Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 12345699909

pryszcze na plecach u faceta-jak zwalczyc?????

Polecane posty

Gość 12345699909

byl u dermatologa..dali mu tlyko benzacne;/ a to nie dziala...juz nie wiemy co robic:( chcialbym mu jakso doradzic pomoc...moze macie jakies sprawdzone sposoby? ma pelno wagrow na plecach..ktore z czasme zaczynaj ropiec i jesty wielka buba...pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
peeling do twarzy myc plecy caly czas np co dwa dni poo miesiacu wywalony efekt bedzie anajwazniejsze ze sie utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345699909
powaznie? tak to tak dobrze zadziala? a nie rozniesie tych wypryskow jeszcze mocniej...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli sa ropne to nie
stosuj peelingu... To bolesne i rozniesie syfy... Niestety, to jest związane głównie z hormonami i niewiele da się zrobić. Możesz isć do innego dermatologa po Zineryt czy jakoś tak:p To dobrze wysusza nawet ropne pryszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345699909
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345699909
ma ktos jeszcze jakies pomysly..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojemu facetowi
wyciskam:)))) serio. i on to lubi:) a tak to nam raczej nie przeszkadzaja, czasem sie zrobi ropny , albo jak taki podskórny to wtdy smaruję mu jakimś zelem punktowymnp.flosleku co dla siebie używam.a tak to czekamy az w koncu to minie. Ma 22 lata moze w koncu jakos te hormony sie ustabilizuja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
ja mialam ropne i stosowalam jakis miesiac ten peeling i od tego czasu jakies 4 miesiace nie mam juz pryszczy na plecach ciekawe czy zadzialaloby na twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
a zreszta wydaje mi sie ze z wagrow nie robi sie ropa tylko one wychodza nwierzch po jakims czasie i to moze ywgladac jak ropa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345699909
A PEELING MA BYC ENZYMATYCZNY...GRUBOZIARNISTY CZY JAKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie zdarzalo miec na plecach jakies wypryski ale teraz to mi juz tylko jakis pojedynczy raz na miesiac wyskoczy jak zjem cos ostrego ;P a to wszystko za sprawa BODY CLEANER firmy RAYPATH - to jest taka strasznie szorstka myjka ktora peelinguje cialo - teraz mam gladziutka skorke jak pupcia niemowlaczka Kiedys na ramionach mialam takie delikatne male krosteczki - praktycznie cale zycie je nosilam Po dwoch miesiacach uzywania BODY CLEANERA juz nawet tych krostek nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaa
jeśli już to tylko enzymatyczny peeling, każdy inny tylko zaostrzy objawy. Najlepiej w ogóle to iść do dermatologa, przepisze antybiotyk w tabletkach i krem/maść z tetracyklina lub neomycyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAYPATH to ogolnie sciereczki do sprzatania ktore maja 8letnia gwarancje i nie wymagaja do sprzatania zadnych plynow i detergentow a czyszcza o wiele lepiej bo zawieraja mikrowlokna ktore zbieraja brud gleboko z czyszczonej powierzchni - to samo dotyczy organizmu ludzkiego - zbiera brud z najglebszych warstw naskorka - przez co skora jest oczyszczona a co za tym idzie nie robia sie nowe pryszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345699909
a moze wyslac go do kosmetyczkil..? oczyscila by plecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to sa kosmetyczki zeby oczyszczac ;) na pewno cos pomoze ale na jednej wizycie sie na pewno nie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatyga
sprobujcie masc tormentiol. jest badzo skuteczna ale strasznie brudzi ciezko sprac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam ten sam problem i jakos w maju moj chlopak wykombinował,zeby uzywac bardzo szorstkiej gabki i mydla PROTEX i zadzialalo...teraz jakos mi sie mydlo skonczylo na poczatku miesiaca i znowu zaczeły mi syfki wyskakiwac,takze ide do sklepu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam
polecam peeling regularnie albo solarium tez dobrze działa-wygładza mi pomogło i od roku śliczne plecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0001
Moj facet tez mial na plecach takie pryszcze najpierw byla to taka niewinna chrostka a jak sie nie wydusilo to robil sie pryszcz wiec ja mu regularnie wyduszam i nic nie ma tez mial benzacne i nie pomoglo ale to co on ma to sie nazywa łupież pstry . Spróbuj mu to powyduszac jak nie pomoze to nie wiem a kosmetyczki i peelingi nawet enzymatyczne potrafia takie pryszcze na cale cialo przeniesc wiec z tym bym uwazala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okazuje się, że te same preparaty działają skutecznie na męskie pryszcze co i na kobiece. Wypróbowałem żel swojej partnerki, mediqskin, moim zdaniem bardzo trafny wybór. W końcu pryszcze na płeć nie patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×