Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już kobietą

*** NOTATKA DO DZIEWIC ***

Polecane posty

Gość paralerkaaaa
racja:D, ja miałam 23 lata, a moja siorka 18 jak straciła dziewictwo. Mój chłopak był zdecydowanie mniej delikatny niż je, bo ogólnie lubił ostrą jazdę , mimo to mój pierwszy raz był odjechany, i choć ruszał bioderkami nieźle szybko, nie bolało. A z tego co moja siorka mi opowiadała, mało co się nie poryczała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
zgadzam się ona - bi, ale ja nie rozwodzę się o wszystkich czynnikach, tylko o jednym z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat to chyba nie jest jakoś
przesadnie wcześnie co nie ? Chyba każda kobieta ma inną szybkość dojrzewania i gotowości a jeśli chłopak odpowiedni do tego to nie widzę problem. Ja miałam 18 i pół roku jak straciłam cnotę, nie bolało, nie krwawiło, wspominam miło, chłopak ten jest teraz moim mężem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
:) ale ja sądzę, że to wyjątki. może nie przesadnie za wcześnie, ale ryzyko , że błonka jeszcze mocna, jest spore. No chyba że byłaś od samego początku posiadaczką bardzo cienkiej, która w sumie poźniej by już całkiem zniknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większść moich koleżanek też
traciła +- w tym wieku i każda miło wspomina, a opowieści o szlachtowaniu świni ( z racji bóli i ilości krwi) to się moze raz czy dwa zdażyły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
poza tym, ja to kieruje kobietką które są przed:), że warto czekać i nie ma czego się spieszyć. A im dłużej tylko większe prawdopodobieństwo, że będzie przyjemnie. NIe warto ryzykować, by być wyjątkiem 17 latki której pierwszy raz był miły. Pozdrawiam i tym kończę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że ten ból lub nie zależy od stopnia gotowości na sex psychiki i ciała kobiety, świadomości swojego ciała i sfer erotycznych, sporej dozy bezpieczeństwa, zaufania do partnera :-) Ja tez traciłam coś po 18-stce parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już kobietą
no a gotowosc ciała, to właśnie także coraz delikatnijesza błonka, która sie taka z czasem właśnie robi. To ona tez daje znac, ze juz jestesmy blizej niz pozniej rozpoczecia wspolzycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×