Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna_ja

nie wiem czy to milość

Polecane posty

Gość smutna_ja

Jestem od ponad 1,5roku z chlopakiem, 4 miesiące temu zaręczylismy się. Ja teraz czasem zastanawiam się czy na pewno to milość, z jedenj strony wydaje mi się ze tak, ale casem zaczyna denerwowac mnie, zaczynam miec wątpliwosci czy to aby na pewno ten. Moze za szybko się zartęczylismy, za szybko plany na dalze zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... .... .... ....
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tossiiiiiiiiiiiii
wątpliwości zawsze będą-niestety :( Może postaraj się to wszystko przemysleć. Jeżeli naprawdę go kochasz,to nie będziesz wyobrażała sobie zycia bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat mówi
wiesz jak sie nie spotykacie, to watpliowsci są. ale jak sie spotykacie, kochacie, jestescie para i jestescie zareczeni, a zatem nie była to decyzja hop siup, ale z serca to nie wierze w takie rozterki. 1,5 roku no chyba ze za syzbko. dajcie sobie czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ja
widzimy się często, jak się nie widzimy to od razu tęsknię, jednak jak spędzamy ze sobą juz kolejny dien to wtedy te wątpliwości przychodzą, ale chyba nie moglabym się z nim rozstać, nie wiem...jest dobrym czlowiekiem, chlopakiem, kocha mnie nadzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tossiiiiiiiiiiiii
mówisz,że on Ciebie kocha ale czy Ty kochasz jego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat mówi
po tym co napisalas to sie dziwie, masz wspanle warunki na rozowj miłosci. I nie chodiz tu o codiznne spotkania, ale wogole o spotkania i kontakt. nie mam tyle szczescia bo sie nie widujemy:) ale tesknimy oboje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstan sie z nim nie kochasz go- takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu mam problem
uwazaj ,zebys nie zrobila bledu. ja tez mialam watpliwosc,nawet bardzo duzo. niestety nie mialam z kim porozmawiac i dusilam wiele rzeczy w sobie. wyszlam za maz wlasnie po 15 miesiacach znajomosci,mimo,ze nie czulam do niego tego co powinna czuc zona do meza. znalam jego wady a mimo to dalam sie namowic przez niego na ten slub. obiecywal,ze sie zmieni itd. niestety......coraz czesciej mysle o rozwodzie ale trzyba mnie jedynie to,ze zrobie rodzicom tyle przykrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znasz ta bajkę ...
"Osiołkowi w żłobie dano "... z toba jest podobnie tylko, że ty musisz pamietac o tym, że to jest twoje zycie, że chodzi o to czy bedziesz szczęśliwa czy nie ... pozdrawiam :-D i zycze odpowiedniego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ja
to nie takie proste się rozstać, bo nie jest mi obojętny to na pewno. Jest idealem chlopaka, dla mnie rezygnuje ze swoich zainteresowań, robi wszystko by byc ze mną jak najdluzej np po pracy na noc od razu przyjezdza do mnie, nie spi bo szkoda mu czasu, pisac by mozna wiele. Moze ja powinnam trafic na kogos kto bedzie mnie lal i nie szanował, wtedy zrozumie wartość mojego chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat mówi
masz wspaniałego chlopaka : zawsze widzlam takie oary on nisol torbe nawet malutka dla swojej dziewczyny wszytsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna-ja mialam takiego chlopaka, powiedzialam mu, ze ne moge z nim byc, bo go nie kocham po co chcesz ciagnac cos do czego nie jestes przekonana???? jak sie kogos kocha, to sie o tym wie. wcale nie jest tak, ze zawsze sie ma watpliwosci. jak chcesz byc z nim z rozsadku, to badz. ja uwazam, ze go nie kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
a kiedy ślub? zaręczyny, to jeszcze nie deklaracja na całe życie, może wystarczy miesiąc, dwa i będziesz wiedzieć na pewno, co czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ja
zastanawiam się czym jest milośc.. kurcze, teraz on jest w pracy i chcialabym go przytulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ja
slub dopiero za 2 lata gdybym z nim zerwała zranilabym go ogromnie, balabym się ze sobie cos zrobi, wiem, ze jestem calym jego zyciem. Moze to zle jak ktos za mocno kocha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat mówi
to własnie miłosc jak ktos jets calym twoim siwatem:) jak go nie ma a jednak myslisz o nim, chcesz utulic, zobaczyc oczeta, inrtyguje cie, ciekawi, uwielbiasz z nim mowic, to miłosc, bo obustronna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli nie wiesz
czy to milośc, to to nie miłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
na pewno jest Ci bardzo bliski, nie rób nic pochopnie, poczekaj, pomyśl, popytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno!!!!!!!!! przeczytaj bardzo uwaznie, co ci napisze: masz byc z nim, bo go kochasz, bo ty tego chcesz, a nie dlatego, ze to on kocha ciebie. na litosci dobrego zwiazku nie zbudujesz. poza tym: on sobie napewno swietnie by bez ciebie poradzil. jak chcesz zeby mu bylo dobrze, to zycz mu dziewczyny, ktora pokocha go rownie mocno jak on ja (byc moze to ty nia jestes- pod warunkiem, ze go kochasz). piszesz:\"gdybym z nim zerwała zranilabym go ogromnie, balabym się ze sobie cos zrobi, wiem, ze jestem calym jego zyciem.\"- TO NIE SA ARGUMENTY!!! nie mozesz na czyms takim opierac zwiazku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ja
dzięki "imat"chyba jednak tak jest. Jak go nie ma ciągle mysle o nim i to nie tylko czy go kocham ale ogolnie o tym jaki jest, o nas. Ja nie zasluguje na takiego chlopaka, zawsze przy kazdym związku jak trafial mi się dobry chlopak mialam watpliwośc, widzialam wady ktorych nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat mówi
wady ktorych nie ma? no to albo masz zęl dni teraz i widzisz wszytsko w czarnych klorach, daj sobie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .. . .. ...
Ty nie wiesz a ja mam wiedzieć ?? Nie Ty jedna masz takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imat mówi
ja wiem czy kocham nigdy nie miałam z tym problemow, dziwa mnie takie osoby, tym bardzie ze sa ze soba, nie sa z dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_ja
kurcze teraz jak jestem bez niego i myslę co do niego czuje nasuwa się tylko jedno slowo-milosac, boję się ze za jakis czas będę miec znow wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×