Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olllaaollaa

JESTEM HAPPY

Polecane posty

Gość k_d
moj facet powiedzila mi ze zdradzil swoja poprzednia dziewczyne ale ona ic o tym nie wiedziala.. i strasznie sie potem czul i nigdy wiecej nie zrobiczegos takiego.. hm.. malo tego jego tata zdradzil swoja zone .. .. czy nie bedzi eprobowal zdradzic i mnie? sam mmnie ostrzegal ostatnio ze nie mam gadac z chopakami ktorzy czuja/czuli jakas miete do mnie bo to sie moze kiedys zle skonczyc (dla nas - czyli ze niby ja moglabym zdradzic w jakiejs ekstremalnej sytuacji choc nie tylko..) jest ktos tu kto zdradzil raz i kolejny i kolejny? jaki to mechanizm? czy moge sie spodziewac ze znow mnie zdradzi? mimo ze mi powiedzial ze to paskudne uczucie i nigdy wiecej nie chcialby tego przezywac ponownie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllaaollaa
rosemarie zgadzam się z Tobą. Jak się kocha to nie ma mowy o zdradzie, a jak się ma ochotę na zdradę to znaczy, że ten związek to nie to i lepiej odejść niż zdradami ranić drugą osobę no bo niby dlaczego ta druga strona ma cierpieć tylko dlatego, że ktoś nie potrafi zapanować nad sobą i swoimi emocjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi kama
k_d kochana na bank zdradzi!!! jak zdradził raz to później już z górki bez żadnych oporów i wyrzutów sumienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko najgorsze to to że nauczy sie udawać i bedzie przechodził nad tym do porzadku dziennego. faceci to pożygane pierwotniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×