Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciezki wybor

W pazdzierniku sie zenie ....

Polecane posty

Gość wejdz na temat
i popros w redakcji zeby wykasowali ten wpis z wątkiem prywatnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki wybor
Widzisz , moja mama ja uwielbia , juz od dawna jest jej ukochana coreczka , jej nie mozna nie lubic , ona nalezy do tych osob ktore przejmuja sie calym swiatem , kazdemu chce pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomniałam-największą ciapą będziesz, największym tchórzem, kiedy zignorujesz problem, udając, że go nie ma. Bądź odpowiedzialnym mężczyzną. Podejmuj decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jus.yna
pewnie jest dla ciebie za dobra, zbyt mdla...? Ja się poddaję :o Facet masz 29 lat i nie wiesz czego chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Persephone- prawdziwych mezczyzn juz chyba nie ma.. w kazdym razie to gatunek na wymarciu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jus.yna
persephone dobrze mowi. Jak juz podejmiesz decyzje to moze powiadom nas o tym jak to się rozstrzygnelo...? To nie jest tak jak pisales wyzej ze my wyjdziemy z forum i o tym zapomnimy a ty zostaniesz sam z problemem. Ja będę czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
ja tez mam 29 lat:) powiem tak zdanie mamy powinno byc wazne ile znam zwiazkow gdzie matki autentycznie mają powody zeby nie lubic zon swoich synow mama cie zna jak nikt wiem ze to twoje zycie i twoje decyzje ale weż pod uwage jej zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki wybor
bzium >>>>wiem o co Ci chodzi ale nie naleze do takich mezczyzn ktorzy lubia takie kobiety jakie masz na mysli , bylem kiedys z taka i to szybko sie rozpadlo , w kobietach cenie te cechy ktore ona posiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jus.yna
wez pod uwage to co dyktuje ci serce. Moze i poetycko zabrzmialo ale to ty sie zenisz a nie twoja mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki wybor
Przepraszam , to mialo byc do Jus.yna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki wybor
Serce nic mi nie dyktuje i chyba nigdy tego nie robilo , dlatego wlasnie tutaj jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jus.yna
co do tamtej wypowiedzi... nie mialam na mysli zadnego innego typu kobiety. Żle mnie zrozumiales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki wybor
Myslalem ze masz na mysli to ze pociagaja mnie kobiety-przeciwienstwa mojej obecnej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezki wybor-> ale za to ja nie wiem o jakie kobiety Tobie chodzi...? ja jestem silna i zdecydowana, ale nie jestem ani babo-chlopem ani pozbawiona uczuc egoistka... zreszta niewazne. nie o mnie tu chodzi. dla mnie slub to zobowiazanie na cale zycie. jesli uwazasz, ze bycia z ta konkretna kobieta to naprawde to czego chcesz, to z nia badz. i badzcie szczesliwi.. ja jedynie uwazam, ze to sie predzej czy pozniej zemsci. na Tobie, na niej.... i bedze zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
to wyzej to nie ja pisalam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
ja to pisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jus.yna
Podsumowując: kobita cię kocha jest dobra czasami moze az za dobra. Ty ją masz za wspaniałą (twoje słowa) pragniesz jej szczęścia, bezpieczenstwa, szanujesz ją, cenisz, z innymi kobietami ci nie wyszlo dopiero od kiedy z nią jestes twierdzisz że jej charakter i sposób bycia są super. Nie wiesz czy ją kochasz. Życie jest okrutne :o Chciałabym zebys dzis w nocy poczuł ukłucie w sercu i pomyślał :tak kocham ją, bedziemy szczesliwi. Tymczasem ja spadam, ale jutro tu zajrzę bo jestem bardzo ciekawa jak to wszystko się potoczy. Życzę wszystkiego najlepszego i współczuję sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezki wybor
Ja tez jestem silny , ma taka prace ze musze taki byc , mialem nawet kiedys robione testy na psychike i wyszlo wszystko bardzo dobrze , to przy niej taki jestem , moze chodzi o moj sposob postrzegania swiata a nie psychike , to ze dopuszczam taka mozliwosc jak malzenswo bez milosci , nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
mam rozdwojenie jazni... fajnie podjelam wiele ciekawych tematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suggestion
Moja sugestia: przesuń datę ślubu i się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
do jutra to sie nie wyjaśni daje głowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
a jak sie nie wyjasni to dam ci dupy i wtedy bedziasz mial porownanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka i diotka
za dobrze jest, za normalnie..czy któreś z was mialo jakies większe problemy zyciowe? czy bylo uwiklane w nieporadnosi choroby rodziców? czy przeszło rozwód rodziców, brak pieniędzy, poznalo co to znaczy miec do czynienia z komornikiem? czy wyladowalo kilka razy na Prozacu z wypalenia i braku wsparcia? za dobrze Ci jest stary... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
ja czekam na to az komornik sciagnie pieniadze od tych co mnie oszukali z ta dupą to nie ja oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastrzeglem sobie nicka , nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek pociagne ten temat ale nie chce zeby ktos wypisywal glupoty . Wiem jedno ze to bedzie ciezka noc , bede sam bo ona jest u swoich rodzicow , Jus.yna napisala \"Chciałabym zebys dzis w nocy poczuł ukłucie w sercu i pomyślał :tak kocham ją, bedziemy szczesliwi. \" ja o niczym innym nie marze , to byloby cudowne :) teraz juz ide , wyskocze autkiem na miasto bo w nim najlepiej mi sie mysli . Dobranoc i dziekuje wam , jestescie fajnymi dziewczynkami , wszystkie bez wyjatku 🌻 Mam nadzieje ze nigdy nie traficie na kogos takiego jak ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
no ale podtrzymuje propozycje :) moze to ja jestem ta 2 polowa... a przy okazji sobie pociupciamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
życze szczescia :) a ty podszywaczu sam sobie pociupciaj jak masz co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz na temat
no wlasnie nie mam :( Justys pozdrawiam jak czytasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×