Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama/ nie/ wiem/

czy mozna przestać kochać??

Polecane posty

Gość sama/ nie/ wiem/

być w związku z mężczyzną 6 lat ,planować ślub i dziecko.w jeden dzień go bardzo kochać a w inny nie mieć ochoty się nawet do niego przytulić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nagle przestałaś kochac czy też raz wydaje ci się , że kochasz a raz, że nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko huto
ja mam to samo dołkadnie :( jednego dnia nie wyobrazam sobie zycia bez niego a innego mam go dość na maksa....nasz staż 5 lat, mieszkamy wspólnie ale jeszcze nie małżenstwo.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moooze
jesteś z nim z przyzwyczajenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama/nie/wiem
może juz sama nie wiem, oboje pracujemy w tym samym miejscu,jesteśmy znudzeni pracą echh nie wiem pewnie to mam wpływ.dziś rano znów jest dobrze.nie wiem jak to jest.nie chcę się zastanawiać cały czas czy jestem z właściwym facetem. Matko Noc raczej mam wrażenie że przestaję kochać ale potem nie wyobrażam sobie żyć z kimś innym podobnie jak Ło matko huto.. może ktoś tak jeszcze ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgdg
skoro są wątpliwości to jakiś sygnał, ja je miałam przez ok. 2 lata, wkoncu doszłam że go nie kocham;już po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgdg
pozatym kiedy naprawde sie kocha, wątpliwości żadnych nie ma!!! nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polczik
no wśnie jeśli nie można przestać kochać to Kościół miał rację zakazując wychodzić wdowom i rozwiedzionym zamąż ponownie. Bo to byłoby jedno wielkie oszustwo emocjonalno-seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×