Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuska 14 latki

tu sa dzieci i teraz moja córka...

Polecane posty

Gość przestańcie
może ona nawet nie chce tego sexu ale ma "chłopaka" niewiadomo co to za jeden który ja do tego namawia a ona chce byc dorosła i za namową pewnie 14 letnich koleżanek robi to bez wiekszego zastanowienia straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia masio
claudai ma bardzo duzo lat , tylko ty nie wiedziałas monia o jej istnieniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zebobia nie chce mi się hasła
Chyba, ze to była "Przyjaciółka" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azaliż
nie, to była "Kobieta i życie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahfkhksdj
Nie czytałam wszystkich wypowiedzi , więc moze cos powtorze , co juz było. Wydaje mi się , że wymysliłaś sobie jakąś bajke. żadna 39-letnia kobieta by tak nie pisała jak ty. To jest język gowniarzerii własnie 14-15 letniej. "Boshhh" , "nigdy nie starajcie się mieć córki" i nieupatrywanie winy w tym , jak ja wychowaliście. Bo jak dziecko nabroi , to pierwsze , co rodzice myślą , to "co zrobilam xle". A nawej jakby to prawda była - kto to uświadamia dopiero przed liceum ? W wieku 16 lat to już wiele dziewczyn ma pierwszy seks za sobą. I wczesniej też tak było. To ze srednia wynosi 18-19 lat - ale są i dziewice 23- i 25-letnie i starsze , to musi też byc ktoś , kto tę srednią zaniża. Moi rodzice książeczki podsuwali mi nie w wieku 14 lat , ale w wieku 8 , żebym sie otrzaskała z tematem , żebym wiedziała , co to okres i tak dalej. Jesli ktoś unika tematu , bo mu się wydaje , że taka chuda 14-latka to nie ma brania , to sam jest sobie winny. W wieku 14 lat to ja juz miałam mocno erotyczne mysli , co nie znaczy , że od razu rzuciłam sie na jakiegoś chłopaka - wydarzyło się to dopiero w wieku 23 lat. Więc odczuwanie podniecenia nie oznacza od razu konieczności inicjacji. Może jakby z dziewczyną rozmawiac o seksie w kontekście miłosci , to by jej świat stał na niogach , a nie bujał w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahfkhksdj
no i te cycuszki też mnie rozwaliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka 14 latki
Jesteście wszyscy niemożliwi to naprawde się wydarzyło i się tak zirytowałam że musiałam się tez poradzić was. Nie wspomniałam ale dorwałam tego gówniarza potem i po przywiązaniu go do łożka postawiłam mu soczystego stolca zeby sobie nie myślał że może moją córcie bezkarnie rżnąć. Tak naprawde to potem go zjadłam bo nie mogę się oprzeć takiej pysznej czekoladowej kupce na chłopięcej klacie. Ale cii to tajemnica. Ale to chyba znaczy też ze ja i moja córka przegrała życie no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i macie za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrostki z was
śmierdzi tu od podszywaczy. Człowiek nie może miec problemu bo od razu prowokacja, podszywacze. Rzeczywiście nie da sie pogadac na takim nudnym forum, pożeraczu czasu. Ulzy wam jak najeżdzacie na wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cent
zapomnial wol jak cieleciem byl - tak chce mi sie napisac po przeczytaniu tych alarmow. Ja w wieku 14 lat juz nie bylem prawiczkiem , a teraz dzieciaki jeszcze wczesniej dojrzewaja. czyz nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×