Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dziewoja

czy facetom podoba sie jak kobieta ma dlugie paznokcie?

Polecane posty

ja lubię dlugie i pomalowane w kolorze burgunda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booro
szczególnie nadają się do stymulacji prostaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on facet
zalezy jak długie. takie na 1 cm max mogą jeszcze być. dłuzsze to kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem posiadaczka dlugich paznokci...a ze uwielbiam francuski ....wiec mam je najczesciej pomalowane w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam też długie i też french (czasem czerwone zależnie od nastroju) i dziwi mnie zadawanie takich pytań. Dziewczyno jeśli masz ochotę nosić długie to noś i nie pytaj się facetów co lubią. A jak ci powiedzą, że najseksowniejsza jest łysa głowa to zgolisz się na zero???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam franch tylko zadalam to pytanie bo moj facet stwierdzil zebym ich nie scinala i zastanawiam sie czy powiedzial to ze wzgledu na mnie (bo uwielkiam miec dlugie paznokcie) czy to bylo szczere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna co nie ma problemów /
Ale masz kurwa problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do on facet - gościu, czy Ty wiesz, jak wygląda jednocentymetrowy paznokieć ?? Chyba nie, bo byś głupot nie pisał. Przyłóż sobie linijkę do płytki i powiedz, czy przypadkiem to już nie jest kicz. :-0 Bo upośledzenie napewno :-0 Takimi paznokciami chyba nie da się nic zrobić i trzeba załatwiać rentę z ZUS :-P Ok. jest tak na 0,5-0,7 cm :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hardxxx- zapewniam ze moje paznokcie mi nie przeszkadzaja....nie sa az tak znowu strasznie dlugie....i z cala pewnoscia nie przeszkadzaja w waleniu konska jak to okresliles...no moze troszke w pieszczeniu prostaty ale nie robie tego czesto kochankowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkad skonczylam 15 lat to zawsze mialam dlugie paznokcie (no chyba ze mi sie zlamaly) i nie sprawialy mi wiekszych problemow. jak to napisala Zenobia to kwestia wprawy. znowu jak mam krotkie to dopiero jestem kaleka :D nie moge nic zrobic. napewno nie jedna z Was tez ma cos takiego ze jak sie przyzwyczai do dlugich paznokci to pozniej trudno sie oswoic z krotkimi. aaa dodam ze w zyciu nie mialam tipsow bo zle mi sie kojarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×