Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość landrynka205

No i koniec miłości....

Polecane posty

Gość landrynka205

Witam. Włąśnie zakończyłam mój związek...jestem lekko załamana tym bardziej że mój ex sam sprawił to że juz nie jesteśmy razem...czy jestem sama??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynka205
wróciłam z ostatecznej rozmowy...przygotowałam sie do tego 3 dni i co....nie do końca powiedziałam to co chciałam...przyniósł mi 20 róż....jak to miło z jego strony prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jestes sama... Moj pojechał do UK na 3 miesiące.... i wczoraj...po prawie miesiącu napisał mi takiego smsa, po którym zrozumialam, ze to jest koniec..............................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynka205
mój też był w pracy na obozie....właśnie przez to rozwaliło sie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynka205
najgorsze to jest to że mam ochote zadzwonić do niego żeby przyjechał i mnie przytulił bo tak bardzo tego potrzebuje....tak bardzo mnie zranił....a jdnak tak bardzo go kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynka205
i pisze do mnie na gg...a mnie skręca już w środku...co mam robić?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale jest tyle rzeczy, ktore mozna robic: mozna byc zmęczonym upałem, praca, obowiązkami...można czytac albo uczyc się słówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynka205
ale ja jestem zmęczona moim złamanym sercem....nie mam siły po prostu...nie chce mi sie wstawać z łóżka rano bo wiem że znowu bede narażona na cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×