Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarzynkaaaaaaaaaa******

Poznań - operacja nosa - kogo polecacie- kto poddał się tej operacji w P-niu???

Polecane posty

Gość katarzynkaaaaaaaaaa******

Szczególnie chciałabym wiedzieć czy dobry jest dr Skupin??? Najchętniej przeczytałabym opinie osób,które są już po takim zabiegu? Kogo polecacie ,a kogo nie? BŁAGAM napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _up_
Podłączam się do pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenciara
ja nie moge polecic tylko napisze ze w czerwcu 2007 roku robie korekte nosa u dr piotra skupinaza 4500 zł zobaczymy jak bede zadowolona to polece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaaaaaaaaaa******
ok to mam nadzieję,że w przyszłym roku podzielisz się wrażeniami. a tak przy okazji to tak długo czeka się u Skupina na operacje? Co będziesz mieć robione z nosemw ogóle? Zmniejszenie, ścięcie garba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabu
Witam,ja znam bardo dobrego chirurga tylko, ze w Krakowie!dr,med.Artur Zawisz na ulicy Nowowiejskiej 3:)operacja nosa od 3,500 do 7,000!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenciara
kasienko ja bede miała ścinanie garbu ( chce taki lekko wklęsły profil) skracanie nosa i ogólne zmniejszenie nie wiem czy konieczna bedzie resekcja skrzydełek czyli zmniejszenie dziurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaaaaaaaaaa******
rozumiem ;] no to mam nadzieję,że za rok podzielisz się wrażeniami :) ja CHYBA musiałabym mieć to samo co Ty,więc jestem ciekawa ;) pozdrawiam :) PS czyli mniej więcej rok się czeka u Skupina na operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaagdusiaaaa
Ja 1 grudnia mam operację nosa u doktora Skupina. Z tego co wiem jest on jednym z najlepszych chirurgów od nosów. Na operację zapisałam się gdzieś w sierpniu, tylko że ja wybrałam sobie termin bo w grudniu mi najbardziej pasuje. Już niecały miesiąc mi został, nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaaaaaaaaaa******
mam nadzieję,że po 1 grudnia opiszesz jak było i jak wygląda Twój nos po operacji :) trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje
miałam operację nosa 10 lat temu w Polanicy. Już 10 lat minęło, jak ten czas leci. Jeszcze rodzice zapisali mnie na tą operacje i czekałam na nią 8 lat ale była robiona za darmo. Miałam też garbek i taki ten nos za duży się wydawał . Wcale tej operacji nie chciałam bo bałam się. Ale teraz jestem zadowolona , nos mam nie zwracający uwagi. Po operacji boli, ale z każdym dniem jest lepiej. Po 10 dniach ściągnęli gips i już nic nie bolało. Było tylko trochę napuchnięte. I tak przez jakiś czas uważałam żeby nie uderzyć się. Na pewno jestem po tej operacji dużo ładniejsza i pewniejsza siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaagdusiaaaa
Ok, wszystko opiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin74
magdusiuuuuu i agenciaro napiszcie prosze cos wiecej o dr Skupinie, mialbym kilka dla mnie waznych pytan do Was jesli sie do mnie odezwiecie na maila marcinnn74@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombowiec
moja kolezanka operowała nos u Skupina, jest super zadowolona, miała krzywa przegrode, garb, i dosc duzy noc, teraz wyglada sliznie i nic nie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w piątek 24 11 mam operację nosa u dr Skupina. Nie mogę już się doczekać. Boję się bólu i cierpienia. Nie boję się efektu, bo widziałam mnóstwo zdjęć ze skupinowskimi nosami. Są śliczne. Wiem, że to doskonały fachowiec. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justycha
moze nosy robi ladne ale cycki napewno nie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu tylko Bielecki jest dobry, reszta tylko reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co czytam najlepiej zapisac sie do tego Dr. Po innych jest zbyt wiele powiklan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpoznańskie
W Poznaniu tylko Bielecki...najlepiej operuje u ''Kolasińskiego'', opieka i warunki w klinice świetne. Plus taki, że lekarz ten nie jest pazerny na kasę, potrafi bardzo dobrze doradzić, ma duże doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciała bym dowiedzieć się czy rekonstrukcje nosa są refundowane mam bardzo duży problem zdrowotny z przegrodami , nos po zbiciu ma dużego garba , bardzo przeszkadza w noszeniu okularów szczególnie letnią porą najczęściej nos jest obtarty do krwi i wtedy bardzo boli . mam 60 lat okulary noszę od 7 roku życia , moja twarz po zdjęciu okularów wygląda okropnie ,mam duże kompleksy wstydzę się zdjąć okulary . Bardzo proszę o kontakt osób które mogą mi pomóc w tym problemie , mieszkam 60 kl. od Poznania . Proszę o odpowiedz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem kogo polecić,ale na pewno unikaj sankowskiego,jego nosy to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o dr Kubasiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin nos = koszmar

Wydalam 10 tyś po to by ten chirurg mnie oszpecił. Nos wygląda tragicznie, jest krzywy, asymetryczny, z lewej strony wklęsły a z prawej wypukły i do tego nie spełnia swojej funkcji. Cierpię na suchy nos i niedrożność otwarta nosa. Mój komfort życia znacznie się obniżył, zdrowie się pogorszyło. Nie mogę normalnie spać w nocy, w ciągu dnia jestem zmęczona i osłabiona. Gdybym wiedziała, co mnie spotka, nie zdecydowałabym się na operację nosa. Nos operowany wygląda znacznie gorzej niż mój nos naturalny. Wygląda bardzo źle i sztucznie. Nie pasuje do mojej twarzy i zaburza jej symetrię. Nie polecam tego lekarza i nie polecam operacji plastycznych nosa, które zamiast poprawiać kształt i funkcję, psują nosy. Do tej pory wydalam kilka tysięcy na leczenie i wizyty u laryngologów. Nie wiem, co mnie jeszcze spotka w przyszłości. Bardzo żałuję operacji nosa. To była najgorsza decyzja mojego życia, która sporo mnie kosztuje. Musiałam zrezygnować z wielu aktywności, uprawiania sportów, życia towarzyskiego i podróżowania. Nie wiem, czy mój nos kiedykolwiek wróci do zdrowia, czy błona śluzowa się odbuduje, czy moje życie wróci do normalności. Gdybym miała taką możliwość raz jeszcze, nie zdecydowałabym się na operację nosa, a pieniądze zainwestowałabym znacznie mądrzej, w podróże. Reasumując zapłaciłam 10 tyś po to by wyglądać gorzej, czuć się gorzej i stracić zdrowie, które przed operacją było zawsze doskonałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×