Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karol X Gustaw

Do kobiet - ISTOTNE !!!

Polecane posty

Gość Karol X Gustaw

Krytykujecie nas za to, że "lecimy" na duże biusty,że oglądamy się za "balonami". Teraz pytanie: która z Was, miłe Panie, chciałaby mieć mężczyznę z 10-cm penisem? Już słyszę okrzyk oburzenia, że rozmiar piersi jest uwarunkowany genetycznie, nie do zmiany bez skalpela- a czy niby wielkość penisa jest łatwo zmienić? Kolejny okrzyk oburzenia: przecież penis służy do reprodukcji, do odbywania stosunku [z małym gorzej, lub ciężko], do sprawiania przyjemności kobiecie. Otóż drogie Panie piersi służą nie tylko do sprawiania przyjemności mężczyzną ale głównie do celów poreprodukcyjnych [karmienie piersią]. Nie chodzi nawet o to, że większe piersi [nie mówie wieeelkie, tylko coś pomiędzy B-C] są ładne i estetyczne. One przyciągają naszą uwagę także ze względu naszej psychiki. Szerokie biodra u kobiety pozwalają na łatwiejsze wydanie potomstwa, większe piersi na łatwiejsze jego wykarmienie. Stąd mężczyźni często podświadomie wybierają hojniej obdarzone wybranki. Tak samo jest z kobietami! Nie rozumię więc podniesionego przez "pokrzywdzone" Panie larum. Należy jednak pamiętać, że nie jesteśmy już jaskiniowcami, lecz jak to się zwykło mawiać "ludźmi myślącymi" [chociaż powołując się na ostatnie wybory i wyniki śmiem w to powątpiewać]. Głównym kryterium wyboru partnerki WIĘKSZOŚCI z nas jest "coś", co poczujemy do partnerki. Może jej sexappeal, urok, umiejętność podtrzymania konwersacji, radosny styl życia. Coś, co nas zaczaruje. Piersi to drogie Panie dodatek i naprawde nikt nie będzie na nie zwracał szczególnej uwagi, jeśli mu zaczarujecie w głowie. A to potraficie robić doskonale ;-) pozdrawiam wszystkich słonecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bzdura
rozmiar nie ma nic wspolnego z iloscia mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zaściankowe informacje
rozmiar piersi nie ma nic wspolnego z wykarmieniem potomstwa, czesto nawet kobiety z mniejszymi piersiami karmia łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly penis
nie da mi przyjemnosci, a maly biust nie jest tak wazny jak cipka w dawaniu przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz...
co za brednie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho Men
PIERSI BRAKUJE - URODA SZWANKUJE tak tak moje panie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Mezczyźni wybierają również kobiety z zaokrąglonymi biodrami-dlaczego? Ponieważ jest to dla niech informacja,że jej organizm ma zdolność do magazynowania tłuszczu, który w przyszłości będzie miał wpływ na wytwarzanie mleka do wykarmienia potomstwa. Kobirty lubia wąskie zgrabne pupy mężczyzn. Nie tylko wymiar estetyczny ma tu znaczenie. Otóż wąska pupa--to szybsze i celniejsze ruchy frykcyjne=szybsze i pewniejsze zapłodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnixzs
powiem ci sekret my lubimy facetow bez penisow obetnij swoj i zobaczysz sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppps
a ja nie rozumieM jak mozesz pisac rozumiĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dośc tych dywagacji! Proponuje popróbować jak to z tymi cyckami i pupami jest ;-) Ale Karol X Gustaw bardzo ładnie zakończył wypowiedz :-) i tego sie trzymajmy :-) ...karol jak będziesz to sie odezwij, bo zdaje sie, że stanowisz wymierający gatunek faceta myślącego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom rozmiar niby nie ma nic do wykarmienia ale jest tak że figura- klepsydra wysyła do facetów sygnał: jestem płodna. Chociaż teraz te sylwetki od odchudzania, sztucznego jedzenia itd nam się pozmianiały więc nie wiem czu można tak do końca na to patrzeć. A wypowiedz ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara wyjadaczka
Wyższość kobiety nad mężczyzną ;) : "Łechtaczka nie ma żadnych praktycznych zastosowań. To jedyny narząd stworzony tylko po to, by służyć kobiecej rozkoszy. Tworzy ją po prostu wiązka nerwów, dokładnie mówiąc, 8000 włókien nerwowych. To najbardziej unerwione miejsce w organizmie, bardziej niż opuszki palców, usta czy język, dwukrotnie bardziej niż prącie. Któż chciałby mieć dubeltówkę zamiast broni automatycznej?" :) Natalie Angier, Kobieta. Geografia intymna, przeł. Barbara Kopeć-Umiastowska, Warszawa 2000 :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 70 B
a jak karmilam moglam wykarmic cale miasto :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosze wrazenie ze autor topi
topiku ma bardzo małego peniska :) mylę się>? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×