Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Verka

Zrobiło mi sie słabo w mojej sukni. Ale nie z powodu wyglądu bo jest sliczna

Polecane posty

W sobotę byłam na przymiarce sukni slubnej. I zrobiło mi sie słabo w niej. Tzn - wydawało mi sie ze gorset mnie uciska z przodu i dlatego - ale inna kwestia to potworny upał. CZy jest taka możliwosc ze gorset jest tak skrojony ze uciska jakieś miejsce i dlatego? jak byc powinno - czy przy przymiarce gorset powinien byc ciasny??? Moze ktos z was bedzie wiedział.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze cie to żart czy
ty poważnie pytasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owgfo
moze upal, moze gorset (ale musialby cie naprawde mocno sciskac), moze z przejecia, moze odwodnienie... sprawdzisz nastepnym razem wiesz kiedy np mi sie robi slabo? gdy cos sobie wyobraze do czego mam bardzo emocjonalny stosunek, gdy sie bardzo przejme moze u ciebie to to wlasnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to dziś tez bawi :) ale naprawde po prostu w ciągu trzech minut padłam. I sie teraz zastanawiam jak sie to stało????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No rzeczywiście
jest nad czym, myślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verka a ciasny miałaś ten gorset???? Może przybyło Cię od ostatniej przymiarki :O a może babki za bardzo Cię ściągły. Nie panikuj!!!! Daj se luzu kobito!!!! Następnym razem kontroluj to jak Cię sznurują!!!! Mów za ciasno lub za luźno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blehhhhhhh
od razu typowo babska docinka :/ blehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 84 bardzo lubi docinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez to gorset
:D gorset to takie juz ustrojstwo z natury, co przylega do ciala jak pancerz:O nic dziwnego, ze troche uciska, taka juz uroda gorsetow niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faryzeusz
a ja powiem tak. jestes szczupła , ale masz pewnie oponkę, która chciały ci ścisnąć i stąd ta słabość. Musisz zaakceptowac ta oponke i niepozwól by gorset ją ściskął. Gosrset akamufluje poniekąd tą oponeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliona
zamały widocznie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×