Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Makler Jestem pod wrażeniem Twojego oczytania i wiedzy i łączenia wszystkiego holistycznie :) Powinieneś książke wydać .. na serio ! Chociaż jakiś poradnik 50-100 stron. Bestseller 100 % :) Zgadzam się, że zatrute ciało stanowi barierę dla rozwoju mentalnego. Tworzą się schematy powtarzane codzień przedłużające zdrowienie .... Czyszczenie wątroby, głodówki itp. wyzwalają z wielu barier... Też tak latam zimą nieubrany. Lubie testować swoją wytrzymałość. Teksty w stylu "ubierz się cieplej" itd itp rozbijają się o silną psychike i zahartowane zdrowe ciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler Dlaczego ty się wypowiadasz o innych (np. o starejkości) z poczuciem wyższość. Świadczy to ewidentnie o głęboko zakorzenionych kompleksach (pozwoliłem sobie tu na diagnozę na odległość, co często się w twoich opiniach zdarza w stopniu bezwzględnym, podkreślam bezwzględnym). Czyżby traumy. Czy cie twój poziom wiedzy, jak to starasz się dowodzić nie nauczył cie pokory. A wiedza uczy pokory. Nawet, jeżeli czujesz dyskomfort z powodu błędów popełnianych przez innych, to je korektuj (ale nie oceniaj ludzi) posługując się przy tym epitetami. Żeby dobrze zrozumiał, zaczepki drugiej strony nie usprawiedliwiają takiego postępowania. A na pewno u profesjonalisty (w sferze fizycznej i duchowej) za którego się chyba uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
makler jak jest twoim zdaniem optymalny poziom ph porannego moczu zaraz po przebudzenie ta dwujednostkowa tolerancja od 5-7 jest jakby spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Speed test, Ty może tego nie rozumiesz, bo nie przeszedłeś tak wielkiego rozwoju duchowego. Jak już go przejdziesz, będziesz widział aury, wychodził ze swojego ciała itd. to wtedy może też zaczniesz "sprowadzać innych do parteru"... Ja akurat poczytałam trochę innych filozofii, typu huna, i tam głowny nacisk kładziony jest na szacunek dla siebie i drugiego człowieka, zaprzestanie jakiegokolwiek krytykowania, wyrzucenie urazów, żali a "rozsiewanie" miłości, dobra i radości. Ale gdzie mnie tam mierzyć się z tymi "prawdziwymi" znawcami i praktykami rozwoju duchowego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. zjadłam w święta kanakę z szynką i chrzanem - może dlatego mój rozwój duchowy się zablokował... i teraz trudno mi spokojnie czytać takie wypowidzi podszyte agresją, atakiem na innych (którym chyba wolno mieć własne zdanie, a może nie? - przecież i tak od razu wiadomo, że nie mają racji i tylko trzeba ich zdemaskować i wyśmiać) i mądrowaniem się rodem z piaskownicy... cholera, muszę oczyścić wątrobę i reszę ciała z toksyn z tej kanapki, coby dorównać tym wybitnym i o wysoko rozwiniętym umyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturysta Żeby wszyscy tak zaczynali pierwszy dzień nowego roku jak Ty!:classic_cool: janoity, plywak Podaliście autorów którzy widzą w "zagrzybieniu" zagrożenie dla zdrowia. Przypomniało mi się że wielu widziało w tym problem, i to od wieków. Pamiętam że czytałem o tym w medycynie tybetu czy chińskiej. Muszę zgłębić temat, tak z ciekawości:) DeeJay Z Twoich wcześniejszych wypowiedzi wynika że widzisz związek oddziaływania umysłu na ciało fizyczne w chorobie, czy spotęgowanie działania lekarstwa/suplementu poprzez autosugestię. Czy doświadczyłeś tego na sobie ? Robiłeś jakieś próby, stosowałeś jakieś sugestie ? Pytam o to, bo sam mam ciekawe refleksje w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturysta!!! Też się zastanawiam jakie ma być prawidłowe pH moczu. Chyba około 6,5-7pH w stronę odczynu kwaśnego. Może ten fragment z wikipedii coś ci pomoże:) 3.Odczyn: pH moczu zależne jest od diety, jaką stosujemy, np. przy diecie mieszanej pH waha się w granicach 5,5 do 6,6; dieta bogatobiałkowa powoduje zakwaszenie moczu do pH 5,2, a dieta bogatowarzywna alkalizuje mocz do pH 8,2. Odczyn zależny jest też od czasu przechowywania moczu, ponieważ bakterie namnażając się powodują jego alkalizację. ------------------------------------------------------------------------------------- Jak ktoś będzie robił sobie badanie moczu może dodatkowo zrobić badanie na bakterie, grzyby, pasożyty. Tutaj stronka o grzybicy warto zajrzeć i poczytać. http://www.grzybica.com.pl/content/view/4/38/ Makler001 Tutaj o diecie przeciwgrzybicznej i wyjaśnione dlaczego owoców nie wolno jeść. http://www.grzybica.com.pl/content/view/19/87/ Powiedz mi jak u ciebie objawiał się nadmiar śluzu po spożyciu kefiru z grzybka tybetańskiego? Masz na myśli w kale? Jeżeli tak to może coś nie tak z jelitami u ciebie? U mnie nic takiego nie zaobserwowałem, a wątrobę mam jeszcze nie oczyszczoną:( Twoje ciało jest przecież oczyszczone i w przypadku wypicia 1-2 szklaneczek kefirku występuje śluz? Fakt jest z tym kefirkiem trochę roboty. Jarosław Czy Edgar mówił coś o picu uryny? Jeszcze nie doczytałem. Chodzi tobie o Younga, że jego założenie jest błędne żeby nie spożywać produktów które mają w sobie drożdże, pleśnie. Oczywiście jak ktoś chce to tak może robić - stosować się do jego zaleceń. Też uważam, że nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Jak np. łykam suple to staram się trzymać myśl w głowie na co dane suple pomaga i myślę, że to wzmacnia działanie. A poza tym pozytywne myslenie - Sekret..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego w Nowym roku :) MonaL Pytalas o leki Sanum. Nic nie słyszałem o pozostalych lekach tej firmy. Prywatnie o lekach koncernow farmaceutycznych nie mam dobrego zdania. Patrzac jednak na medykamenty tej firmy, to producent ten może być takim rodzynkiem wśród koncernow, ktoremu choc troche zalezy na zdrowiu pacjenta. Potwierdza, to fakt, ze słyszałaś o dobroczynnym dzialaniu ich lekow przeciwgrzybicznych. Makler jakos nie czuje twardych metod oczyszczania. Ostatnio zaliczyłem czyszczenie wątroby i srednio się po nim czulem. Zadnych super efektow nie zauważyłem. Widocznie nie byłem wystarczająco zasyfiony :P Wniosek stad płynący jest taki, ze miekie sposoby sa również skuteczne i nie obciazaja organizmu. Wlasciwa dieta plus ruch czy wysilek fizyczny dodatkowo wspomagaja proces samooczyszczenia. Zobaczymy na wiosne może sprobuje jesli będą ku temu potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
pływak każdy kto oczyszcza wątrobę średnio się za którymś tam razem czy razami czuje odczuwne nieprzyjemności są pewno obiawem zanieczyszczonego organu - pisze o tym wielu znawców tematu jakoś trudno sobie mogę wyobrazić, teraz kiedy mam kilka oczyszczeń za sobą, że ten syf mógłbym ze siebie wypłukać sposobami miękkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bermundo Edgar nic nie mówił żeby pić urynę, mówił że jest to jeden z 4 produktów odpadowych organizmu. Nie tylko o Younga, w bardzo wielu źródłach różni autorzy wskazywali na pleśnie i grzyby że są przyczyną chorób. Nawet jest teoria że rak powstaje na bazie pleśni. Tak z pamięci to: jest biała pleśń, szara pleśń, i czarna pleśń (śmierć) :( DeeJay Ja tak robię od lat:) T/z automatycznie myślę o efekcie jaki ma być gdy mam coś zrobić. Gdy miałem 18 lat życia kupiłem broszurę Ewelin Monahan i po zapoznaniu się z jej metodą przy pierwszej nadarzającej się okazji (grypa czy coś) użyłem wyobraźni do walki z infekcją. Wyobrażałem sobie że taka wilka gęba chodzi we mnie i zjada zarazki (kiedyś były takie komputery "Comodore" z grami i ta gęba to z jednej z gry) Łatwo jest wyobrazić sobie coś z gry komp. bo dobrze siedzi w umyśle, trzeba tylko nadać cechę "pogromcy zarazka" i widzieć jak to robi (zjada czy unicestwia). Jak robiłem serię oczyszczań wątroby w/g Tombaka też wzmacniałem efekt poprzez myślokształty. Dlatego Huna mi odpowiada. Znalazłem w necie film o Tesli (gdy przeglądałem filmiki o Gregu Bradenie mówił o Einsztainie i Tesli). Podoba mi się to co jest w części 4 od 28 minuty http://www.youtube.com/watch?v=i1GmZK_Hl1Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
jakiej firmy polecacie olej oregano płyn czy kapsułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
Dzieci o tej porze w szkole to zajmiemy się tematem dla dorosłych. Jedna ejakulacja to 200-500 mln wydalonych plemników,z których każdy stanowi potencjalny zalążek istoty ludzkiej.Przeciętnie w życiu facet traci kilkanaście litrów płynu nasiennego.W jego jądrach kryje się możliwość zrodzenia 2000 razy więcej ludzi niż jest obecnie na świecie,czyli każdy mężczyzna jest w stanie stworzyć masę energii seksualnej o wiele bardziej potężnej niż energia bomby atomowej.Badania naukowe wykazały,że nasienie zawiera 23 chromosomy,wiele witamin,minerałów,elementów śladowych,hormonów,protein,jonów,enzymów i innych odżywczych substancji.Wytwarzanie spermy obdarzonej tak niesłychaną potencją pochłania 1/3 dziennego wydatku energetycznego mężczyzny i w szczególny sposób obciąża system hormonalno-immunologiczny.Czy tylko po to,by w ciągu życia spłodzić kilkoro dzieci?Natura nie jest tak rozrzutna.Niebywałe zaangażowanie ciała w produkcję energii spermy ma na celu przyspieszenie naszej ewolucji jako gatunku.Im skuteczniej człowiek przetwarzać będzie swą zmagazynowaną energię w wyższą, duchową i kreatywną jej postać,tym szybciej dokonywać się będzie jego ewolucja.Dawni mędrcy zakładali,iż jedna kropla nasienia ma w sobie tyle samo sił życiowych co tysiąc kropli krwi. Gdy mężczyzna nadużywa swej funkcji reprodukcyjnej,traci produkty wydzielania gruczołów płciowych,co prowadzi do osłabienia fizycznego i umysłowego,do zaniku zdolności koncentracji i do osłabienia pamięci.Wzmożone wydzielanie hormonów płciowych wzmaga wydzielanie hormonów innych ważnych gruczołów-nadnerczy,grasicy,przysadki mózgowej i szyszynki. Podczas wytrysku gruczoł Cowpera dostarcza kilku kropel wydzieliny zasadowej służącej do zneutralizowania kwasów zalegających po oddaniu moczu.Prawidłowe pH spermy mieści się w przedziale 7,2-8,0 podczas gdy wydzielina pochwy 3,8-4,5. 1)http://agnieszka.com.pl/narzady_plciowe_meskie.htm Oprócz niektórych odmian owadów i małp człekokształtnych zwierzęta odbywają stosunki płciowe jedynie w celach rozrodczych.Samice przyjmują samce wyłącznie w określonych okresach rui,stanowiących niewielki fragment całego okresu ich życia.Ogrodnicy wiedzą,że rośliny,którym uniemożliwia się zapylenie,żyją dłużej niż ich bardziej "dojrzałe" rodzeństwo. 2)http://www.oswieconykochanek.pl/blog/ciekawostki/czy-mezczyzna-potrzebuje-wytrysku-aby-miec-orgazm/ 3)http://www.oswieconykochanek.pl/blog/orgazm/orgazm-bez-wytrysku-tantra/ 4)http://www.rynekzdrowia.pl/Badania-i-rozwoj/Naukowcy-spermidyna-zapewni-dluzsze-zycie,11560,11.html 5)http://tiny.pl/hjd56 Powyższe mądrości na podstawie książki Montak Chia (tej wersji dla manów) 6)http://www.practest.com.pl/ksiazki-autor/Chia%20Montak wywiad z tym panem 7)http://www.youtube.com/watch?v=31g8_brDyrk dla uzupełnienia tematu 8)http://www.sportfan.pl/artykul/4865/jak-zostac-mistrzem-swiata-nie-uprawiac-seksu-to-dziala Krzysztof „Diablo" Włodarczyk, mistrz świata wagi junior ciężkiej federacji WBC, przyznał w jednym z wywiadów, że w trakcie dwumiesięcznych przygotowań morderczo trenował i żył w celibacie. Ta strategia przyniosła mu sukces. 9)http://sport.gadu-gadu.pl/5590166628062368809/krzysztof-diablo-wlodarczyk-trudno-zapomniec-o-seksie a ten pan bzykał przed wyścigiem 10)http://sport.gadu-gadu.pl/5605735769371836332/kierowca-f1-uprawiam-seks-przed-kazdym-wyscigiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam film sekret - w moim życiu to działa od dawna. Czasem zastanawiałam się dlaczego, jaki jest mechanizm (czy mam wyjątkowe szczęście, udało mi się, jestem wybrańcem losu). Fajnie wiedzieć, dlaczego, bo można osiągnąć więcej, można też żyć bez stresu i stachu, że coś się np. skończy, że może wydarzyć się coś złego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonaL Jak pisałaś wcześniej zamówiłaś książki o Edgarze. Gdy poczytasz co mówił o reinkarnacji wszystko się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesla to geniusz nad geniusze:) Szkoda, że nie udało mu sie wprowadzić tego wszystkiego w życie. Wszystko zwinęli zapewne amerykańce i chomikują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeJay Mnie zaintrygowało to że Tesla miał dostęp do "źródła informacji" podobnie jak Edgar, i żyli w tym samym czasie. Viktor Schauberger, też żył w tamtych czasach i przed śmiercią mówił: - ze wszystkiego mnie okradli - chodziło o Amerykanów. Jakoś tak ciekawie się składa że w tym samym czasie był "wysyp geniuszy". chyba zrobię sobie listę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Każdy człowiek mający świadomość potrzeby oczyszczania organizmu może to uczynić w miarę szybko i skutecznie roślinnymi suplementami dostępnymi na terenie naszego kraju. Jest to wygodne i bezpieczne, zwłaszcza dla zapracowanych. Polecam kilka z nich http://suplementyheleny.pl/nopalin/ http://suplementyheleny.pl/pure-yucca/ http://suplementyheleny.pl/spirulina-max/. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław, prowadzisz bardzo ciekawe "badania" :) Ciekawe do czego dojdziesz, może coś odkryjesz :) W każdym razie to bardzo interesujące. Książki Cayce'go przeczytam. Niestety nastąpiło u mnie kolejne "przeładowanie akumulatorów" w głowie pod wpływem nadmiaru informacji i chęci natychmiastowego wprowadzenia ich w czyn - ostatnie trzy noce nadmiar energii ( :) ) nie pozwalał mi spać spokojnie. Znacie ten efekt - w głowie kłębią się cały czas myśli od których nie można się oderwać, człowiek jest cały czas w napięciu... Efekt - zasypiałam o 4 rano, pobudka o 7 i teraz chodzę jak zombi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonaL Ja tam żadnych badań nie prowadzę :) i nic nie odkrywam. Fakty same mi się kojarzą w jakiś ogólny zarys. Mówisz że Ci "styki parują" od nadmiaru informacji :) Znam to bo miałem tak samo. Człowiek to lubi mieć "uporządkowane", nie lubi haosu. U mnie było tak że na początku przyjąłem wizję świata w/g hinduizmu, później Huny. Jedno drugiego nie wyklucza a uzupełnia. A i tak miałem mały mętlik. W między czasie dochodziły readingi Edgara. To wszystko trwało jakieś 20 lat. Faktem jest (i z tego się cieszę) że wcześnie zacząłem. Gdy teraz coś czytam czy oglądam od razu to "szufladkuję" bo swoje wiem i nic tego nie zmieni:) A część wiedzy pochodzi z praktyki. I tak chciałbym wiedzieć jeszcze więcej, bo i pytań dochodzi (im więcej się wie tym więcej pytań). Piszesz że Edgara przeczytałaś, to wyjaśniło Ci dlaczego "masz wyjątkowe szczęście..." ? (wypowiedź z 04.01.2012 godz.15.37)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
jarosław czy zasady huny i edgara dały ci poza odczuwanym wewnętrzym spokojem jakieś efekty zewnętrzne: negocjacje przy podwyżsce, wpływ na szefa itp czy możesz coś napisać o swoich dośwaidczeniach ze śmiercią kliniczną dlaczego sam stosowałeś w oczyszczniu wątroby tombaka a zaleciłeś komuś niedawno moritza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturysta bez względu na stan zanieczyszczenia organizmu, nikt nie czuje się rewelacyjnie po łyknięciu na ex szklanki oliwy zmieszanej z sokiem z cytryny i kilku porcji soli gorzkiej wypitej w dosc krotkim czasie. Natomiast moje samopoczucie czy to przed kuracja czy po było takie same. Każdy organizm jest inny i Twoja kolekcja kamieni nie musi wyznaczac typowej ilosci dla każdego kolekcjonera. Jej wielkość zalezy od wielu czynnikow. Może ja miałem ich wiecej, a może mniej. Wez pod uwage fakt, ze ja w przeciągu całego roku sokami i roznymi miksturami czyściłem watrobe przynajmiej 365 razy. Jednoczesnie czyszczony był caly przewód pokarmowy, układ kostny i mięśniowy, caly organizm był mocno alkalizowany i regenerowany. Wiec nie ma się co dziwic, ze takie czyszczenie nic mi nie dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
pływak z tego co mi się zdaje to jak masz za soba takie czyszczenie sokami przez taki czas to jedno czy drugie czyszczenie twarde nie powinno ci sprawiać problemu pewnie jak piszesz każdy z nas jest inny i różnie reaguje na tego typu zabiegi ale ja dla czystej ciekawości jednak na twoim miejscu pojechałbym twardo przez trzy kolejne czyszcenia w odstępach 4-6 tygodni i zobaczyłbym efekt ja też myślałem że zdrowy tryb życia i tzw. miękkie metody zapewnią mi oczyszenie z nieczystości ale w konsekwencji przekonałem się że jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturysta Zasady Huny i Edgara dały mi nie "jakieś efekty" a "cudowne efekty". To znaczy w porównaniu z innymi w moim wieku, posiadam więcej. To za sprawą świadomości, którą trzeba zmienić. O efektach zewnętrznych nie będę tu pisał bo to sprawa subiektywna, powiem tylko że mam wszystko co potrzebuję. Nigdy nie negocjowałem podwyżki, nie mam szefa, nie pracuję na etacie. Są metody polepszenia swej sytuacji, trzeba stosować je w dobrej wierze polepszenia sytuacji ogółu, nie tylko sobie. Doświadczenie śmierci klinicznej w moim przypadku była taka że nie chce się stamtąd wracać, znaczy chciałoby się być w tym stanie nieprzerwanie. Powrót do świata fizycznego to tak jakby "za karę". Co do płukania wątroby: Gdy robiłem metodą Tombaka to dlatego że wtedy to była jedyna książka na naszym rynku traktująca ten temat (wczesne lata dziewięćdziesiąte). Postanowiłem że oczyszcze org. jego metodami bo "w zdrowym ciele, zdrowy duch". Dopiero w zeszłym roku na tym wątku dowiedziałem się o Moritzie. Po przeczytaniu jej byłem nią zachwycony, bo mówi o tym do czego i ja doszedłem. No i poglądy Moritza są ciekawe. Znalazłem w necie "Rak nie jest chorobą" ściągnąłem i zapisałem na dysku. Jako że nie umiałem jej umieścić żeby inni mogli skorzystać, poprosiłem Atenę7777 żeby ona to zrobiła gdy jej ją przesłałem, co też zrobiła. Ale wracając do "Niezwykłego płukania woreczka żółciowego i wątroby" Moritza - metoda jest w/g mnie najlepsza bo traktuje całościowe podejście do oczyszczania łącznie z wykorzystaniem wizualizacji:) Nawiążę jeszcze do waszej rozmowy powyżej i powiem że funkcje ludzkiego ciała nie są do końca zbadane, szczególnie poszczególnych organów, gruczołów itd. Po za tym każdy z nas jest inny genetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroław
kulturysta A skąd wiesz że mam "wewnętrzny spokój" ? :) Nie pisałem o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×