Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karlskrona6

Chanel, Gucci, DG, Versace.... okulary przeciwsłoneczne

Polecane posty

Gość Karlskrona6

Słuchajcie, czy są sklepy internetowe (pytam o internetowe, bo oczywiscie wiem ze w duzych optykach typu Vision Express itd. są takie okularki ale ich cena jest PORAŻAJĄCA) które oferują okulary przeciwsłoneczne znanych marek??? Szukałam w google, ale niestety jedyne co wyskakuje to zagraniczne sklepy.... nie ma ani jednego polskiego optyka on line, ktory by oferował w dobrej cenie takie okulary????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlskrona6
proszę nikt nie zna takiego sklepu????? proszę........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlskrona6
proszę proszę!!!!!! :) :) :) Allegro się boję... a może ktoś zna uczciwego sprzedawcę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlskrona6
prosze prosze prosze!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adria
Zobacz w Visions Express, wiem że mają tam oprawki drogich firm, więc może okulary przecowsłoneczne też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adria
Sorry nie doczytałam do końca, ze chodzi ci o sklepy internetowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
jeśli interesuja Cie podróbki (dobre!) to ja mam.Napisz. to przysle Ci linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlskrona6
dzięki serdeczne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabona daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabolana daj linka
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabolanna
Gość Chanelka28
_______________________________________________ Torebki CHANEL, bikini CHRISTIAN DIOR, okulary GUCCI ? Zapraszam do obejrzenia zdjęć : http://asala-shop.webpark.pl asala@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amp
asala, super profesjonalny sklep, ale lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cos tyyyy ejj
Karlskrona6 patrzac na nick to mzoe mieszkasz w szwecji? nie iwem jak tak to jest sklep ahlens i inne optyczne butkiki ktore oferuja okulary 2 w cenie jednego za koszt okolo 2.500 sek skladasz sie z kims i masz okulary za 5zlotych a nie za 1200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvfdbaagfbnab
Witam, ja mam bardzo dobre podróbki perfum. Nie różnią się niczym, oprócz ceny i trwałości zapachu. Te zamiast 3 dni pachną jakieś 2. Na Allegro sa prawie same takie, ale u mnie macie taniej, bo ja w takiej formie nie płacę prowizji. Oto co mam dostępne: ## nowa CHANCE CHANEL ## 100ml EDT ## jedyne 3 szt ## nowa MISS DIOR CHERIE ## 100ml OKAZJA! ## nowa MISS DIOR CHERIE ## 100ml otwarta Nowa PRADA MILANO INFUSION D'HOMME 100ml ## OKAZJA (męski) ## nowa CHANEL No19 ## 100ml OKAZJA! ## otwarta ## nowa D&G THE ONE ## 75ml OKAZJA! ## otwarta ## nowa D&G THE ONE ## 75ml OKAZJA! ## ####### ## nowa CALVIN KLEIN IN2U POP ## 100ml otwarta ## nowa GIVENCHY ORGANZA ## 100ml OKAZJA! ###### ## nowa GUCCI RUSH 2 75ml ## otwarta ## nowa GUCCI RUSH ## 75ml ## otwarta ## OKAZJA !! ###### nowa CHANEL No5 ## 100ml OKAZJA! #### EDP przykładowe zdjęcia (real foto): http://www.nerw.republika.pl/19_mini.JPG http://www.nerw.republika.pl/19.JPG http://www.nerw.republika.pl/cherie1.JPG Otwarte i raz psiknięte za 100zł, nieotwarte za 110zł z przesyłką w tym. Mój mail: korekta.tekstu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chanel, Versace, Gucci
Witam, markowe okulary przeciwsłoneczne znajdziecie na www.sunglassesshop.com/okulary-przeciwsloneczne jest to nowy sklep internetowy i ceny sa przystepne. Znajdziecie tam okulary takich firm jak Chanel, Gucci, D&G, Ray-Ban i inne również sportowe .... udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez poszukuje tego typu okularow, znalazlam nawet salon optyczny blisko mnie www.panhilary.lodz.pl pytanie, czy warto kupowac w takim miejscu, czy nie przeplace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLKAKOLKA
Na galeriawidzenia com znajdziesz oryginalne okulary znanych marek w super cenach!!Zerknij sobie!Na pewno coś u nich wybierzesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×