Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dziewoja

jestem lekko rozmiekczona

Polecane posty

Gość gość
Rozmiekczona spadam spac 🖐️Dziewoja--> pozdro, oby kaca nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na szczescie nie mam kaca ale moj pies chodzac strasznie glosno wali lapami w podloge :) o bzyczacych muchach juz nie wspominalac :D ale nie jest tak zle witam Wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewoja :-) Ja niestety mam dietę, tam piszą, że alkoholu niet :-( :-0 Ciekawe, jak długo wytrzymam :-0 Ale tydzień temu na grillku wymiotłam 6 sztuk, nawet nie było źle, chociaż zaczynałam mieć już 4 stopień świadomości po 6-stym :-D ps. Paznokieć mi się złamał :-0 Fuck you na prawej ręce. Obciąć resztę ? Szkoda mi ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Zenia :D ja kiedys moglam wypic i 6 ale pozniej bylo ze mna juz bardzo zle (chociaz ja tego nie pamietam). Diety bym nie ZNIESLA :) a z tym paznokciem to naprawde wielka strata. niby odrosnie ale ja bym to strasznie przezyla. lacze sie z Toba w cierpieniu :) a mysle ze chyba lepiej bedzie obciac reszte albo chiciaz podpilowac do podobnego stanu poszkodowanego :) znalam kiedys jedna panne ktora miala wlasnie jedne krotki jeden dlugi i dosc nieestetycznie to wygladalo (ale nie ma co porownywac bo ona miala reszte polamana a pod tymi dlugimi trzymala reszte obiadu ze zmywania naczyn sprzed tygodnia, brokat z sylwestra chociaz byl lipiec i chyba sama nie wie co tam jeszcze sie krylo:O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę podpiłować do stanu, bo złamał mi się jeszcze na \"ciele\" . jako tako dohodowałam do momentu, w którym zaczyna wychylać się na \"powietrze\" i obcięłam, więc teraz mam zupełnie przy samej skórze pazurka, a resztę tak z 0,5-6 cm, więc spiłowanie nie wchodzi w grę, jak ja będę się drapać .... :-0 Póki co mam awaryjny plaster, żeby kretyńsko nie wyglądało, ale ściema z tym plastrem tez nie bardzo. Mam plan, żeby jeden taki chamski, sztuczny przykleić i zamalować wsio na bordo. Myślisz, że będzie widac ? :-0 W desperacji jestem :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzostaly Ci jeszcze u nogi :D a tak serio to jak mi sie zlamal to podklejelam super glue i trzymalam go takiego do czasu jak nie podrosl do takiego stanu ze reszte mozna podpilowac. glupie ale skutkowalo. kiedys mialam zlamanego paznokcie w kciuku i to pionowo w pol. lazilam z takim ok miesiaca a nawet ponad, zaczepialam o wszystko co sie dalo :) a jak podrosl i chcialam go juz podpilowac zeby bylo ok to inny mi sie zlamal tak ze musialam obciac wszystkie. i po bylo sie tyle meczyc :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten się nawet na superglue nie trzymał :-0 Ja mam raczej pecha, jak mi się paznokieć zadrze, to na bank się złamie, więc jesli nie daj Boże zaczepiam, to wiem, że szykuje sie żałoba :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla jednych to jest smieszne ale ja Cie rozumiem. ja tez przezywam jak sie zlamie paznokiec. i pomyslec ze kiedys obgryzalam do krwi :O mayonez dzieki i wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×