Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makkkarone

gdy ma duże cycki!!!

Polecane posty

NO tak ale i on kidyś zwisnie, w sumie jak wszystko i unas też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolo39
Panta re,i wszystko przemija tylko fotki mogą na starość zostać. Jaki wniosek? Fotografowac, dokumentować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymac, dlatego nidawno zaopatrzyłem się w super kamekę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza koleżanka z F
Chłopaki, nie macie pojęcia, jakie klopoty sa z cyckami. Piszecie tu sobie: takie fajne, a takie niefajne itd., a tym czasem nie ma lekko. Przede wszystkim jest to część ciała, na kształt której ma się mały wplyw, bo nie ma tam mięśni i np. silownią niewiele można sobie pomóc, żeby dobrze wyglądało. A kosmetyki, nawet te drogie, to jedna wielka ściema. W tramwaju, albo jak się biegnie, dziadostwo skacze i sprawia ból. A co najgorsze, szlag mnie trafia, jak odkrywam, że rozmówca, np. w pracy, w ogóle mnie nie słucha, tylko patrzy na biust (a wcale nie ubieram sie wyzywająco) Albo jak słyszę komentarze, że kobieta z duzym biustem musi byc głupia. Na domiar złego, rzadko zdarza się mężczyzna, który umie dobrze pieścić ta część ciała. Apeluję, więcej szacunku dla cycków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliszenka
Bzdura! Ja mam rozmiar E i jakoś mam wpływ na kształt swoich piersi. Oczywiście ze ćwiczenia na klatke piersiową są potrzebne bo innaczej faktycznie piersi będą obwisłe! A ten kto twierdzi ze nie ma sie wpływu na swoje piersi, tłumaczy tylko swoje lenistwo, bo nie chce mu sie o nie dobrze zadbac. A podstawa ładnych piersi jest poprostu dobry masażysta czyli facet:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maliszenka łupoty piszesz kobi
eto, ja baaardzo dbam o biust a mam zaledwie C i niestety, ani ćwiczenia na klatkę piersiową, ani masaże, ani kremy, ani zimne i naprzemienne prysznice, ani rękawice sizalowe, ani maski napinające i inne cuda wianki nie są w stanie zmienić moich piersi/. Dlaczego ? Bo WSZYSTKO zależy od ich kształtu. Nie wszystkie panie mają okrągłe biusty - niektóre mają nietety takie "murzyńskie" i choćby ch* na ch*ju - nic nie zrobisz :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 75 D
i uwazam to za swoj atut, malo tego ostatnio w te upaly chodze bez stanika:) Tylko jakims cudem mam bardzo ladne wiem na starosc bedzie "w mlodosci miedzy piersiami mialam wisiorek, a teraz pepek" Ale polki co kozystam z tego co dala mi natura Faceci fajnie sie slinia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WariatkaMatka
Panowie czy wy wogóle lubicie cycki?podniecają was? bo z tego co tu piszecie to mówicie tylko o kobiecych zwisach i nic więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza koleżanka
Maliszenka, Ty po prostu podlizujesz się facetom z tym tekstem. Obmacywanie nie ma wplywu na kształt piersi, tylko napreża je na pewien czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciołecka
halooo,,,jest tu kto? piszta coś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×