Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam takie pytanko

zadawanie pytan czlowiekowi podczas snu

Polecane posty

Gość mam takie pytanko

mam takie dziwne pytanie. niedawno uslyszalam ze mozna wyciagnac od czlowieka wiele informacji na "spiaco" tzn podczas gdy on spi trzeba (chyba) trzymac go za palec i zadawac mu pytania. ponic wtedy odpowiada. czy ktos o tym slyszal? prosze o szczere odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D dobre;) Kiedyś rozmawiałam z moim tatą przez sen, tzn on spał i gadał, a ja go pytałam albo mu odpowiadałam;) Wyglądało to mniej więcej tak: \"blebuyleblebyyyuuueeelllyyyy\" :D:D:D:D Ostatnio kumpela na działce gadała przez sen: \"Halo!Halo????\" :D Spróbuj, może dowiesz się czegoś ciekawego :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmiczny
próba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie pytanko
a nie wiecie gdzie mozna w necie o tym przeczytac bo googluje od godziny i nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe to chyba jest jakieś wkręcanie :-D Ja kiedyś normalnie przeprowadzałam transakcję handlową przez sen :-D Mój facet to nawet myślał, że przez komórkę gadam, tak trzeźwo i do rzeczy dyskutowałam :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wielki lol
To zalerzy od ludzi... Np moja mama Ma bardzo mala podzielnosc uwagi, wystarczy ze sie uczy a ja o niej przychodze i sie cos pytam, ona normalnie odpowiada, ale jak ja pozniej pytam czy wiie o co pytalam albo na co sie zgodzila to nie wie:D Tak sama jak chce bardzo spac mozna j pytac prosic owszystko :) na wszystko sie zgodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×