Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hose_estable

wniosek

Polecane posty

Zauważyłem, że na tym forum, jeśli ktoś \"normalny\" zwraca się do forumowiczów ze swoim problemem to albo nikt mu nie odpisuje albo zostaje totalnie zlany w kilki zdaniach. A największą popularnością cieszą się głupawe i denne posty tzw. podszywaczy czy innych dziwnych ludzi wypisujących wulgarne czy wręcz obrzydliwe rzeczy. To bardzo ciekawe jest :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvfc
bo to nie jest normalne forum tylko miejsce gdzie ludziee wyladowuja swoje frustracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie muszą się jakoś
dowartościowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeo środkowy
chcialbym trysnac fajnej lasce na twarz , czy któraś mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypierdalajj
płaczliwa pizdo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz, że to oaza sfrustrowanych ludzi? Napewno nie wszyscy tutaj są tacy, ale większosc osób sprawia bardzo dziwne wrażenie, takie jakby naprawde siedzieli tylko w domu przed komputerem, a ich życie intymne sprowadzało się do ekranu monitora i ręki czy innych przedmiotów, a wspisują się tutaj by \"pokazac\" udowodnic sobie i innym ze są lepsi i zasługują na akceptacje innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARO
hose_estable ==> dokładnie tak jak mówisz nie inaczej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nikt nie jest skory do dyskusji na ten temat. Mam nadzieje, że nikogo nie uraziłem swoją wypowiedzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeo środkowy
lubie mlode bo sa ciasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chciałem podyskutowac na ten temat bo to bardzo ciekawe, może komuś pomoże wyżalenie się albo coś takiego. Dosyc mam rozmów o \"cipkach, sromach, odbytach\" trochę to już nudne, bo ile można słuchac tych samych głupot w zmienionej formie za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzeni:) hmm nie dziwię się w końcu ciągłe siedzenie przed monitorem i wciskanie F5 / odśwież może się znudzić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×