Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość silent lake

Wkurzają mnie leniwe kobiety

Polecane posty

Gość A mnie faceci
idioci tacy jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak stoicie jak kołki na ruch
faceta to nie gadajcie później, że każdy chce tylko seksu, każdy zły itp. Bo tacy do was zagadują i takich sobie wybieracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawidłowy85
Wiecie co? Tak się wqr....łem że jestem prawikiem, mam małą pałę i wali mi z mordy, że dalej siedze na forum dla bab. Masakra no nie? Zaraz bede je....ał mojego psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawidłowy85
Jeb się podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
prawidłowy pozostaje ci żyć w czystości albo znaleźć sobie miłego chłopca :D. Wszyscy będą szczęśliwsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawidłowy85
Pewnie jesteś kobietą albo homosiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pies Prawidłowego85
RATUNKU!!!!! Mój właściciel Prawidłowy85 zgwałcił mnie. Nie po raz pierwszy moi mili ale tym razem było strasznie. W dodatku założył mi na łepek taką czarną perukę żebym wyglądał jak Jola Rutowicz!!! Niech ktoś mnie od niego zabierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koza z Zagrody Kargula
Pies Prawidłowego85 prawde gada!!!! Mnie też Prawidłowy napastuje. Po nocach przyłazi jak mój gospodarz śpi. Kozoje...ca jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że ty się uważasz za fajnego i porządnego (Zapewne tak myślisz) nie znaczy że taki jesteś. Jesteś tępym prawikiem z kafe i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina Prawidłowego85
Pamiętasz niewolniku, że dziś mamy sesję sado-maso? Cena to co zwykle, doliczę ci jeszcze 100 zl za sikanie na twarz :P:P:P Uprzedzam, że ta żelazna lewatywa, którą mam ci wsadzić w tyłek też będzie słono kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina Prawidłowego85
Dobra ludzie dajcie se spokój i nie karmcie upośledzonego trolla. Idźcie na spacer, walnijcie brovarka i nie dawajcie debilom satysfakcji. Życie jest zbyt piękne żeby je marnować na kontemplację gówna :):):) A tera biorę mego niewolnika i idziemy. Zgodnie z moim grafikiem pora na batożenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i troll ale coś jest
ale czy ciebie jako kobietę nie wkurzają leniwi faceci? bo mnie jako faceta wkurzają leniwe kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w naturze to samce starają
się o względy samicy, a autor to chyba taka ciota do kwadratu, że chce, żeby to go kobieta adorowała.No, ja takiego to bym pogoniła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jotka.kojotka.
Ja zrobilam pierwszy krok.Potem byliśmy razem.Jeszcze pózniej starałam sie,zabiegałam,troszczyłam i co?Stwierdził,po 2.5 roku,że go osaczam,że on nie czuje się gorowy do wspólnego mieszkania, on chce się jeszcze uczyć, podróżowac, a po ślubie będzie jak w klatce.I dostałam kopa w dupe.Nigdy wiecej już nie bedę zabiegać o faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy panowie skoro kobiety tak Was denerwują swoją osobą , proponuje byście zmienili orientacje . Za niedługo związki partnerskie jak i gejowskie zostaną zalegalizowane...Więc nic nie stoi na przeszkodzie, a w takim gejowskim związku wiadomo że nikt nie zajdzie w ciąże , będziecie sobie mogli obydwoje pracować aż do emerytury... ha ha ha ( Ja mieszkam w Irlandii a tutaj w ciąży pracuje się do 9 miesiąca, tylko w Polsce jeszcze są dopuszczalne zwolnienia , ale już za niedługo to się skończy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgj
Puste księżniczki bez własnej inicjatywy niech wracają do średniowiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My przeciwko normalnym
kobietom nic nie mamy tylko do ciągle narzekających jacy to źli są mężczyźni a sama nie zagada tylko będzie stać i się patrzeć ciota jedna z drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 3
Kobiety bardzo czesto wykazuja same inicjatywe i potrafia to robic bardzo konsekwentnie i uparcie - jesli chca cos osiagnac. Moze po prostu sam tego nie doswiadczyles , dlatego nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×