Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niebieskie niebo

Czy to prawda że kobieta ma mniejsze opory...

Polecane posty

Gość niebieskie niebo

... (albo wcale) przed pójściem do łóżka ze swoim byłym ? Niech się panie wypowiedzą (tylko szczerze) co o tym sądzą (ew. jak same by postąpiły) ? Sytuacja jest mniej więcej taka: kiedyś spotykała się dziewczyna z chłopakiem, chodzili ze sobą do łóżka, snuli wspólne plany. Niestety jak to w życiu, on wyjechał na granicę i kontakty powoli ustawały. Po pewnym czasie ona związała się z innym, pobrali się itd. Z tym że tak na prawdę to nie za bardzo wiadomo jakie były jej prawdziwe motywy do zawarcia ślubu: czy miłość (ten mężczyzna wczęśniej starał się o jej rękę, ale mu odmawiała), czy fakt że powoli dochodziła do 30-stki (nie chciała zostać starą panną), czy zamożność przyszłego męża (jest osobą w miarę bogatą, m.in. właścicielem kilku hoteli w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach). W ostatnim czasie ten pierwszy mężczyzna zamierza odwiedzić Polskę (przyjeżdża na kilkutygodniowe wakacje) a jednocześnie tak się złożyło że mąż wyjeżdża granicę na miesięczne szkolenie. Mężczyzna zaproponował kobiecie spotkanie w celu "powspominania dawnych miłych czasów" (a ona zgodziła się). Jednocześnie, jakby mimochodem nadmienił, że za granicą poddał się zabiegowi wazektomii i zachwalał ten zabieg jako niezawodną metodę antykoncepcji. Z tego można przypuszczać, że te spotkania nie skończyłoby się na samym wspominaniu. I tu dochodzimy do sedna sprawy. Jak uważacie, czy ta kobieta ulegnie pokusie i pódzie do łóżka ze swoim starym znajomym ? Czy raczej mąż może być pewien wierności swojej żony ? Co sądzicie o tej sytuacji ? A może niech się wypowiedzą kobiety, jak by postąpiły gdyby ich taka sytuacja dotyczyła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nawet się z nim nie
spotkała. a jakbym się spotkała nawet, to do łóżlka bym nie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr225
niestety nie podupczysz sobie :p hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr225
na pewno ex, ktory chce bez problemu ją wydupczyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obstawiam tak samo ;) a co do tematu- mowie za siebie- nie zdradzam, niewazne z ex czy z kimkolwiek innym- wiec to zalezy tylko i wylacznie od kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie niebo
Nie jestem mężem, żoną ani potencjalnym kochankiem ale mam taką sytuację w dalszej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr225
sytuacja w dalszej rodzinie, hahahahahaha :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie niebo
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
nie wiem jak ona by postapiła, ale ja.. ja bym do łóżka z ex nie poszła.. szczególnie, jakbym miała już męża.. w ogóle wczoraj mój exchciał mnie pocałować.. w usta.. to mu nie pozwoliłam.. odkręcałam twarz delikatnie i trafiał w policzek.. a że się rozczuliłam to dostał buzi w ramię.. ;) do łóżka z Nim też bym nie poszła.. nie jest ze mna.. więc już nie moze.. i ja też nie mogę.. nie sypiam z ludźmi, z którymi nie jestem w zwiazku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie niebo
Nie mam żony :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr225
nie sciemniaj stokrota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie niebo
xtr225, ty to chyba detektyw Rutkowski jesteś, co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtr225
nie, Rutkowskiego wczoraj ABW aresztowała na śląsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie niebo
Po czym poznałeś że niebieskie niebo to może być stokrota23 ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie niebo
Nie bój się. MAcierewicz cię na pewno rozpracuje :P . Ale koniec tych bzdur. Proszę o wpisy na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
co? ja to ja.. i proszę mnie tu z nikim nie mieszać.. bo tu mnie ktos o ściemnianie posądza, chyba z nudów.. niektórzy powinni iść na spacer sie przewietrzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
hahaha.. bez komentarza, twoja wypowiedz jest pełnią opisu twojej osoby.. gratuluję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie niebo
Hop do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×