Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już kobietą

*** NOTATKA DO DZIEWIC ***

Polecane posty

Gość już kobietą

dziewczyny, warto zaczekać ze współżyciem. Im później tym lepiej, oczywiwście w granicach. Byłam ostatnio u gina. Chyba mnie oświecił. Z CZASEM BŁONKA ROBI SIĘ DELIKATNIEJSZA, zanika, no gotowa do współżycia. To ta ogólna gotowość fizyczna u kobiety. Sama mam 24 lata i tydzień temu straciłam cnotę. Było cudownie. NIe bolało, nie było żadnego krwawienia. Wiadomo, że to sprawa indywidualna, ale w dużej mierzez jest tak, że ona ( ta błonka ) z czasem bardzo słabnie. Jeśli chcecie przyjemnych I razów, to nie róbcie tego w wieku 16, 17,18 lat! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcer
mam 23 lata i nigdy nie miałem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
ale w paszcze mozecie brac juz w wieku 15 lat. ja tak robilam. polecam. nic nie bolalo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
wstrętny podszywacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
masturbuje sie pod teksty wstrętnych podszywaczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka tematu ma racje. Nie ma sensu tracić cnoty z byly kim i byle gdzie, to jest przecież ogromne wydarzenie emosjonmalne dla kobiety. Ja swój pierwszy raz przeżyłam w wieku prawie 21 lat, zrobiłąm to z męzczyzną którego kocham i chce spędzić reszte życia. Nie było krwi, bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już doświadczona
:D no to chyba mamy tego samego gina;) ja miałam skończonę 22 lata i też było nielada wrażeń, bez bólu specjalnego, kurde nawet orgazm miałam :P pozdrawiam kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
kokochanel, a w paszcze w jakim wieku brałaś? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już doświadczona
nie doceniałam ogórków szklarniowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
nie słuchaj podszywacza kokochanel :), tyle się czekało, ale chociaż się opłaciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
chyba ktoś tu ma problem z dziewicami :D, co żaden nie chce bo już nią nie jesteś:P podszywko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, racja, warto poczekać, ale niestety dużo jest dziewczyn, które jak tylko zobaczą spodnie, to robią w majty:( Sama miałam takie koleżanki w podstawowce (!) Takim nie wytłumaczy się, że pierwszy raz powinien być wyjątkowym przezyciem z osobą, z którą naprawdę warto go przeżyć.....z kimś, kogo kochamy, w odpowiedniej scenerii (tzn nie w kiblu na dyskotece), z odpowiednim przygotowaniem psychicznym i ZABEZPIECZENIEM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
ja też miałam takie koleżanki ona-bi, w podstawówce, w liceum, i niewiele miała przyjemne wspomnienie. Na studiach poznałam wiele dziewic, 2 paroletnich. Mało która na dzień dzisiejszy źle wspomina ten I raz, raczej większość ma cudowne wspomnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
nigdy nie byłem dziewicą 😭:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
no to masz problem bo żadna cie nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
a tam żadna.............nieskromnie powiem że jakieś 20 już zaliczyłem :classic_cool::-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
ach, na studiach to były czasy...siedziałyśmy sobie przy kawie i ciastku i wspominałyśmy nasze pierwsze razy, rozmawiałyśmy o członkach, jądrach, smaku napletka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
jeszcze jestem na studiach gamoniu :), ano wspominamy bo mamy co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
zaliczyłem , naucz się szacunku do kobiet . Szkoda ich na ciebie z takim podejściem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
a moje pierwsze doświadczenia ze scatem to dopiero było coś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
fajnie jest się rżnąć, jest przynajmniej o czym porozmawiać z koleżankami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
niech sie same zaczną najpierw szanować :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
ok, jak chcesz to się podszywaj. Ja chciałam się tylko podzielić, szkoda że ten temat sobie wybrałeś na podszywanie się :(, jest wiele innych "gopszych". No nic, pozdrawiam i dobrej zabawy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
aleś ty głupia :-0 zamiast mnie olać wdałaś sie w niepotrzebne przepychanki słowne. nawijaj dalej o tym dziewictwie. zaraz wstanie moderN i tak mnie pochlasta że na cały dzień odechce mi sie podszywania :-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdd
ja uwazam ze strata dziewictwa w wieku 20 lat to za wczesnie .24-25 lat jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku , nie ma wytyczonych granic wiekowych tracenia dziewctwa;) To strasznie indywidualna spraw. Generalnie chodzi o to, żeby nie iść do łóżka z pierwszym lepszy chłopakiem, tylko poczekać na tego wyjątkowego...i nie robić tego gdzie popadnie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
ona-bi po części są. Nie na darmo mówi się o gotowośi fizycznej i psychicznej. Granicą powinna się zaczynać od min 20 lat, no chyba, że ktoś lubi być męczennicą:O. Jasne, że są wyjatki, i że 1. raz 17 latki możę być przyjemny, ale nikłe na to szanse. Więc czy warto się tutaj zabawiać w ruletkę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja straciłam dziewictwo jak miałam 18 lat...Było bardzo przyjemnie:) Tak więc te granice wiekowe to lekka przesada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
zatem fajnie, ale jakby zrobic tak statystykę, sądzę, że 1. razy młodych, tak w wieku 16-18 byłyby w mniejszej częsci przyjemne. Ale tak jak pisałam, wyjątki są:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprzyjemne ale podejrzewam, że właśnie dlatego, że były z byle kim, albo nie tak jak dziewczyny chciały....CZynników jest mnóstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×