważną dla mnie przyjaźń. Pozwól sobie podac dłoń. empty, Tobie też spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki a ja dla Was nocy spokojnych, myśli nie żałosnych, bezchmurnego nieba i co tylko wam potrzeba ;) ja też dziś na nic nie mam siły wpadnę jutro pa, paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
20:25 empty to tylko wymowka, i zobacz ajak krzywdząca:) musial podac argument to go podala, ale jaki glupi nie? nie wolno brac to do serca i sie tym przejmowac dla nas:) szmaragdowe niebo:) bezchmurne i pelne malachitu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert73
Ciężko jest mi ostatnio pozbierać słowa w sensowną całość.To nie jest mój komp i często jest ktoś obok.Chciałbym bardzo porozmawiac ale nie mam teraz możliwości.Mieszkam już jakiś czas za granicą i z ludzmi do których wogóle nie pasuję.Moja psycha siada.Ostatnie miesiące to same porażki i stresujące dni.Doszło do tego ,że biorę relanium aby obojętniej do tego podchodzić.Chciałem zostaś tu na stałe ale jeżeli nic się nie zmieni to prawdopodobnie za jakiś czas będę wracał.Dziękuję Empty.dobrej nocy.Ja jutro znowu 12 godzin w pracy w tym upale.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert73
dobronoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
nie bierz relanium osłabia serce... pij melisse, czemu porazki? nie mow tak:) trzeba bylo napisac, ze nie mozesz pisac bo ktos obok, bo zapracowany eh wy faceci wsyztsko dusicie w sobie i po co to? dzielice ciezkie dni z relanium.. zamiast dac sobie pomoc ukochanje osobie:) bedzie dobrze i pieknie, ale to ludzie sami muszą tez tego chciec:) relanium zostaw w spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robercie po co tam jeszcze siedzisz? wracaj; wiem, że tak najłatwiej mówić, ale to chyba najlepsze wyście w tym momencie, przecież Ty się tam męczysz. tutaj zawsze jest ktoś kto może wyciągnąć pomocną dłoń, a tam?... ale wracaj sam, bez relki nie wiem co napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosemarie--> nie wiem czy głupi ten argument, czy mądry... mądry za bardzo nie jest jak dla mnie, raczej jakiś chory, co by nie mówić, nic nie tłumaczy, wprost przeciwnie , pozostawia wiele do myślenia, kim jesteśmy i na kogo możemy zasługiwać, skoro osoba, która (podobno) nas kochała nas pozostawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert73
tak tylko czy naprawdę nas kochali i czy my kochaliśmy tak do końca?Co to jest miłość?Czy miłość istnieje czy to nasza tylko chęć wyobrażenia sobie czegoś czego pragniemy a jest nieosiągalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto uwierzyć
jestem pewna ,że kochałam. Całą duszą i każdą komórką. naiwnie sądziłam ,że też na to zasługuję. Witaj Robercie, jak dziś się czujesz? Pogadaj z nami. Dla Ciebie wieczorny uścisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert73
ja już od dłuższego czasu uważam,że nie ma miłości.Tylko zauroczenie,złudzenie i nasze chęci.Nieosiągalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto uwierzyć
Jeśli nie ma to czego wciąż szukamy? Czego nam brakuje, za czym tęsknimy??? A zaufanie? szacunek? przyjaźń? A ta cała czułość, którą mam w sercu? Po co mi ona skoro nie mam kogo nią obdarować? Miłość istnieje, tylko wzajemność gdzieś się w tym świecie zgubiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki__
robert nie lam sie!! Nie lubie jak jestes smutny:( przepraszam ze mnie takdlugo nie bylo ale komp mi padl i nie mialam jak na gg wejsc teraz w kafejce siedze:( napisz do mnie na gg bo nie wyekspotrowalam listy i twoj nr stracilam.od niedzieli jesrem juz na swoim kompie w krkaowie:) i czekam az sie odezwiesz a narazie 2 miliony buziaczkow na poprawienie humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy się nie dowiesz na ile uczucie było, jest szczere, prawdziwe nie wiem czy miłość istnie, wiem, że boli, istnieje wyobrażenie uczucia, miłości, której chcemy doświadczyć, i właśnie tego man brakuje, za tym tęsknimy. zaufanie? przyjażń? szacunek? tak to wszystko ważne, ale ja chcę tego wyobrażenia ale nie złudy może zbyt wiele oczekuję(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert73
Byłem nad morzem z synkiem.Udany dzień.Zasnełem spokojnie.Wiecie co mnie często trzyma na w miarę odpowiednim nastroju?MUZYKA.Gdygy jej nie było to chyba leżałbym wpatrzony w sufit.Dlaczego to czego chcemy i pragniemy musi być takie trudne i często nieosiągalne,zazwyczaj nieosiągalne.Ja patrząc wstecz na siebie uśmiecham się i tylko jest mi żal,że tak wiele dobrego z siebie zatraciłem.Coraz większy chłód,obojętność i nieczułość.Boję się,że za parę lat będę całkiem sam i już na niczym nie będzie mi zależeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert73
Empty nie oczekujesz zbyt wiele.Nikt nie oczekuje zbyt wiele.Potrzebujemy tylko być szczęśliwi.Czy to musi być takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki__
robert czy chcesz czy nie kazdy czlowiek dazy do szczescia i przez cale zycie moze sie potykac ale zawsze jest nadzieja... nadzieja na lepsze jutro... na uczucie prawdziwe i siline musisz tylko uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie jestem szczęśliwa już nawet nie pamiętam jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja to ogień,który chce płonąć nawet w tedy gdy jest gaszony Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw Nadzieja to ziarenko światła ukryte w głębokiej ciemności . PAMIĘTAJ GWIAZDA NADZIEI NIKNIE OSTATNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert73
przepraszam ale ja odchodzę,wyczyszczam wszystko co jest związane z internetem.Wczoraj moja była dziewczyna wycieła mi naprawdę ,przepyszny numer,podając się za kogoś innego.Chore.Nie wierzę w autentyczność.Nie ufam.Nie.Miło było z WAMI.Przepraszam.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość out bitch
uwazaj w realu na bitch, nie wiem czemu tylko takim cichym bitch ufacie, to smutne. a czy nieosiagalne? osiagalne, tylk ludzie sami robia sobie pod gorke, wiesz o tym przeciez. I osoby trzecie pod gorke robia wiecej, to chyba specjalnie abys nie byl szczesliwy. bitch pogoniona? mam nadzieje. i tak po mesku dostała od ciebie rykoszetem w ten glupi ryj slowami? bardzo dobrze. czas cacania sie skonczył. szybciej dorosnie, to na zdrowie jej pojdzie. i przestanie ci mieszac- wzbudzajac w tobie poczucie winy, co było podloscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w realu ludzie tym bardziej podają się za kogos innego, ta gra te maskite zgrywanie się te usmiech sztuczny, bo ona z natury jest złosliwa, zatem czemu ma sie usmiechac w mysli tego, ze tak lubisz usmiech swojej dziewczyny. po co jej radzis, usmiechaj sie, bo kobietom ładnie w usmiechu. Ale nie jej, tylko twojej dziewczynie. Po co wiec cos co jets twojej dziewczyny dajesz jako atut takiej divie? no własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×