Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość Asambler
Robie juz kolejne oczyszczanie wątroby Tą metodą, zrobiłem juz ponad 20x tą kuracje, gdyż za każdym razem sie lepiej czuje, zwłąszcza widzac efekt na nastepny dzień. Ostatnimi czasy jest jednak coraz cieżej wygospodarować cały wolny piątek i sobotę. Dlatego od ostatniego mineło juz kilka miesięcy, jak tak długo nie mam mozliwości zrobić kuracji, to wspomagam sie naturalnym prduktem na bazie ziół: https://danielerazmus.myduolife.com/shop/product/1/90,duolife-medical-formula-proselect-.html?lang=pl&__zoneId=1 Pomaga ludziom z nowotworami, genialny na wątrobe. Oczywiście jak masz czas to polecam gorąco robić kuracje Huldy Clark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie juz kolejne oczyszczanie wątroby Tą metodą, zrobiłem juz ponad 20x tą kuracje, gdyż za każdym razem sie lepiej czuje, zwłąszcza widzac efekt na nastepny dzień. Ostatnimi czasy jest jednak coraz cieżej wygospodarować cały wolny piątek i sobotę. Dlatego od ostatniego mineło juz kilka miesięcy, jak tak długo nie mam mozliwości zrobić kuracji, to wspomagam sie naturalnym prduktem na bazie ziół: https://danielerazmus.myduolife.com/shop/prod uct/1/90,duolife-medical-formula-proselect-.html?lang=pl&__z oneId=1 Pomaga ludziom z nowotworami, genialny na wątrobe. Oczywiście jak masz czas to polecam gorąco robić kuracje Huldy Clark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Budda też by pił
do gościa w sprawie wrotycza. Z wrotyczem trzeba ostrożnie,bo tak naprawdę nikt go nie badał. Jeśli potrzebujesz czegoś do usuwania robali,to najlepiej zemleć piołun,goździk i wrotycz. Jeść łyżeczkę po każdym obiedzie ,kolacji ,sniadaniu,przez trzy dni wystarczy. Potem zrobić oczyszczanie wątroby,koniecznie potem lewatywy. Skuteczne są lewatywy czosnkowe. UWAGA czosnek trzeba PRZECEDZIĆ!!!!!! Kilka ząbków czosnku zagotowujemy i po ostudzeniu dolewamy do lewatywy. Działanie piorunujące dla każdego obleńca i innych zjebków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda4566
Dla mnie sprawdzony sposób na oczyszczanie wątroby, to herbatka ziołowa na wątrobę ze strony nowoczesne zioła. Wspiera metabolizm tłuszczów i pozwala utrzymać prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliwe podczas oczyszczania mozna zastapic innym... slonecznikowy, rzepakowy itp itd, byle jak najzdrowsze z pierwszego tloczenia na zimno i nie rafinowane oczyszczanie watroby herbatkami.... tiaaaa (jak w temacie hulda clark ew moritz) to sa oczyszczania watroby czy kamienie ktore wyszly sa z watroby czy z woreczka... chyba nikt ci nie odpowie, oczyszcza sie to i to, ciesz sie ze wylazi to z ciebie :) tylko jak zaczales/as rob do kona czyli co 3-4 tyg az do momemtu gdy 2 ostatnie oczyszczania sa czyste (pamietaj... 4 platy watroby, kazdy po kolei sie oczyszcza, a jak mocno zanieczyszczone to jedno na jeden nie starczy, a na poczatku tez 1-2 moga byc czyste, zanim wszystko.... po dziesiecioleciach zaniedban sie ruszy... odpowiedz zbiora :) makler001 :) ps ktos tam pytal dlaczego temat nie jest kontynuowany hehe przeczytaj wszystko od poczatku, tu jest taki ogrom wiedzy.... ze juz wiecej nie potrzeba, a wszystko bylo walkowane, starzy wyjadacze na tym zeby zjedli :) teraz tylko robic to co tu napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z państwa czytał najnowsze badania które dowodzą, iż metale ciężkie zaburzenia prac nerek a tym samym kwas moczowy nie jest w stanie prawidłowo wydobywać się z naszego organizmu i dlatego właśnie odkłada się w stawach, polecam poczytać więcej w książce "zneutralizuj chemię z pożywienia i odzyskaj zdrowie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksantrypa
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś brał na pasożyty Andrografis, niby jest na krętki boreliozy i filarie?    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Po detoksie musiałem pić https://proaktiv.pl/s/3-22-0-OLEJ-REISHI-100-ml.html z zalecenia i wątroba się faktycznie trochę zregenerowała. Tylko pamiętaj, aby przy olejach zapijać bardzo dużą ilością wody, bo można się zatkać momentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom
Dnia 14.07.2011 o 17:46, Gość Czy wiecie... napisał:

George Ohsawa amerykanin -twórca makrobiotyki i diety odmładzającej, która miała jednocześnie zapewnić zdrowe i długie życie. Zmarł w wieku 72 lat na chorobę nowotworową. 

George Ohsawa nie byl Amerykaninem tylko Japonczykiem. Ponad to nie umarl na chorobe nowotworowa.

Skad Pan wzial te nieprawdziwe informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla oczyszczaczy 🙂

co do mikstury... bo czyszcze wlasnie i dosc smaczna mi wychodzi

nie bojcie sie experymentowac byle kamienie wychodzily

czerwony grejfrut pomarancza sok jablkowy - zmieszane po rowno, dodaje kilka gram wit c, 20 kropel extraktu z pestek grejfruta - to czesc sokowa

z olejow co mam... ale oliwy nie uzywam, pogarsza smak mikstury a kamienie i tak leca, wiec po co wrazenie smakowe pogarszac

ostatnio po rowno... olej rzepakowy, slonecznikowy, z wiesiolka czy z ostropestu

smacznie wychodzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×