Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GeForce 7950 GX2

Jaki jest dobry wiek na inicjacje?

Polecane posty

Gość GeForce 7950 GX2

nie przypominam sobie, zeby taki topik sie tu kiedykolwiek pojawil, wiec stawiam taka kwestie: czu istnieje waszym zdaniem cos takiego jak wlasciwy czas (lub przedzial czasowy) na inicjacje seksualna? zdaje sie, ze obecna moda na tracenie dziewictwa "bo to wstyd" jest jednak jakims przegieciem - nie sugeruje ze ten pierwszy to ma byc rycerz na bialym koniu i w ogole ten jeden jedyny, ale 14 rzniete przez swoich kolesi z gimnazjum to chyba lekka przesada:/ z drugiej strony za pozno tez jest zle, bowiem kiedys trzeba zdobyc jakies sexperience, mam znajomych, co w wieku 22 lat nie kochali sie i to tez chyba jest przegiecie ja sie "zinicjowalem" w pieknym wieku lat 16, teraz mam 21 i stara dupa jestem :/ co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terreferreeee
14 to przegiecie.. 20 co najmniej.. a tak naprawde, najlepiej czekac na jedynego. ja zaluje, ze nie poczekalam na mojego meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GeForce 7950 GX2
z tym czekaniem to jest przeciez nonsens jakis - nikt nie wie ile jeszcze przed nim czekania nieudany pierwszy raz jest integralna czescia wielu zyciorysow seksualnych i nie ma tutaj nad czym debatowac kultura wszczepia nam obraz pierwszego razu jako niesamowitego i idealnego przezycia, czy tak jest w rzeczywistosci - przekonac sie mozna czytajac kafeterie wiec nie ma co ulegac mirazom pytanie brzmi skoro 14 letnie dupy i posuwajacy ich 15 letni gimnazjalisci to abberacja, to co decyduje o tym, ze 17letnia licealistka i posuwajacy ja 17letni licelaista jest ok? i czy tabuny "mam 23 lata nie mialem dziewczyny" i "mam 25 lat i jestem dzieiwica" to tez nie jest abberacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na każdego przychodzi ten moment kiedy myśli tak jestem na to gotowa/y. Czy ma wtedy 18 czy 20 lat co za różnica. Znam osoby które zrobiły to w wieku 16 lat i żałują i takie które czekały do 22 roku życia, a w końcu zrobiły to z byle kim, z żonatym na dodatek.Myślę, że najlepiej niczego nie przyśpieszać . Sama zrobiłam to w wieku 18 lat, w pełnej gotowości :) i zabezpieczeniu, całkowitej akceptacji partnera, z moim pierwszym i obecnym partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mężczyznę
to moim zdaniem 21. Żadne zabezpieczenie nie jest skuteczne, a 16-latek na ojca się z pewnością nie nadaje, nawet gdyby bardzo tego dziecka chciał. Seks jest dla dorosłych,takie mam zdanie i już. Są wyjątki, ale poniżej 18 lat to bardziej zadatki na mężczyzn niż mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżordż
to raczej chyba ma cos wspolnego z dojrzaloscia, cokolwiek by to slowo oznaczalo... ale zgadzam sie, ze czternastki dajace dupy to spora przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czym
26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×